Yengeç Burcu 22 Haziran - 23 Temmuz Yengeç - Hassas Yönleri ve Korunma Yöntemleri

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.885
29.988
60
Yengeçler, gastrit, barsak tembelliği ya da böbrek hastalıklarına karşı hassastırlar. Ayrıca, üşüttükleri zaman mide ve göğüs bölgeleri de kolay etkilenir. Korunmak için iyi beslenmeli, gündelik spor ve yürüyüşleri aksatmamalılar

:nazar:
Yengeçler, gastrit, barsak tembelliği ya da böbrek hastalıklarına karşı hassastırlar. Ayrıca, üşüttükleri zaman mide ve göğüs bölgeleri de kolay etkilenir. Korunmak için iyi beslenmeli, gündelik spor ve yürüyüşleri aksatmamalılar

Teskrler elıf hanım cok mersı gorusuruza.s.

astrolojiye sayende merak saldım aplacm :roflol: Şeniz midem çok hassas wallahi doğruuu jeyyar

böbrek rahatsızlığım nedeni burcum mu yani

bende çok çabuk üşütüyorum ve sürekli bir üşüme halindeyim
doğru yazılanlara bakılırsa
tşkrler açıklamalar için

saolun bendede böbrek agrısı oluyor bazen
burcuma uyuyorum

Yengeç burcuyum bende. Yengeç burcu olmak gerçekten zor iş. Bi yandan çok seviyorum burcumu bi yandan da nefret ediyorum. Öyle çok ağlamayan insanlara o kadar çok imreniyorum ki. Evet, ağlamak insana bazen huzur veriyo. Ama küçücük şeylerde bile ağlamak o kadar kötü ki. Bu yüzden ben ya koç burcu falan olmak isterdim. Duygusal bi insan olmak gerçekten zor. İnsanlardan sürekli kendin için anlayış beklemek falan. Güçsüz hissediyorum bu yüzden kendimi. Bazen de diyorum ki kendi kendime: 'İlla ki burcuna bağlı kalmak zorunda değilsinki. Burcunda yazanlar çıkmak zorunda değil. Burç yorumlarında bi genelleme yapılır ve herkesin hayatı farklıdır. ' Bunu unutmamak gerekiyo gerçekten. Burçlara ve yorumlarına bu kadar bağlı kalınmamalı.

X