Saç Uzatma Yöntemleri yaza kadar sirtimda olan sacimi belime kadar uzatmam lazim kizlar cok acill yardim lutfen

Nasıl oluyor? Benim bildigim sac ayda 1 cm uzar. Dip boyası yapılıyor ya ordan anliyorum. Çok şanslı isen 1,5 cm.
Siz gercekten cok cok sansliymissiniz ama ya özendim :) Masallah
Saçınızı her ay boyatiyor musunuz ? Ben her ay acma boyama yaptırıyorum.
Saçlarım platin sarısı beyaz gibi artık vazgecemiyorum da.
O dax a simdi hemen bakcam bende. Nasil uygulaniyor
benım saclarım dogal rengı senede 2 kere 10-15 tane beyazlarım kapansın dıye kendı rengıme boyuyorum
gunluk 1 avuc cevız badem fındık antep fıstıgı karısık yerım
kısları sabah 1 tatlı kasıgı seker ılavesız ev pekmezı yerım
bakım yapan bırı degılım ama saglıklı guzel beslenırım 3 lıtre su ıcerım
sac spreyı falan kullanmam 2 gunde bır yıkarım sacımı kendı dogal nemını öldurmem bırde her dustan sonra cıkarken sırkelı suyla bır durulanırım sonra tekrar onu durulamam dırek sırkelı suyla yıkanır cıkarım oda nem kazandırır hıc krem surmem

sampuan kullanıyorsanız sulfatsız sampuan almalısınız gratıs ve whatsonlarda satılıyor oda sacı uzatır
sacım belımde hep uzun severımde :)

Benim saçlarım çok çok zor uzuyor, kıvırcık olduğu için olabilir. Ama kıvırcığı da hiç güzel değil, enseme kadar biraz dalgalı sonrasında kıvırcıklaşıyor. Aşırı elektrikli kuru şekilsiz. Saçlarımdan nefret ediyorum resmen.

benım saclarım dogal rengı senede 2 kere 10-15 tane beyazlarım kapansın dıye kendı rengıme boyuyorum
sac spreyı falan kullanmam 2 gunde bır yıkarım sacımı kendı dogal nemını öldurmem bırde her dustan sonra cıkarken sırkelı suyla bır durulanırım sonra tekrar onu durulamam dırek sırkelı suyla yıkanır cıkarım oda nem kazandırır hıc krem surmem

sampuan kullanıyorsanız sulfatsız sampuan almalısınız gratıs ve whatsonlarda satılıyor oda sacı uzatır

siz hangi şampuanı kullanıyosunuz

3 senedir kestirmiyorum omzumdan belime indiremedim hala

siz hangi şampuanı kullanıyosunuz

3 senedir kestirmiyorum omzumdan belime indiremedim hala
ben genelde zeytınyaglı sabun kullanıyorum ama sacına sabun kullanmayan veya boyalı saclara tavsıye etmem
sampuan kullandıgımda sunu alıyorum genelde
Organix-Anti-Breakage-Keratin-Oil-Shampoo-Kirilma-Engelleyici-Sac-Sampuani-385ml-1.jpg organixfulldolgunlatrcbiotincollagenampuanmlampuan_27412729.jpg
sülfatsız sampuan

bırde hındıstan cevızı yagını onerırım mucıze
ypranmıs cansız tıftık kırılgan saclar varsa dustan sonra durulanmayan krem gıbı sacınıza surup tarayabılırsınız veya gunluk uygulayabılırsınız cok azıcık uclara surup

ben genelde zeytınyaglı sabun kullanıyorum ama sacına sabun kullanmayan veya boyalı saclara tavsıye etmem
sampuan kullandıgımda sunu alıyorum genelde
Eki Görüntüle 2210475 Eki Görüntüle 2210476
sülfatsız sampuan

bırde hındıstan cevızı yagını onerırım mucıze
ypranmıs cansız tıftık kırılgan saclar varsa dustan sonra durulanmayan krem gıbı sacınıza surup tarayabılırsınız veya gunluk uygulayabılırsınız cok azıcık uclara surup

