Yemek takimi olarak ne aldiniz?🤗

JuliJuli06

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2020
540
578
30
Kizlaaarrr merhabalar size bi kac sorum olacakti lutfen yardimci olurmusunuz🤗
Yemek takimi olarak hangi marka aldiniz?
İcinde neler vardi? (duduklusunden tenceresine kasigina kahvaltisi vs)
Kare yemek takimi mi yuvarlak yemek takimi mi tercih ettiniz?
Ortalama ne kadar odediniz fiyat olarak?
Bilgi verirmisiniz memnunmusunuz aldiklarinizdan 🤗

Selam 2019 da aldım Ayyıldız kare yemek takımı ve tencere seti aldım yanında Kütahya porselen 6 kisilik günlük yemek takımı ve kahvaltılık, çerezlik aldım 12 tane
Toplam 6.500 ödedim.
Yemek takımında çatal bıçak dahil tüm servis seti vardi . Bir tek maşa yoktu🤨 salata makarna vs masasi vardi uzun olan var ya ondan yoktu
Bardakları lav dan aldım tam hatırlamıyorum ama 100 150 arasi olabilir

Merhabalar yemek takımı olarak karaca'nın agra serisinden 2 takım aldım. Ben bir hafta önce indirimde buldum toplamda 12 kişilik 574 tl ödedim.
Çelik tencere seti Aryıldız Vento Prestige. 789 tl ye indirimde aldım yine iki hafta önce.
Çatal Bıçak takımını aşırı ağır istemiyorum ama kaliteli de olsun diye nehirden ya da hiradan almayı düşünüyorum. (12 kişilik yaklaşık 400 lira, servis takımı da 100 desek 500 oluyor)
Düdüklü tencereyi zwilling 4 litre alacağım inşallah, 830 liraydı.
Yani toplamda 2693 lira oluyor.
Bu arada kesinlikle yuvarlak tercih edin. Karelerin kenarları çabuk kırılabiliyormuş bulaşık makinesinde vs. Ve mutlaka bulaşık makinesi/mikrodalgada kullanılmaya uygun ve porselen olsun yemek takımınız.

Eklentiler

• Screenshot_20201204-020144_Trendyol.jpg
    Screenshot_20201204-020144_Trendyol.jpg
    90,1 KB · Görüntüleme: 66
  • Screenshot_20200916-122553_Trendyol.jpg
    Screenshot_20200916-122553_Trendyol.jpg
    74,8 KB · Görüntüleme: 66
Selam 2019 da aldım Ayyıldız kare yemek takımı ve tencere seti aldım yanında Kütahya porselen 6 kisilik günlük yemek takımı ve kahvaltılık, çerezlik aldım 12 tane
Toplam 6.500 ödedim.
Yemek takımında çatal bıçak dahil tüm servis seti vardi . Bir tek maşa yoktu🤨 salata makarna vs masasi vardi uzun olan var ya ondan yoktu
Bardakları lav dan aldım tam hatırlamıyorum ama 100 150 arasi olabilir
Canim tencerede duduklude oluyor dahil dimi tencere setine hersey dahil cok iyimis yemek takiminiz yuvarlakmi karemi acaba☺️

Merhabalar yemek takımı olarak karaca'nın agra serisinden 2 takım aldım. Ben bir hafta önce indirimde buldum toplamda 12 kişilik 574 tl ödedim.
Çelik tencere seti Aryıldız Vento Prestige. 789 tl ye indirimde aldım yine iki hafta önce.
Çatal Bıçak takımını aşırı ağır istemiyorum ama kaliteli de olsun diye nehirden ya da hiradan almayı düşünüyorum. (12 kişilik yaklaşık 400 lira, servis takımı da 100 desek 500 oluyor)
Düdüklü tencereyi zwilling 4 litre alacağım inşallah, 830 liraydı.
Yani toplamda 2693 lira oluyor.
Bu arada kesinlikle yuvarlak tercih edin. Karelerin kenarları çabuk kırılabiliyormuş bulaşık makinesinde vs. Ve mutlaka bulaşık makinesi/mikrodalgada kullanılmaya uygun ve porselen olsun yemek takımınız.
Evet ya karelerde bende oyle bi skinti oldugunu duydum kullanissiz sanirim kareler o kadar para verip cabuk kirilsin istemiyorum bende acikcasi. Cok uyguna almissiniz sizde. Herseyi tek biyerde set gibi almakmi daha uygun yoksa ayri ayri kendiniz set yapmakmi daha uygundur acaba karacadan baktim yemek takimlarina cok pahalilar

images (12).jpeg
images (11).jpeg

Tencere demlik çatal kaşık hepsini korkmazdan aldım takım.hic kırılıp etmedi. 7 yıl önce aldim

