Yeni evliyim boşanmak istiyorum ?

Arkadaş ortamında tanıştık o zamanlar işi gücü yerinde gayet düzgün bir insandı .

Ailem boşanmamı istemiyor bir sen değilsin çeken diyerek . Boşanacam zaten üniversite sınavına çalışıyorum bu sene bı şekilde bi yerden tutunmaya çalışacağım
Cocuk dogmadan kendinize yeni duzen kursaniz cok daha iyi olur kucuk cocukla bosanmak daha zor olur. Sıginma evine gitseniz cocuk dogana kadar da calisip para biriktirseniz

Anlamakta güçlük mu cekiyosunuz korunmama rağmen oldu diyorum tedbir almışım takdir allahtan ne yapabilirim daha çocuk için

Ben orasini okudum sonra. Ama sonrada yazdigim gibi: Su mucize sekilde korunurken hamile kalanlar da nedense hep böyle evliliklere nasip oluyor nedense. Cok merak ettim: Hangi korunma yöntemi ile hamile kaldiniz?

Bizde şehirde büyüdük ama yogurt mayalamayi bilmemek nedir .
Yogurt mayalayanlar köylü mu oluyor ne mana

Ayrıca
Hem fiziksel hem duygusal şiddet olursa net boşanilir

Asla bebek falan düşünmeyin snrasinda dönüşü olmuyor bu kaynanalar hele daha kardeşler varsa daha kötü iyi karar ver yuva yık diyemeyiz benzerlerini bende yaşadım ama sabır sonunda kurtulcam diyemiyorsan devam etme canm sonunuzu göremiyorsan devam etme iyi dusun

Cevabı açıkladım zaten yazımın için de kısa süre beraber oturcaz diyerek kandırıldım şimdi de ayrı ev falan yok denildi ailemi bile kandırdılar sadece beni değil.
Bende kv yanındayım ama kendi evim var esim görevde diye öyleyim maalesef
Ama kuzenim siz gibi 3 ay diye oturdu 9 sene oldu sizden de küçüktü kandırdılar onuda 17 yaşındaydı 2 çocuğu var sanırsın kv ile yaş yaşam tarzı giyimi herseyi yani 60 yaştan farkı yok

Bnde tam onu yazdım bebek falan dusunme diye
Valla ne diyim, 3 senelik evliyim hala çocuk fikri korkunç geliyor çünkü yapacağım şeyler var. Hayatımızı daha gazla güzelleştirip, bu insanlar nasıl kendini düşünmüyor aklım almıyor
Şimdi tavsiye verelim boşanmalısın diyelim diyor ailem arkamda değil ve hamileyim üstelik tehtidte ediliyormuş, bizimde elimiz kolumuz bağlanıyor diyecek bir şey kalmıyor sorumlu tutulmamak için

Evlendirdiler
Evlendirdileeeer
Evlendirdileeeeeeer
Diyip duruyorsunuz..

Kuzum seni zorla mi nikah masasini oturttular Allah askina ?
Evet yerine hayir deseydin ya keske.. en basinda noktaya koysaydin bunlarin hic birini yasamazdin..
Okur calisir bir sekilde gecinir kendi denginde kalbinin attigi biriyle evlilik yapardin..
Elinin altinda telefon var , gerekli yerlere ihbar et kurtul herkesten..

22 yaşında sen ne yaptın kendine ne zorun vardı. Artık olan olmuş hatandan hemen dön bebek falan olmadan kurtul o adamdan mis gibi ailenin yanı varken bu yaşta kaynana yanında köy hayatına alışmaya çalışmak nedir. Ömrün biter doğurursan. Bir bavul toparlan ve ordan kaç

Anlamakta güçlük mu cekiyosunuz korunmama rağmen oldu diyorum tedbir almışım takdir allahtan ne yapabilirim daha çocuk için

Valla ben güçlük çekiyorum bacım :) hiçbir korunma yöntemi %100 değildir doğru ama 3 aylık iğneler düzgün kullandıysanız %99 etkilidir. Neredeyse tam korur yani. Siz evlendikten hemen sonra hamile kalmışsınız. Bence düzgün kullanmadınız. 3 aylık süreyi büyük ihtimal geçirdiniz. Eğer düzgün kullandıysanız kadın doğumcunuza söyleyin de sizi vaka yapsın. Makalelik olay olur.

Korunmamış da olabilirsiniz bunda çekinilecek bir şey yok. İyi olur sandım dersiniz. Biz bir şey desek hayatınızdan ne değişecek ki? Ama korundum da hamile kaldım yazınca buradaki arkadaşları gereksiz endişelendirmiş olabiliyorsunuz. Okuyup telaşlanan varsa korkmasın ben korunurken hiç gebe kalmadığım gibi korunmayı bırakınca bile kalamadım maalesef çok kolay bir iş değil genelde.

Sizin için de çok üzgünüm. Siz bunları yaşamış çekmişsiniz. Lütfen iyi ders çıkarın. Siz yakında anne olacaksınız. Çocuğunuza yaşadığınız hayatı reva görmeyin. Ayaklarının üzerinde durmayı, yanlış insanları farketmeyi ve 30 dan önce evlenmemeyi öğretin. Onun dışında inşallah sizin için de biraz daha iyi gider hayat.

Ben nasıl görmedim diye dert yanıyorum ailemde böyle insanlarla ilk kez karşılaştigi için hayretlik şaşkınlık duyuyo pismanlik duyduklarini sanmıyorum .
Size hak veriyorum aslında. Başlarda bu erkek tarafı ailesi kendini çok iyi gizliyor. Çok iyi pazarlıyorlar kendilerini köprüyü geçene kadar. Belli ki sonradan gördünüz gerçek yüzlerini . İnanın bu durumu yaşayan ilk insan değilsiniz. Sizin talihsizliğiniz hemen hamile kalmanız olmuş ama o da isteyerek olmamış anladığım kadarıyla .

Sen naptın lilly? Döndün mü

Yerinde olsam 1 dk durmam çok küçüksün. Daha düzgün biriyle evlen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…