yeni ev yeni eşya yeni stressss...

hayalperest9

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2011
176
166
Kızlar 24 temmuzda düğünüm var.İstanbul'da yaşayacağız.Şuan nişanlım ev arıyor.Mobilya konusunda sıkıntımız var.Uygun fiyatlı mobilya nerelerden bulabiliriz?Avrupa yakasında oturacağız iş nedeniyle.Nerelere bakabiliriz fikir verebilir misiniz?:44::KK52::KK52:

Son düzenleme:
teşekkür ederim..Nişanlım bayrampaşa da arıyor ev..Orayı beğenmiş.Daha bulamadık ev ama.Bu süreçte mobilyalara da bakalım diyoruz malum zaman az kaldı:KK9::KK9: Bir de birlikte değiliz.Ben başka bir şehir de çalışıyorum..Bikaç günlük izin alıp yanına gitmem lazım..Zaman az oluncada sıkıntı oluyor işte..Gitmemiz gereken yerleri bilirsek işimiz kolaylaşır diye düşündüm..

teşekkür ederim..Nişanlım bayrampaşa da arıyor ev..Orayı beğenmiş.Daha bulamadık ev ama.Bu süreçte mobilyalara da bakalım diyoruz malum zaman az kaldı:KK9::KK9: Bir de birlikte değiliz.Ben başka bir şehir de çalışıyorum..Bikaç günlük izin alıp yanına gitmem lazım..Zaman az oluncada sıkıntı oluyor işte..Gitmemiz gereken yerleri bilirsek işimiz kolaylaşır diye düşündüm..

Bayrampaşa benim oturduğum semte çok yakın :KK1: hayırlısı olur inş. iyi yapmışsın canım, malum zaman değerli. :KK34:

X