Evet ya karelerde bende oyle bi skinti oldugunu duydum kullanissiz sanirim kareler o kadar para verip cabuk kirilsin istemiyorum bende acikcasi. Cok uyguna almissiniz sizde. Herseyi tek biyerde set gibi almakmi daha uygun yoksa ayri ayri kendiniz set yapmakmi daha uygundur acaba karacadan baktim yemek takimlarina cok pahalilar
Trendyolda hepsiburadada indirimleri takip edin. Beğendiğiniz takımın önceki fiyatlarını da bilin ki gerçekten indirime girmiş mi bilesiniz. Size tavsiyem çok parçalı bir yemek takımı almayın. Artık evlerde mutfaklar çok küçük oluyor yer sıkıntısı çekersiniz. Ben set gibi almayı tercih etmiyorum açıkçası çünkü bir markanın her ürünü iyi olmayabiliyor ve setlerde seçenek çok sınırlı oluyor. Çatal bıçak takımı ara ara bime ve a 101e geliyor nehir marka, çok uygun oluyor onu takip edebilirsiniz aktüel yazıp. Diğer ürünleri de indirimde alırsanız bence setle aynı fiyata bile gelebilir.

Kareler kullanislimi acaba kenarlarinda catlama falan oldumu
Yani kendin bilirsin benim bir tane tabağım kırılmadi.. takım olarak baya içinde herşeyi olanı aldım. Çay fincanı kahve fincanı çay bardağı meşrubat bardağı düdüklü demlik tencereler cezve..
Korkmaz sağlam yapıyor tabaklari.
Yani kare almasan bile marka olarak güzel ama şuan blmiyorum 7 yıl önce pek iyi yoktu şuan belki diğer markalarda güzel yapıyordur 7 yıl önce 3 buçuk milyara aldım 🤗
Çatalı kasigi vs çok kibar.

Trendyolda hepsiburadada indirimleri takip edin. Beğendiğiniz takımın önceki fiyatlarını da bilin ki gerçekten indirime girmiş mi bilesiniz. Size tavsiyem çok parçalı bir yemek takımı almayın. Artık evlerde mutfaklar çok küçük oluyor yer sıkıntısı çekersiniz. Ben set gibi almayı tercih etmiyorum açıkçası çünkü bir markanın her ürünü iyi olmayabiliyor ve setlerde seçenek çok sınırlı oluyor. Çatal bıçak takımı ara ara bime ve a 101e geliyor nehir marka, çok uygun oluyor onu takip edebilirsiniz aktüel yazıp. Diğer ürünleri de indirimde alırsanız bence setle aynı fiyata bile gelebilir.
Evet oyle yapayim bende illa set olmasi gerekmiyo benim icinde dediginiz gibi indirimleri takip edip kendim set olusturayim daha uygun bile olabilir oyle

Yani kendin bilirsin benim bir tane tabağım kırılmadi.. takım olarak baya içinde herşeyi olanı aldım. Çay fincanı kahve fincanı çay bardağı meşrubat bardağı düdüklü demlik tencereler cezve..
Korkmaz sağlam yapıyor tabaklari.
Yani kare almasan bile marka olarak güzel ama şuan blmiyorum 7 yıl önce pek iyi yoktu şuan belki diğer markalarda güzel yapıyordur 7 yıl önce 3 buçuk milyara aldım 🤗
Çatalı kasigi vs çok kibar.
Ayy simdi 2 kati fiyatlar 😅 korkmazin tencereleri cok saglam diyolar tam iyisine denk gelmissiniz sizde neyseki😅

Kizlaaarrr merhabalar size bi kac sorum olacakti lutfen yardimci olurmusunuz🤗
Yemek takimi olarak hangi marka aldiniz?
İcinde neler vardi? (duduklusunden tenceresine kasigina kahvaltisi vs)
Kare yemek takimi mi yuvarlak yemek takimi mi tercih ettiniz?
Ortalama ne kadar odediniz fiyat olarak?
Bilgi verirmisiniz memnunmusunuz aldiklarinizdan 🤗
Ben Kütahyadan kare beyaz sade ve şık bi takım aldım . Çatal bıçak takımını emsandan aldım. Kahvaltı takımı hep gereksiz gelmiştir şuan 4 yıllık evliyim gerçekten de gereksiz bişey. Ben her şeyimi internetten aldım çok çok uyguna geldi. Benim zamanında 12 kişilik çatal bıçak kaşık takımı mağazalarda en uygunu 800 TL civarındaydı ben internetten 300 tl ye aldım. Yemek takımını 600 TL . Güvenilir sitelerden indirimleri takip edin derim. Ben hiç sıkıntı yaşamadım . Sorunlu ürün geldiğinde eksiklerini tamamladılar, iade ettigiklerimi kabul ettiler. Nevresim takimlarimi da internetten aldım hepsi kaliteli markalar taç,sarev vs. Mağazaya gittim önce bana büyüenlaglar çıkardılar ben de internetten aldım .orada çıkardıkları fiyatlardan çok daha uyguna geldi.

