Saç Uzatma Yöntemleri yaza kadar sirtimda olan sacimi belime kadar uzatmam lazim kizlar cok acill yardim lutfen

günaydın kızlar

trendyol dışında hangi siteden alışveriş yapıyosunuz
gunaydın :)
saçhane de guzel bır sıte sac bakım konusunda en ıyı urunlerı satıyor dıyebılırım bende burda ogrendım o sıteyı okyanusyaa ve kılıcbalıgı ısımlı uyeler sayesınde

Once uclarindan aldir cnm hizli uzamasi icin bu cok onemli senin sac uclar kotu 1 2 parmak aldır.Sonra watsons ve gratislerde DAX SUPERGO var onu al haftada bikez banyoya girmeden sac diplerine yogun olmayacak sekilde azcik alarak masajla uygula birazda uclara 3 4 saat bekle banyoya gir islatmadan sampuanla sonra yikayip tekrar sampuanla yoksa cikmiyo saçtan.bnmde saclarim yandi ombreden kalcamdaki sacimi omuzlarimda kestim 2 aya yakindir kullaniyorum suan belimde ve muthis saglikli yapmadigim yag maske sampuan kalmadi cok para doktum bi ise yaramadi bu urunu tek geçerim harika bisey bosa baska seylerle ugrasip para ve zaman kaybetme kullan 3 4 aya beline gelir saclarin hic şüphesiz.ben OGX hindistan cevizli sampuan ve kremini kullaniyorum onlarda cok iyi banyodan sonrada elseve mucuzevi kremi surup kurutuyorum sacimi kurutunca da avon argan yagli serumundan ac bisey sac uclarina sürüyorum saclarim suan gayet hizli uzuyor saglikli ve parlak bnm saclar resmen keçe gibi toplandi açilmadi ombreden sonra ve tutam tutam kopuyodu haziran sonunda bu hale geldi son bir aydir saclarim bu urunlerle sahane resim yukleyebilirsem once ve sonrasini yuklerim
Tasekkur edrim cnm ilgin icin dax elimde var ama kullanmiyordum kesinlikle kullanmaya baslicam

Kizlar uzama varmi sizce

Eklentiler

• IMG-20181209-WA0000-1.jpg
    IMG-20181209-WA0000-1.jpg
    112,4 KB · Görüntüleme: 139
saçların çok güzel uzamıs canıım bende senin basladıgın tarihten beri bu dertten muzdaribim bende yaza kdar uzar mı diye düşünüyorum hazirana kadar gögüs üzerimde olan saçlarım gögüs altıma gelir mi diye kendimi çok yıpratıyorum doktorunla konus,biotin kullanmanı öneririm sampuanına ya vitamin,ya dogum kontrol hapı ya da yağlardan dök.. hc hair care öneririm, aynı zamanda vitaminler yani bepanten evigenleride saçına sürebilirsin yağlardan kendinde karısım yapabilirsin ama su aralar dönen bir muhabet var ki baya uzatıyormus bu yöntem nane yağ ve kabak cekırdegı yag saç dıbınde yarım saat bekletıyormussn falan aslında son 2 ay kala onu bende yapacgım iyi şanslar bu arada 2 3 tane blogum var oralardan daha cok yardım alırsın cunku ben 3 4 senedir kuaför kurbagını oldugum ıcın her psıkılojım bozuldugunde buraya konu açmışım:):)

yazin dugunum var ve benim saclarim suan sirtimda ama ben dugunde saclarimin belimde olmasini istiyorum dis cekime gidince saclarimi acik birakicam cocuklugumdan beri tek hayalim bu saclarim yandigi icin kestirmek zorunda kaldim 7 ayda bunu yapmak mumkunmu
Sarımsak maskesi öneririm canım

X