Yaz ayı ve iç giyim problemi

:KK59:
Merhaba,
Yanıyoruz çok sıcak

Ben de yarım destekli sütyenlerden kullanıyorum. Ya sabah giydiğim öğlene ıslanmış oluyor sıcaktan, evde babam var çıkaramıyorum da. Siz napıyorsunuz?

Kadın olmak neden böyle zor, erkekler bir atlet bir şort dolaşırken reva mı sütyen giymek ya:KK43:
Bir de işin sırrı pamuklu olmasın da

Artık kiyafetlerde pamuk namına bir şey kalmadığı için her yer polyester naylon dolduğu için bu kadar sıkıntı çekmemiz

evde çamasır giymiyorum ben.
penye olanlardan kullanmayı tercih etseniz belki faydası olur.

asla destekli kullanmam nefes alamıyorum.

evde de pek odadan çıkmadığım için sutyen giymem.
yemeğe filan da sutyensiz çıkarım valla napim, babam yani.

evde destekli sutyenle oturmana anlam veremedim. sporcu sutyeni filan giy ne olacak ki.

evde çamasır giymiyorum ben.
penye olanlardan kullanmayı tercih etseniz belki faydası olur.

Ya o penyeşerden hiç kullanmadım, ama böyle teyzeler kullanıyor ya belli oluyor sanki meme uçları, bana mı öyle geldi acaba?

asla destekli kullanmam nefes alamıyorum.

evde de pek odadan çıkmadığım için sutyen giymem.
yemeğe filan da sutyensiz çıkarım valla napim, babam yani.

evde destekli sutyenle oturmana anlam veremedim. sporcu sutyeni filan giy ne olacak ki.

Ahaha ya benim her şeyim destekli atcam kendimi bu sıcakta. Kendi evimde ben de takmıyorum sütyen, misafirim şuan

Ya o penyeşerden hiç kullanmadım, ama böyle teyzeler kullanıyor ya belli oluyor sanki meme uçları, bana mı öyle geldi acaba?
yoo altı telli olanlar var gayet kullanışlı ve şekilli gösteren
teyze modellerine takılmasın kafan

Benim o da destekli :bicak:
O halde penye olanlara bak canim. Ben evde kullnmiyorum ama bakkala parka filan cikarken kiyafetin içine gogus pedi koyuyorum uclar belli olmasin bir de sut akmasin diye,yapiskanli zaten kiyafete yapisiyor. Belki seni de misafirken idare eder

Duş aldiktan sonra atlet ve onun uzerine sütyen giyiyorum :KK70: en azindan terledigimdr atlet cekiyor sutyen vicik vicik olmuyor. Onun ustunede tisort giyebilirsiniz belli etmeyecekse

Memelerim kucuk oldugundan evde yabanci biri olmadigi surece sutyen kullanmiyorum.
Normalde de h&m in pamuklu kapli tisort sutyenlerinden kullaniyorum, sentetik camasir asla kullanamam aninda isilik olurum.

X