bende yazdan beri bu şampuanları kullanıyorum arkadaşın tavsiyesi üzerine

şu dax ve Hindistan cevizi yağınıda alıcam kesin

çok teşekkürler cevap verdiğiniz için

yazin dugunum var ve benim saclarim suan sirtimda ama ben dugunde saclarimin belimde olmasini istiyorum dis cekime gidince saclarimi acik birakicam cocuklugumdan beri tek hayalim bu saclarim yandigi icin kestirmek zorunda kaldim 7 ayda bunu yapmak mumkunmu

dün kuaförüm söyledi princi ısla suyuyla saçalrını yıka çok çabuk uzar saçalrın dedi
umarım işine yarar

Once uclarindan aldir cnm hizli uzamasi icin bu cok onemli senin sac uclar kotu 1 2 parmak aldır.Sonra watsons ve gratislerde DAX SUPERGO var onu al haftada bikez banyoya girmeden sac diplerine yogun olmayacak sekilde azcik alarak masajla uygula birazda uclara 3 4 saat bekle banyoya gir islatmadan sampuanla sonra yikayip tekrar sampuanla yoksa cikmiyo saçtan.bnmde saclarim yandi ombreden kalcamdaki sacimi omuzlarimda kestim 2 aya yakindir kullaniyorum suan belimde ve muthis saglikli yapmadigim yag maske sampuan kalmadi cok para doktum bi ise yaramadi bu urunu tek geçerim harika bisey bosa baska seylerle ugrasip para ve zaman kaybetme kullan 3 4 aya beline gelir saclarin hic şüphesiz.ben OGX hindistan cevizli sampuan ve kremini kullaniyorum onlarda cok iyi banyodan sonrada elseve mucuzevi kremi surup kurutuyorum sacimi kurutunca da avon argan yagli serumundan ac bisey sac uclarina sürüyorum saclarim suan gayet hizli uzuyor saglikli ve parlak bnm saclar resmen keçe gibi toplandi açilmadi ombreden sonra ve tutam tutam kopuyodu haziran sonunda bu hale geldi son bir aydir saclarim bu urunlerle sahane resim yukleyebilirsem once ve sonrasini yuklerim

Maşallah yaa 3 litre su muuu o cok onemli zaten
Sirkeli suyu annemde yapardi
Bende 2 gune 1 yikarim. Hergun dusa girip yikamak titizlik demek degil. Dimi ama :)
Benim kullandigim sulfatsizmi bilemiyorum ama profosyonel salon urunu kullaniyorum matrix
Saclar fazla islem gördüğü icin market sampuanlari randiman vermiyor
Param olmayinca,ya da o an bitmisse sampuan elseve kırmızı alirim.
Kremsizde olmuyor benim sac :KK43: mecbur :KK43:

Once uclarindan aldir cnm hizli uzamasi icin bu cok onemli senin sac uclar kotu 1 2 parmak aldır.Sonra watsons ve gratislerde DAX SUPERGO var onu al haftada bikez banyoya girmeden sac diplerine yogun olmayacak sekilde azcik alarak masajla uygula birazda uclara 3 4 saat bekle banyoya gir islatmadan sampuanla sonra yikayip tekrar sampuanla yoksa cikmiyo saçtan.bnmde saclarim yandi ombreden kalcamdaki sacimi omuzlarimda kestim 2 aya yakindir kullaniyorum suan belimde ve muthis saglikli yapmadigim yag maske sampuan kalmadi cok para doktum bi ise yaramadi bu urunu tek geçerim harika bisey bosa baska seylerle ugrasip para ve zaman kaybetme kullan 3 4 aya beline gelir saclarin hic şüphesiz.ben OGX hindistan cevizli sampuan ve kremini kullaniyorum onlarda cok iyi banyodan sonrada elseve mucuzevi kremi surup kurutuyorum sacimi kurutunca da avon argan yagli serumundan ac bisey sac uclarina sürüyorum saclarim suan gayet hizli uzuyor saglikli ve parlak bnm saclar resmen keçe gibi toplandi açilmadi ombreden sonra ve tutam tutam kopuyodu haziran sonunda bu hale geldi son bir aydir saclarim bu urunlerle sahane resim yukleyebilirsem once ve sonrasini yuklerim
IMG_20181129_183413741.jpg

