Yaza kadar 5 kilo verme günlüğüm

Yarından itibaren aralıklı oruca başlayacağım. Sabah detoks suyumu hazırlayıp öğlene kadar kahve ve detoks suyu içmeyi planlıyorum. Cuma ya kadar ne kadar gidecek merakla bekliyorum

Sabah detoks suyumu yaptim öğlene kadar onu biraz içtim nescafe içtim. Kahvaltı yapmadım.
Öğlen 12 de 10 tane kadar cigkofte yedim 1.5 lavasli. Saat 15 gibi bisküvi 1 paket maalesef. Akşam 18 gibi de 2 kase tavuk çorbası 1 dilim tam buğday ekmeği ile. Biraz abartmışım gibi duruyor umarım toparlarım yarın

Sabah detoks suyumu yaptim öğlene kadar onu biraz içtim nescafe içtim. Kahvaltı yapmadım.
Öğlen 12 de 10 tane kadar cigkofte yedim 1.5 lavasli. Saat 15 gibi bisküvi 1 paket maalesef. Akşam 18 gibi de 2 kase tavuk çorbası 1 dilim tam buğday ekmeği ile. Biraz abartmışım gibi duruyor umarım toparlarım yarın
1 paket bisküvi yerine keşke elma gibi meyve yeseydiniz yada kuruyemiş 😁

1 paket bisküvi yerine keşke elma gibi meyve yeseydiniz yada kuruyemiş 😁
😀 gözüm döndü niyeyse halbuki öğlen güzel yemiştim.
Bu sabahta küçük bir paket bisküvi yedim işler yoğun ve öğlene kadar aç kalmayı gözüm kesmedi. Tarçınlı limonlu su içmeye devam.

Kahvaltım 10:00
611BA3D0-2428-43A8-A8FD-3DD0D44AEC92.jpeg

😀 gözüm döndü niyeyse halbuki öğlen güzel yemiştim.
Bu sabahta küçük bir paket bisküvi yedim işler yoğun ve öğlene kadar aç kalmayı gözüm kesmedi. Tarçınlı limonlu su içmeye devam.
Abur cuburu çıkartın hayatınızdan. Bisküvi yerine küçük bir kaba bir avuç kuruyemiş koyun yiyin daha tok tutar

Öğlen 4 dolma yedim akşam da 1 kase tavuk çorbası ve brokoli ekmeksiz.
Biraz önce de az bisey leblebi. 2 litre su içtim. Bugün fena değilim sanki. Sabah haşlanmış yumurtali kahvaltı yapsam öğlen çok acıkmış olmam aslında. Bakalım..

Öğlen 4 dolma yedim akşam da 1 kase tavuk çorbası ve brokoli ekmeksiz.
Biraz önce de az bisey leblebi. 2 litre su içtim. Bugün fena değilim sanki. Sabah haşlanmış yumurtali kahvaltı yapsam öğlen çok acıkmış olmam aslında. Bakalım..
Evet yumurta tok tutuyor. Bugün iyi 👍

Bende size katılayım
162 60 kg Benim hedefimde yaza kadar 5 kg vermek bir aydır sadece dikkat ediyorum pek yol alamadım disiplinli bir şekilde yapmalıyım

X