Çatlaklar yaza giren catlaklar:))

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

FatElephant

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2016
843
739
Şimdii güzel üyecikler ; dogum yapalı 2ay oldu bi kac yazıda bahsetmistim daha yeni oldugum icin bilmiyosunuzdur diye tekrarliyorumm .. Her neyse bacagimdaki catlaklar cok gözüme batıyo malum yaz falan:)) tamam kapalıyım ama kendim bile rahatsız oluyorum sonucta ve havuz vs baskalari görücek:/ ilk ayımda doktora gitmiştik dikişleri kontrol etmesi icin o zaman sormustum 40günü bekle o zaman biraz daha hafifler gecmezse kullanirsin demisti ama bi krem adı vs söylememisti cokta memnun kalmadıgım icin sanirim sormakta aklıma gelmedi .. Ve günden güne sanki artiyoo yada benim gözüme daha fazla batıyo.. Catlak icin kesin gecirir veya azaltir hafifletir vs dediginiz bişeyler var mı????

Corek otu yagi kullanmalisin canim ama duzenli,her aksam yatmadan masaj yaparak sur 1 ay boyunca tekrar et,azaldigini goreceksin:))

Şimdii güzel üyecikler ; dogum yapalı 2ay oldu bi kac yazıda bahsetmistim daha yeni oldugum icin bilmiyosunuzdur diye tekrarliyorumm .. Her neyse bacagimdaki catlaklar cok gözüme batıyo malum yaz falan:)) tamam kapalıyım ama kendim bile rahatsız oluyorum sonucta ve havuz vs baskalari görücek:/ ilk ayımda doktora gitmiştik dikişleri kontrol etmesi icin o zaman sormustum 40günü bekle o zaman biraz daha hafifler gecmezse kullanirsin demisti ama bi krem adı vs söylememisti cokta memnun kalmadıgım icin sanirim sormakta aklıma gelmedi .. Ve günden güne sanki artiyoo yada benim gözüme daha fazla batıyo.. Catlak icin kesin gecirir veya azaltir hafifletir vs dediginiz bişeyler var mı????
Ayni sorun bende de var napicam bilemiyorum. Doğuma kadar sadece göbek çevrede ve dizlerimin arka kisminda olan çatlaklar doğumdan sonra öyle bir cogaldi ki napicam bilemiyorum. 6 ay oldu doğum yapali. Gobegimdekiler şuan biraz azaldi gibi . ama asil mesele bacaklarim o kadar yayildi ki, bacak arasibdan dizlerime kadar inen catlaklarim var napicam bilemiyorum. :KK43:(

Corek otu yagi kullanmalisin canim ama duzenli,her aksam yatmadan masaj yaparak sur 1 ay boyunca tekrar et,azaldigini goreceksin:))
Ay çözüm için değil de kaileye alıp cevap verdiğin teşekkür ederim :)))) bir tane yorum yok diyodum konudaki her derde bir cevap var buna bi sen teşekkürler :KK70:

Ayni sorun bende de var napicam bilemiyorum. Doğuma kadar sadece göbek çevrede ve dizlerimin arka kisminda olan çatlaklar doğumdan sonra öyle bir cogaldi ki napicam bilemiyorum. Gobegimdekiler şuan biraz azaldi gibi . ama asil mesele bacaklarim o kadar yayildi ki bacak arasibdan dizlerime kadar inen catlaklarim var napicam bilemiyorum. :KK43:(
Evet evet aynı benimde sorunum.. Dogumdan sonra birden cogaldı ve göbektekiler benimde azaldı.. Yorumlar gelirse takipte kal da sanada yarayan olur

Valla kizlar ben bu corek otu yaginin cok faydasini gordum,ozellikle bu catlak deforme olmus bolgeler icin ben 4 dogum yaptim catlaklari siz dusunun yani o derece:KK48:bende azladiysa sizde izi bile kalmaz:KK66:

İyi ki yardım istedik kk halkı cok sagolun derdim icime kactı sayenizde:)))

Çatlak izi lazer ile yok ediliyor muş. Sizin için geç ama hamile bayanlara tavsiyem sabah akşam kakao yağı sürsünler. Benim bacağımın bir kısminı ihmal ettim hep sadece ordaçatlak var ki 25 kilo almama rağmen. Başka hiçbir catlağim yok. Çok önerdiğim insan pahalı kremler kullanıp yinede çatladı malesef

Çatlak izi lazer ile yok ediliyor muş. Sizin için geç ama hamile bayanlara tavsiyem sabah akşam kakao yağı sürsünler. Benim bacağımın bir kısminı ihmal ettim hep sadece ordaçatlak var ki 25 kilo almama rağmen. Başka hiçbir catlağim yok. Çok önerdiğim insan pahalı kremler kullanıp yinede çatladı malesef
Lazer duymustum ama cok bi fikrim yok onun hakkinda. Bende cok kremler yaglar kullandım da catlayacagı varsa catlıyomus ben bunu ögrendim:))

bayanlar LR bağımsız iş ortağıyım ve çatlaklarda memnuniyet aldığımız ürünler mevcut.. ilgilenirseniz msj atın yardımcı olmak isterim..

X