Maşallah yaa 3 litre su muuu o cok onemli zaten
Sirkeli suyu annemde yapardi
Bende 2 gune 1 yikarim. Hergun dusa girip yikamak titizlik demek degil. Dimi ama :)
Benim kullandigim sulfatsizmi bilemiyorum ama profosyonel salon urunu kullaniyorum matrix
Saclar fazla islem gördüğü icin market sampuanlari randiman vermiyor
Param olmayinca,ya da o an bitmisse sampuan elseve kırmızı alirim.
Kremsizde olmuyor benim sac :KK43: mecbur :KK43:
matrıx de guzel sampuan davinas de guzel mılk shake de guzel
benım en cok sevdıgım pureogoly oldu sachane dıye bır sıteden alıyordum dehset guzel bırsey ama pahalı meret :)

matrıx de guzel sampuan davinas de guzel mılk shake de guzel
benım en cok sevdıgım pureogoly oldu sachane dıye bır sıteden alıyordum dehset guzel bırsey ama pahalı meret :)
Bende o siteden aliyorum. Pureogoly e bakcam zaten bu tip seler pahali ya :) milkshake in silver köpüğünü ve sampuanini kullaniodum daha dogrusu mor sampuani turunculuk oluyor ya bazen sari sacta..milshake guzel bir ürün gercekten. Bi de nashi argan kullaniyorum o da pahali ya minicik bir kutu 60 tl :/

Bende o siteden aliyorum. Pureogoly e bakcam zaten bu tip seler pahali ya :) milkshake in silver köpüğünü ve sampuanini kullaniodum daha dogrusu mor sampuani turunculuk oluyor ya bazen sari sacta..milshake guzel bir ürün gercekten. Bi de nashi argan kullaniyorum o da pahali ya minicik bir kutu 60 tl :/
uygun olsa herzaman herkes alabılse keske
sureklı takıp edıyorum uygun oluyor bazen kampanya stok yapıyorum :)

uygun olsa herzaman herkes alabılse keske
sureklı takıp edıyorum uygun oluyor bazen kampanya stok yapıyorum :)
Evet kampanyaları super. Kuafore soyleyince ama beyefendi bana internette tarihi gecmis ürün oluyor yok efendim tarihi gecmeye yakin yok sahte tarzinda.. ondan almam icin :)
Bence kendindekinin tarihi gecmistir. Rafa diziyor. Kac müşterisi aliyor ki ondan?
Millet akillandi artik.
Ben yuz serumu vs falan fondoten trendyoldan aliyorum
Orjinal. Gecen boynerden aradilar beni lancome indirimimiz var black friday
Dedim rimel ne kadar 180 dedi
Trendyolda 125 ama dedim :)
Bana diyorki benim arkadasim almisti paefum sahte çıkmıştı ama siz surekli alıyorsanız deildir belki ben yanlış bilgilendirilmisimdir
Dedim normalde trendyol 155 tlye satiyor indirime girdi :)
Cok enteresan.. gercekten enteresan falan dedi tabi bej olsam bende oyle kafam karisir ordan alabilirim dedi .hahahahhaa
Gidip kendilere para kazandircam sanki Trendyol dukkan kirasi elektrik su faturasi mi veriyor.
Bi yandan onlara da yazik internet,magazaciligi öldürdü
Sürahi lazim oldu. Daha dogrusu ceyizimde 2 tane vardi. Dedim yeter napcam ordu mu var sanki evde :)
Esim istedi surahi buyuk surahi diye e tamam dedim çarşıya cikarim askim internete bak dedi.
Oda manyak ne olsa bana internete bak diyor ne istesem benide alıştırdı. Kopegin mamasi bile internetten :)