6 kişilik 18 parça yemek takımı aldım porlanddan. Zwilling çelik tencere takımı. Fissler düdüklü. 6 kişilik 24 parça çatal bıçak da Ikeadan. Esas parayı düdüklüye ve tencerelere harcadım. Evime 6 kişiden daha kalabalık gelme ihtimali pek yok. İlerde alırım büyük yemek takımı dedim. Hayatımı kolaylaştıracak şeylere yoğunlaştım. Kahvaltı takımı almadım. O tamamen gereksiz sakın alma.
tost makinesi dökümix diye bir marka var tam bir canavar tavsiye ederim. Kaplamasız döküm sağlıklı.
Çok zaman geçti fiyat hatırlamıyorum ama porland ucuza gelmişti indirimleri oluyor takip et.
Kare yemek takımı ben pek beğenmiyorum ama tercih tabi çok beğenen var. Ben biraz klasikçiyim.

6 kişilik 18 parça yemek takımı aldım porlanddan. Zwilling çelik tencere takımı. Fissler düdüklü. 6 kişilik 24 parça çatal bıçak da Ikeadan. Esas parayı düdüklüye ve tencerelere harcadım. Evime 6 kişiden daha kalabalık gelme ihtimali pek yok. İlerde alırım büyük yemek takımı dedim. Hayatımı kolaylaştıracak şeylere yoğunlaştım. Kahvaltı takımı almadım. O tamamen gereksiz sakın alma.
tost makinesi dökümix diye bir marka var tam bir canavar tavsiye ederim. Kaplamasız döküm sağlıklı.
Çok zaman geçti fiyat hatırlamıyorum ama porland ucuza gelmişti indirimleri oluyor takip et.
Kare yemek takımı ben pek beğenmiyorum ama tercih tabi çok beğenen var. Ben biraz klasikçiyim.
Porlanda baktimda cok pahali orda hersey ya baktiklarimdan bi yemek takimi 3500 4bin liraydi gozum korktu 😅 tost makinesini internettenmi aldiniz nerden aldiniz acaba nerede satiliyor dokumix markasi

Porlanda baktimda cok pahali orda hersey ya baktiklarimdan bi yemek takimi 3500 4bin liraydi gozum korktu 😅 tost makinesini internettenmi aldiniz nerden aldiniz acaba nerede satiliyor dokumix markasi

internette satılıyor bakın mutlaka. Bilmiyorum tost benim için önemliydi ve oldu aradığım tat 🤣
He ben o pahalı 12 kişilik tam setlerden almadığım için porlandı seçtim. Uyguna gelmişti bir de anneler günü indirimi oluyor mayısta. Onu denk getirirsen yine bir şeyler bak. Kaliteli porland.
annem borcum olsun dedi büyük eve çıkabilirsem 12 kişilik pahalı takım aldırıcam 😀😀
evlenirken minimal kaldım az eşya aldım aldıklarımı da iyisinden almaya çalıştım.

Karacadan aldım yemek ve çatal-bıçak takımını, çaydanlığımı 10 yıldır kullanıyorum gayet iyi durumdalar. Bardaklarım, cam tepsilerim paşabahçeden. Korkmazdan cam su ısıtıcı, tencede aldım. Bundan öncede kütahyadan tencere takımı almıştım ikisi de şahane çıktı. Bernardodan kahvaltı takımı hediye gelmişti sade beyaz bir takım inanın ondan da çok memnunum. Havlu, nevresim, banyo paspası için özdilek, taç, linens, english home... hepsi de iyi çıktı.

Bernardodan yemek takımı ve çatal kaşık takımını aldım. İki birlikte 3500 tl idi 3 sene önce, az önce bakayım dedim de aboww fiyatlar uçmuş. 12 kişilik takım, kepçesi yemek kaşıkları vs hepsi var içinde. Görsele yemek takımını koydum, çatal kaşık takımını bulamadım sitede.
yemek tkm.jpg

Tencere setim çelikler aryıldız- çok memnunum hala kullanıyorum ama granit setim esseydi, 1. sene sonunda pert oldu. Sonra falezden aldım baya iş görüyor hala, bir problem olmadı.
Düdüklü fobim olduğu için almadım.
Kahvaltı takımı almadım, bence gereksiz, kendin daha güzel bütçelere daha güzel setler oluşturabilirsin.

internette satılıyor bakın mutlaka. Bilmiyorum tost benim için önemliydi ve oldu aradığım tat 🤣
He ben o pahalı 12 kişilik tam setlerden almadığım için porlandı seçtim. Uyguna gelmişti bir de anneler günü indirimi oluyor mayısta. Onu denk getirirsen yine bir şeyler bak. Kaliteli porland.
annem borcum olsun dedi büyük eve çıkabilirsem 12 kişilik pahalı takım aldırıcam 😀😀
evlenirken minimal kaldım az eşya aldım aldıklarımı da iyisinden almaya çalıştım.
Benim gundelik varda misafir icin alcaktim mayista bakim indirimde aynen porland cok kaliteli o yuzden fiyatta fazla heralde😅

X