Yengeç Burcu 22 Haziran - 23 Temmuz Yengeç Kadınları Buraya Sevdiğimiz - Sevmediğimiz Özelliklerimiz Neler Onları Yazalım

Duygusal olmam ve anaç olmam... İnsan her gördüğü bebeğe ayyy der mii =)) annem de bıktı elin çocuklarını bakmamdan kendi yaptı bu yüzden =))))))))

çok duygusalım ya lanet olsun bu huyumu hiç sevmiyorum hemencik ağlıyorum birde durup dururken mutsuz durgun oluyorum sonra arkadaşlarım soruyo neyin var bişeyim yok trip atıyorum sanıyolar ama gerçekten birşeyim yok bende bilmiyorum :KK70: ama keşke bu kadar çok duygusal olmasaydım keşkee:KK14:

tüm yengeçlere soruyorum biriyle tanıştım ve o da yengeç onu etkilemek için nasıl davranmalıyım neler yapmalıyım ?

tüm yengeçlere soruyorum biriyle tanıştım ve o da yengeç onu etkilemek için nasıl davranmalıyım neler yapmalıyım ?

en onemlisi guven! herkese mesafeli ona samimi ve icten ol baskalariyla paylasamaz sevdigi kisiyi ve farkli oldugunu hissetmek ister. ilgi delisiyiz zaten herseyiyle ilgilendigini belli et. Cok kiskanctir aman ha kiskanclik krizlerine sokma :KK9:

yengeç erkekleri onu annesi gibi sevecek biriyle beraber olmak ister gerçi bu her erkek için geçerlidir ama yengeçler ev ortamına düşkündür sürekli ona becerilerinden bahset mesela yemek yapmayı cok seviyorsan dile getir bir gün sana sunları yaparım falan de.piknik yaparız dısarıda de emin ol hayaller kurmaya baslar organizasyon yapar kendi kafasında :KK70: simdi ben bir bayan olarak düsündüm sevgilim beni etkilemek icin böyle bir sey yyapsa tekrar asık olardımmm:KK52:

bende kimseye hayır diyememekten ve başkalarının fikirlerini fazla değer vermekten artık baya suistimal edilir oldum.

ayrıca yengeç kadınları bence negatiftirler . daha doğrusu işin genelde kötü yanını görürler.

katılıyorum bende çok negatifim herşeyin olumsuzu düşünürüm
ve kimseye güvenemiyorum.herkese değer veriyorum fazlasıyla,aşırı kıskanç olmam,herşeyi kafama takmam oooo daha neler
:KK50::KK1:

ben en çok kolay ikna edilebilir olmamdan hoşlanmıyorum. bazen başıma iş açıyor. hayır demem gereken şeylere bile evet demiş bulunuyorum :s

Sadakate en çok önem veren burçtur yengeç. Şüphecilik ve alınganlık sevmediğim özelliklerim

evcil ve sıcak kanlı olmak güzel sadece:KK34:
onun dışında diğer özelliklerim sevmiyorumm :KK9::KK9:

En sevdiğim sıcakkanlı ve şefkatli olmam.
En sevmediğim de kafama taktığım şeyi yapmadan bırakmama huyum.. Takıntılıyım biraz.

Kizlar ben karar verdim biz kinci degiliz:KK1: kabul etmiyorum:KK1: neden derseniz ben yengeclerin birseyleri aklinda tutup tutupta intikam almaya kalkabileceklerini sanmiyorum. kincilik budur bir insana karsi kin beslemek demek onlardan nefret edip onlara zarar vermek istegidir bence. ben kimseye boyle birsey yapmadim simdiye kadar he ama sirtimi dondugum adama bidaha donup bakmam cok nadirdir affedebildigim bu cok hassas olmaktir kirilgan olmaktir kin degil. Ayrica ben bunu neden yaptigimi da kesfettim yengecin kendi kabuguna cekilme huyu var ya heh iste bu yuzden insanlarin beni kirmasindan korktugum zaman icime kapanirim ben ama kinci degilim afdileyeni affederim olumune nefret etmem sadece kirildigim zaman geri donusu yoktur o kadar.

Siz de boyle dusunmuyor musunuz?:26:

Sana katılıyorum, çok güzel dile getirmişsin. :)

X