Yemek yapma bahanesiyle evine davet eden erkek

Kekoya bak. Hem eve at.hem yemek yaptşr.karnını doyur. yanı ben bu kertenkeleye sanıyemı ayırmazdim . valla simdiki esim, gecmişteki sevgilim,kapımdan alır kapıma bırakırdı.kapımı da açardı , sandalyemı de cekerdi yerine gore. Aaç mıyım tok mıyum ne isterim ne şstemem gozume bakardı.evlendık yine oyle..ta kı cocuk olana kadar 😅 bebeğim her sryi degistirdi. Ama düzelicez inşallah be ,mezara girmeden

Normalde kolay kolay instagram dmlerine cevap veren biri değilimdir ama iki gün önce biri denk geldi, cevap verdim. Kendimi bilen biri olduğum için taviz vermem böyle konularda. Klasik sorular, neleri seversin, nelerden hoşlanırsın... Karşımdaki kişiye kendimden çok bahsetmem, öylesine muhabbet işte... Tabii ki karşımdaki kişi boş muhabbet yaptığı an bitiririm. Bahsettiğim kişiye "yeni tanıştığın birine ne zaman güvenirsin?" diye sorduğumda "çook zor" demişti. Sonra pek de öyle olmadığını anladım. Bendeki samimiyeti görerek benim güvenilir biri olduğumu düşünerek beni evine davet ediyor, ben pek yemek yapmasını bilmem gelip yemek yapar mısın diyerek. İki günde nasıl bir samimiyet yakaladı ve ne ara güvenilir biri olduğumu düşündü çok merak ediyorum. Aynı soruyu ona yönelttiğimde "ben anlarım merak etme" diyor. "Konuştuğun kişi ben değil bir başkası olsa ona da aynı tekliflerde bulunurdun" diyorum, "senin güvenilir biri olduğunu bilmesem böyle konuşur muydum seninle" diyor. Böyle bir talepten rahatsız olduğumu dile getirince de sadece yemek için söylemiş yanlış anlaşıldığı için özür diliyor. Midemi bulandırıyor bu tarz erkekler. Sizin de başınıza geldi mi böyleleri?

Abazalığın da bir yolu yordamı olmalı eve misafir çağırıp yemek yaptırmak nedir arkadaş gel bana yemek yap nedir olduuu Allahın ayısı:KK51:

X