Evet kampanyaları super. Kuafore soyleyince ama beyefendi bana internette tarihi gecmis ürün oluyor yok efendim tarihi gecmeye yakin yok sahte tarzinda.. ondan almam icin :)
Bence kendindekinin tarihi gecmistir. Rafa diziyor. Kac müşterisi aliyor ki ondan?
Millet akillandi artik.
Ben yuz serumu vs falan fondoten trendyoldan aliyorum
Orjinal. Gecen boynerden aradilar beni lancome indirimimiz var black friday
Dedim rimel ne kadar 180 dedi
Trendyolda 125 ama dedim :)
Bana diyorki benim arkadasim almisti paefum sahte çıkmıştı ama siz surekli alıyorsanız deildir belki ben yanlış bilgilendirilmisimdir
Dedim normalde trendyol 155 tlye satiyor indirime girdi :)
Cok enteresan.. gercekten enteresan falan dedi tabi bej olsam bende oyle kafam karisir ordan alabilirim dedi .hahahahhaa
Gidip kendilere para kazandircam sanki Trendyol dukkan kirasi elektrik su faturasi mi veriyor.
Bi yandan onlara da yazik internet,magazaciligi öldürdü
Sürahi lazim oldu. Daha dogrusu ceyizimde 2 tane vardi. Dedim yeter napcam ordu mu var sanki evde :)
Esim istedi surahi buyuk surahi diye e tamam dedim çarşıya cikarim askim internete bak dedi.
Oda manyak ne olsa bana internete bak diyor ne istesem benide alıştırdı. Kopegin mamasi bile internetten :)
ha ınternet ha kuafor ha magaza satısı hepsı aynı yerden toptancıdan alıyor
o urunler gelırken kımde olursa olsun yolda ne sartlarda gelıyor gunes altında kalıyor falan hıc farkı yok :)
bır ıc camasırı alırken bıle aynı markanın farklı satıcılarda farklı farklı fıyatları hangısı ucuzsa o
serbest pıyasa sonucta :)

ha ınternet ha kuafor ha magaza satısı hepsı aynı yerden toptancıdan alıyor
o urunler gelırken kımde olursa olsun yolda ne sartlarda gelıyor gunes altında kalıyor falan hıc farkı yok :)
bır ıc camasırı alırken bıle aynı markanın farklı satıcılarda farklı farklı fıyatları hangısı ucuzsa o
serbest pıyasa sonucta :)
Kesinliklee oyleeee ama kuafor hemen internete laf atiyor yaa uyuuz. Ya bide bise sorcam ben allik cok kullanmıyorum hemen bitmiyor mesels 2 senedir duruyor bozulur mu? Bozuldugunu nasil anlarim
Allik sonucta az bise alinca fircaya bitmiyo

Kesinliklee oyleeee ama kuafor hemen internete laf atiyor yaa uyuuz. Ya bide bise sorcam ben allik cok kullanmıyorum hemen bitmiyor mesels 2 senedir duruyor bozulur mu? Bozuldugunu nasil anlarim
Allik sonucta az bise alinca fircaya bitmiyo
ya aslında kozmetıklerın omru var falan dıyorlar da
ben evlenırken 4 sene oldu aldıgım makyaj malzemesı hala kullandıgım bınde bır makyaj yaparım cokta alerjık bır cıldım var
annem estetısyen bırsey olmaz dıyor
baskasıyla ortak kullanılmadıgı surece 6 yıla kadar dayanır ondan sonra kremsı ıcerık yagı belkı atılır oyle olunca fark edılır zaten

ya aslında kozmetıklerın omru var falan dıyorlar da
ben evlenırken 4 sene oldu aldıgım makyaj malzemesı hala kullandıgım bınde bır makyaj yaparım cokta alerjık bır cıldım var
annem estetısyen bırsey olmaz dıyor
baskasıyla ortak kullanılmadıgı surece 6 yıla kadar dayanır ondan sonra kremsı ıcerık yagı belkı atılır oyle olunca fark edılır zaten
Oooo öylemi.. e supeeeer benimde baskasi kullanmaz mesela 6 yilsa iyiymis
Yani yazik gunah sonucta bi sorun yoksa ne diye atalim çöpe. Ay annenle tanismak isterdim :))))))))

X