Yeni evliyim boşanmak istiyorum ?

En doğrusunu yapmışsınız. Hayatta herkesin yaşadığı vakit farklıdır.Eminim sizde kendinize uygun insanı bulacaksınız. Ayrca formasyonu almanız en doğrusu bence de. Kadınlar önce güçlü olacak ki şu zihniyeti tamamen bitiremesek de bastıracağız başka çözümü yok.

Zararın neresinden dönülürse kardır,yasın genc dön annenin evine.
O amip kocandan adam olmaz.
Kimsenin kölesi değilsin,gencecik kızsın.
Hemen dön annenin evine derim.

Öğretmenlik istiyorum liseden beri hep tarih öğretmeni olmayı hayal ediyorum umutsuzum ama belki bir umut diye şansımı deneyeceğim. Evde oturmakla maalesef hiçbir şey olmuyor. Zaten şu an evlenmek istesem önce iş diyecekler.

Senin hayatın, tabiki değerli. Olması gerektiği gibi yaşıyorsun. İşin olduğu zaman çok daha rahat olursun. Kültür farkı benim için de çok önemli. Bu yüzden sevsem bile ayrılırım. Sevgim, akıl sağlığımdan daha önemli değildir.
Ayrıca evlilik yaş gelince yapılmaz, hazır olduğunda doğru insanla yapılır. Zaten evlenmek şart değil. Evlilikte Mutlu olmadıktan sonra bir anlamı da yok.

Ölmüş müyüz, umutsuzluk yok. Bir yolunu bulup hayalinize ulaşacaksınız. Size güveniyoruz

Benim soruma da cevap vermedi. Yani ne kadar tanışıyorlar nasıl evlenmişler hiç birini söylemedi

Konu sahibi tek çözümünüz boşanma. Yaşınız heniz 22 sizce bu yaşta bu kadar psikolojik şiddet görmeye değer mi? Evet çevrenizi dinlemeyerek hata yapmışsınız ama şu da var ki hepimiz insanız ve hatalar yapıyoruz. Bende bazen köye gidince ordaki şartlara uymakta zorlanıyorum.

Umutsuz olmayın aynı yaşlarda sayılırız. Daha önümüzde upuzun bir yol var bence ya. Bende mühendisim şimdi iki yıllık bir bölüm okuyacağım atanma imkanı var diye. Ne zaman ne olacağı belli olmaz hayatta

İnşallah hayırlı olur size de istediğiniz gerçek olur.

aynen yaa
her şeye bir bahanesi var yaa her şeye...
sanki hayatı otomatik pilota almış da uyumuş, uyandığında bir bakmış kendini bu ortamda bulmuş gibi olmuş.

Boşanın düzelmez bu evlilik. Başta hatayı aynı evi kabul ederek yapmışsınız. 22 yaş zaten evlilik için çok erken kandırılmanıza şaşırmadım iki güzel söze kandırmıştır elbette. 33 yaşına gelip hala kendine ev açamıyorsa ondan bir cacık olmaz.

Böyle insanlar için intihar etmeniz ikinci bir büyük hata olur .Boşayın gitsin ..Hayatınıza bakın.Daha çok gencsiniz .Siz bu kadar mı degersizsiniz bunca muameleye rağmen duruyorsunuz daha orada .Resti çekin .Ailenizin evine gidin .Ayrı ev tutulmadan gelmem deyin eğer eşinizi çok çok seviyorsanız .Ama.boyle ruh hastası bir kadın ayrı evde de olsanız size rahat vermez.

Her konuda her şeyin altında bir şey arayan bir tayfa var beni çok şaşırıyorlar. Kız korunmama rağmen hamileyim demiş, bu cümle üzerine bile hamile kalmasaydın o zaman denilmiş. Ailem arkamda durmuyor dediğinde bile "neden acaba kaçtın değil mi" minvalinde cümleler kurulmuş. Velev ki kaçtı oh müstehak sana mı diyeceğiz. Bu ayrıntı neyi değiştiriyor, neyi çözüyor?

Bazen gereksiz şüpheci oluyoruz ve bunun konu sahibine hiçbir yararı olmuyor. Olup bitmiş bir şeyi eleştirmek, evlenmeseydin/hamile kalmasaydın demek yalnızca konu sahibini daha da üzülmeye iter. Çünkü bunlar değiştirmeyeceği gerçekler. Olanla ölene çare yok, üzerine konuşmanın da manası yok bana kalırsa.

Konu sahibi, benden küçüksün. Hayatının baharında bana kalırsa kaldığın evden memnun olmayıp kaçış yolu görerek biriyle evlenmişsin. Bu saatten sonra tek yapacağın sığınma evine yerleşip dava açmak. Allah yardımcın olsun.

Ya kınamayim kınamayim, rabbim evladimdan cikarir diyorum da dayanamicam, ya siz gerizekali mısınız Neyinize guvenip boyle bir evlilik yapiyorsunuz Saka mi bu fake diyin nolur ya

Siz, baba maaşı ile geçinen, kendine duzen kuramayip annesinin yanina sığınan, sizden 11 yas büyük adami kendinize nasil yakistirdiniz? Neyine kandiniz? Çok mu yakışıklıydı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…