Yengeç Burcu 22 Haziran - 23 Temmuz Yengeç Kadınları Buraya Sevdiğimiz - Sevmediğimiz Özelliklerimiz Neler Onları Yazalım

zaman zaman melankoliğim, salya sümük ağlamaya bayılırım, kimseyi kıramam, kimseye hayır diyemem, utangacım ne yazık ki yengecim

en dürüst en güvenilir en duygusal en kuskucu tüm enler yengeçe bırıktıgı icin burcumdan nefret edıorm ya

ruh halimin çabucak değişmesini seviyorum.
Bi an dünyaya küsmüşken yanıma gelen bi köpecikle herşeyi unutmak gibi mesela,ya da "çok özledim" diye arkadaşının omuzunda ağlarken faceden hoşlanmaya başladığın çocuğun selam yazmasıyla bi anda kalbi yeniden pır pır atan hayat dolu bi insana geçişlerimi...

ruh halimin çabucak değişmesini seviyorum.
Bi an dünyaya küsmüşken yanıma gelen bi köpecikle herşeyi unutmak gibi mesela,ya da "çok özledim" diye arkadaşının omuzunda ağlarken faceden hoşlanmaya başladığın çocuğun selam yazmasıyla bi anda kalbi yeniden pır pır atan hayat dolu bi insana geçişlerimi...

bir an benmi yaziyorum dedim :KK70:

beni anlatmissin :KK70: ruh halim o kadar cabukd degisiyor ki.. dengesiz diye adim cikmis :)

bir an cok mutsuz aglarken, bir dilim pastayla yüzüm gülebiliyor .. ama cogunluk depresif takiliyorum son zamandir.. yüzüm gülsede uzun sürmüyor bu :KK70:

Anaç, sıcak, şefkatli, yardımsever bu huylarımı severim..
Fakat fazla duygusal olmak+ duygularımın bazen CİDDEN dengesiz olması :KK37: beni üzüyo

Ben de yengeçim kızlar.
Neredeyse tüm özelliklerini de taşıyorum burcumun.

Aşırı duygusalım.Her şeye ağlarım.
Çok evcilim.Ailem,evim,sevdiklerim benim için çok değerlidir.
Annelik duygularım çok baskın.Kuzenimle ilgilenirken bile kendimi anne gibi hissediyorum.
Ailem,arkadaşlarım ve tüm sevdiklerime inanılmaz derecede bağlıyım.Varsa yoksa onlar.
Kimseyi kırmamak için elimden geldiğince alttan alırım herkesi.
Çok aşırı kıskancım.
Çok hayalciyim.
Çok takıntılıyımdır.Her konuda.
Her şey benim için çok iyi hatta en iyi olmalıdır.
Fazlasıyla mükemmeliyetçiyim.
Ruh halim çok çabuk değişir.Ağlarken bir anda gülmeye başlayabilirim.Ya da tam tersi olabilir.
Sinirliyken anında sakinleşebilirim ya da tam tersi.
Kısacası çok değişkenim.
Küçücük şeylerle mutlu olabilirim.
Çok şefkatli,merhametli olduğumu düşünüyorum.
Fazlasıyla iyi niyetli ve hatta çok saf olduğumu bile düşünüyorum.
Çok bencil olduğumu da söyleyebilirim. Ama sevgi konusunda bu bencillik. Çevremde sevdiğim insanların en çok beni sevmelerini,en çok benimle ilgilenmelerini isterim.
Şımartılmaktan çok hoşlanırım. Benimle ilgilenilmesini çok seviyorum.
Çok neşeliyim.Sürekli gülerim.İnsanlarla çok çabuk iletişime geçerim.
Her şeyi çok fazla kafama takarım.
Pireyi deve olarak görürüm.
Küçücük bir sorun benim gözümde kocaman ve çözülmesi imkansız bir sorun gibi görünür.
Elim küçücük bir çizik bile olsa sanki kocaman bir yara varmış gibi görürüm.
Kinci değilim asla.
Çok çabuk sinirlenirim ama öfkem saman alevi gibidir hemen geçer.
Küs kalamam kimseyle.
Problem yaşadığım bir insanla sanki hiçbir şey olmamış gibi devam edebilirim zamanla.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar kızlar.
Ama ben burcumu çok seviyorum.
İyi ki de yengeç olmuşum.:KK1:

