Saç Uzatma Yöntemleri yaza kadar sirtimda olan sacimi belime kadar uzatmam lazim kizlar cok acill yardim lutfen

Derya ama dertli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2017
197
115
30
yazin dugunum var ve benim saclarim suan sirtimda ama ben dugunde saclarimin belimde olmasini istiyorum dis cekime gidince saclarimi acik birakicam cocuklugumdan beri tek hayalim bu saclarim yandigi icin kestirmek zorunda kaldim 7 ayda bunu yapmak mumkunmu

Bir günlük yapay saç kullana bilirsin, bunda ne varki.. hem sanmıyorum 7 ayda o kadar uzanamaz yani

yazin dugunum var ve benim saclarim suan sirtimda ama ben dugunde saclarimin belimde olmasini istiyorum dis cekime gidince saclarimi acik birakicam cocuklugumdan beri tek hayalim bu saclarim yandigi icin kestirmek zorunda kaldim 7 ayda bunu yapmak mumkunmu

Merhaba
Önce bir tahlil yaptırıp vücudunda eksik var mı diye kontrol ettir varsa doktorun vereceği vitaminleri ilaçları düzenli kullan

Bir de bu topiklerde saç uzatma ile ilgili kürler bakımlar var onlara bakıp kendine uygun olanları seçip uygulayabilirsin

Ben maya maskesi yaptım badem yağı kullandım ara verdim. Yeniden başka yağlarla ve kürlerle devam edeceğim mesela

Hatta bu başlıkta saçının fotoğraflarını çekip koyarsan daha kolay takip edebilirsin :KK28:

Merhaba
Önce bir tahlil yaptırıp vücudunda eksik var mı diye kontrol ettir varsa doktorun vereceği vitaminleri ilaçları düzenli kullan

Bir de bu topiklerde saç uzatma ile ilgili kürler bakımlar var onlara bakıp kendine uygun olanları seçip uygulayabilirsin

Ben maya maskesi yaptım badem yağı kullandım ara verdim. Yeniden başka yağlarla ve kürlerle devam edeceğim mesela

Hatta bu başlıkta saçının fotoğraflarını çekip koyarsan daha kolay takip edebilirsin :KK28:
canim benim cok tesekkur edrim tavsiyelerin icin maya maskesini bende uygulucam bu arada resim koymak istedim ama surekli hata veriyor anlamadim neden boyle oldu

FYy6QYPf6SbCKyWM9
sonunda oldu sanirim saclarimin simdiki hali

Canım fotoğrafı göremiyorum ben yüklenmemiş sanırım

En azından telefonunda bulunsun fotoğraflar. Aynaya bakınca çok belli olmuyor uzadığı sürekli gördüğümüz için farklılığı anlayamıyoruz

Fotoğraflarla karşılaştırması çok daha kolay :KK19:

ben düğünüm de postiş kullandım eğer ankarada yaşıyorsanız size çok iyi bir yer önerebilirim özelden. Uzun zamandır görüşmediğim bir arkadaşım düğüne gelince saçların ne kadar uzamış dedi o kadar farkedilmiyordu.

Canım fotoğrafı göremiyorum ben yüklenmemiş sanırım

En azından telefonunda bulunsun fotoğraflar. Aynaya bakınca çok belli olmuyor uzadığı sürekli gördüğümüz için farklılığı anlayamıyoruz

Fotoğraflarla karşılaştırması çok daha kolay :KK19:
aynn cnm telde var ama buraya yukleyemiyorum surekli hata veriyor

7 ayda 15 cm uzar sac oda belıne yaklasır zaten ... benım ayda 2 cm uzuyor sahsen bununda sebebı proteın agırlıklı beslenısım ve cinko gıbı besınlerden zengın beslenısım
yanı cevız badem kabak cekırdegı bunlar fayda eder
bırde dax dıye bır sac maskesı var onu kullanıpda sacım uzamadı dıyen gormedım henuz sac uzatmak ve bakım saglamak ıcın
whatsoon gratıslerde de var tavsıye ederım

biliyorum canim onu var bende ama ben suan sinemaki kuru yapiyorum sadece fazla yuklenmk istemiyorum sacima bide sampuanim icine kuru maya doktum saci uzatiyormus bakalim faydasini gorcekmiyim bu arada gecen sene ocak ayinda saclarimi baya kisaltmistim 8 ayda suanki haline geldi o resmide yuklim bi 8 ayda dha okadar uzarsa ne mutlu bna

Eklentiler

• 20181102_131418.jpg
    20181102_131418.jpg
    155,3 KB · Görüntüleme: 119
7 ayda 15 cm uzar sac oda belıne yaklasır zaten ... benım ayda 2 cm uzuyor sahsen bununda sebebı proteın agırlıklı beslenısım ve cinko gıbı besınlerden zengın beslenısım
bırde dax dıye bır sac maskesı var onu kullanıpda sacım uzamadı dıyen gormedım henuz sac uzatmak ve bakım saglamak ıcın

Nasıl oluyor? Benim bildigim sac ayda 1 cm uzar. Dip boyası yapılıyor ya ordan anliyorum. Çok şanslı isen 1,5 cm.
Siz gercekten cok cok sansliymissiniz ama ya özendim :) Masallah
Saçınızı her ay boyatiyor musunuz ? Ben her ay acma boyama yaptırıyorum.
Saçlarım platin sarısı beyaz gibi artık vazgecemiyorum da.
O dax a simdi hemen bakcam bende. Nasil uygulaniyor

Canim dax supergra olanmi bide kirmizisi var. Onu kuaforde görmüştüm. Hatta bana fon cekmeden önce falan surmustu sanirim

Canim dax supergra olanmi bide kirmizisi var. Onu kuaforde görmüştüm. Hatta bana fon cekmeden önce falan surmustu sanirim
aynen de o :) bakım kremı zaten gunluk te uygulanabılır ama her hafta yogun surup masaj yapıp strecleyıp uyuyunca yanı en az 1 gece bekleyınce guzel uzatıyor

X