Son düzenleme:
herşeyi kafama takıyorum sürekli ağlıyorum kötü seyleri düsündükce bu durumda sevdiklerimin sinirini bozuyo bu yuzden sinir oluyorum...
sevgilimi çok seviyorum ve sahipleniyorum herşeyi onun üzerine kurdum bu huyumuda cok seviyorum sevdiğim zaman tam seviyorum cünkü

Tam beni anlatmışsın :)

şekerler bende burdayım bende yengeçim varmı bizim gibi fedakar cefakar becerikli hamarat mükemel eş mükemel anne mükemek kardeş mükemel arkadaş bence ççok iyi olduğumuz için karşımızdakılerden de bekliyoz onlar öyle olmadığı için üzülüyoz ee tabiki kinci oluruz sonunda sabır sabır nere kadar çok iyi niyetliyim hislerim çok kuvetli merhametliyim keşke bu kadar iyi olmasaydım ama canımı çok yakanın biletini ve ipini keserim içimde biter o kişi vara yoğa herşeye ağlamam ikizler burcuylan aslan burcuylan anlaşamam var bir kaçtane aklıma gelmedi ama yaşı ilerlemiş ikizler olursa biraz anlaşıyorum sanırım aklıma gelen şeyler bunlar boğalarlan sizler anlaşırmısınız benim kocacım boğada:)birbirimize acayip gireriz bazen oda inat bende:)napcaz böyle bilmem

Ben de yengeçim kızlar.
Neredeyse tüm özelliklerini de taşıyorum burcumun.

Aşırı duygusalım.Her şeye ağlarım.
Çok evcilim.Ailem,evim,sevdiklerim benim için çok değerlidir.
Annelik duygularım çok baskın.Kuzenimle ilgilenirken bile kendimi anne gibi hissediyorum.
Ailem,arkadaşlarım ve tüm sevdiklerime inanılmaz derecede bağlıyım.Varsa yoksa onlar.
Kimseyi kırmamak için elimden geldiğince alttan alırım herkesi.
Çok aşırı kıskancım.
Çok hayalciyim.
Çok takıntılıyımdır.Her konuda.
Her şey benim için çok iyi hatta en iyi olmalıdır.
Fazlasıyla mükemmeliyetçiyim.
Ruh halim çok çabuk değişir.Ağlarken bir anda gülmeye başlayabilirim.Ya da tam tersi olabilir.
Sinirliyken anında sakinleşebilirim ya da tam tersi.
Kısacası çok değişkenim.
Küçücük şeylerle mutlu olabilirim.
Çok şefkatli,merhametli olduğumu düşünüyorum.
Fazlasıyla iyi niyetli ve hatta çok saf olduğumu bile düşünüyorum.
Çok bencil olduğumu da söyleyebilirim. Ama sevgi konusunda bu bencillik. Çevremde sevdiğim insanların en çok beni sevmelerini,en çok benimle ilgilenmelerini isterim.
Şımartılmaktan çok hoşlanırım. Benimle ilgilenilmesini çok seviyorum.
Çok neşeliyim.Sürekli gülerim.İnsanlarla çok çabuk iletişime geçerim.
Her şeyi çok fazla kafama takarım.
Pireyi deve olarak görürüm.
Küçücük bir sorun benim gözümde kocaman ve çözülmesi imkansız bir sorun gibi görünür.
Elim küçücük bir çizik bile olsa sanki kocaman bir yara varmış gibi görürüm.
Kinci değilim asla.
Çok çabuk sinirlenirim ama öfkem saman alevi gibidir hemen geçer.
Küs kalamam kimseyle.
Problem yaşadığım bir insanla sanki hiçbir şey olmamış gibi devam edebilirim zamanla.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar kızlar.
Ama ben burcumu çok seviyorum.
İyi ki de yengeç olmuşum.:KK1:
aynı benim gibisin kız :)

X