Yeni evliyim boşanmak istiyorum ?

Sen naptın lilly? Döndün mü
Yok canım ne döneceğim 😏 kapıma gelip it gibi yalvarması lazım o zaman dönmek değil de belki bi düşünürüm . Yine içim soğumaz da. Onu da yapmıyor haspam bulunmaz hint kumaşıyım kafasında hâlâ . bana da yolun sonu görünüyor da dur bakalım. Anasının babasının adam edemediğiyle ben mi uğraşacağım 😡 Hadi bakalım yallah açıyorum ben davamı dediğimde göreceğim onu da o ana babasını da .

Yok canım ne döneceğim 😏 kapıma gelip it gibi yalvarması lazım o zaman dönmek değil de belki bi düşünürüm . Yine içim soğumaz da. Onu da yapmıyor haspam bulunmaz hint kumaşıyım kafasında hâlâ . bana da yolun sonu görünüyor da dur bakalım. Anasının babasının adam edemediğiyle ben mi uğraşacağım 😡 Hadi bakalım yallah açıyorum ben davamı dediğimde göreceğim onu da o ana babasını da .
Oda bi ilginçmiş, hiç mi merak etmiyor. Cocugun yok sal gitsin gt almanyada hayat kur arkana bile bakma

Oda bi ilginçmiş, hiç mi merak etmiyor. Cocugun yok sal gitsin gt almanyada hayat kur arkana bile bakma
Merak etmeye ediyor dün akşam saat 9 civarıydı benim annemin evi anayol üstünde . Sigara içmeye balkona çıktım oturuyorum beni görmüyor. Baktım yoldan usul usul geliyor 😂 eve yakınlaşınca yavaşladı bi baktı balkona doğru sonra hızlanarak gitti. Onu gördüğümü farkettiğini sanmıyorum. Geliyor bakıyor muhtemelen işte lily gitti mi, evin ışıkları yanıyor mu vs diye. O olduğundan nasıl emin oldun dersen arabasının arka camında yazılar var tanımamam imkansız yani. Merak etse de belli etmez kuyruğunu dik tutuyor aklınca.

Bu ulke kadına çocuğa sahip cıkmadıgı için rahatça tehdit edebiliyorlar. Cok acı bir durum

Size hak veriyorum aslında. Başlarda bu erkek tarafı ailesi kendini çok iyi gizliyor. Çok iyi pazarlıyorlar kendilerini köprüyü geçene kadar. Belli ki sonradan gördünüz gerçek yüzlerini . İnanın bu durumu yaşayan ilk insan değilsiniz. Sizin talihsizliğiniz hemen hamile kalmanız olmuş ama o da isteyerek olmamış anladığım kadarıyla .
Korunmama rağmen oldu evet

Valla ben güçlük çekiyorum bacım :) hiçbir korunma yöntemi %100 değildir doğru ama 3 aylık iğneler düzgün kullandıysanız %99 etkilidir. Neredeyse tam korur yani. Siz evlendikten hemen sonra hamile kalmışsınız. Bence düzgün kullanmadınız. 3 aylık süreyi büyük ihtimal geçirdiniz. Eğer düzgün kullandıysanız kadın doğumcunuza söyleyin de sizi vaka yapsın. Makalelik olay olur.

Korunmamış da olabilirsiniz bunda çekinilecek bir şey yok. İyi olur sandım dersiniz. Biz bir şey desek hayatınızdan ne değişecek ki? Ama korundum da hamile kaldım yazınca buradaki arkadaşları gereksiz endişelendirmiş olabiliyorsunuz. Okuyup telaşlanan varsa korkmasın ben korunurken hiç gebe kalmadığım gibi korunmayı bırakınca bile kalamadım :p maalesef çok kolay bir iş değil genelde.

Sizin için de çok üzgünüm. Siz bunları yaşamış çekmişsiniz. Lütfen iyi ders çıkarın. Siz yakında anne olacaksınız. Çocuğunuza yaşadığınız hayatı reva görmeyin. Ayaklarının üzerinde durmayı, yanlış insanları farketmeyi ve 30 dan önce evlenmemeyi öğretin. Onun dışında inşallah sizin için de biraz daha iyi gider hayat.
Yalan söyleme gereği neden duyuyum açıklar mısınız ? Korunmasam isteyerek bilerek çocuk yaptım derim neyden cekincem evliyim sonuçta . İğneleri doktor ne dediyse nasıl dediyse öyle vurundum . Kimsede okuyarak endişe duymaz bundan koruyucu haplar iğneler çok düşük ihtimalle etkisiz oluyor . Makalelik bir durum yok binlerce korunduğu halde hamile olan insanlar var zaten araştırırsanız görürsünüz

Evlendirdiler
Evlendirdileeeer
Evlendirdileeeeeeer
Diyip duruyorsunuz..

Kuzum seni zorla mi nikah masasini oturttular Allah askina ?
Evet yerine hayir deseydin ya keske.. en basinda noktaya koysaydin bunlarin hic birini yasamazdin..
Okur calisir bir sekilde gecinir kendi denginde kalbinin attigi biriyle evlilik yapardin..
Elinin altinda telefon var , gerekli yerlere ihbar et kurtul herkesten..
Evlendirdiler mi demisim ? Zorla evlendim diye bişey mi yazmışım ???? İnsanlar onu çıkardı burda ben rizamla evlendim köprüyü geçene kadar kendilerini iyi pazarladıkları için gerçekleri evlendikten sonra görebildim

Evlendirdiler mi demisim ? Zorla evlendim diye bişey mi yazmışım ???? İnsanlar onu çıkardı burda ben rizamla evlendim köprüyü geçene kadar kendilerini iyi pazarladıkları için gerçekleri evlendikten sonra görebildim
çekmek katlanmak zorunda değilsin konuş ailen ile yasininin verdiği cahillikle hata yapmış olabilirsin ama ömür boyu da bu hatanla yaşamak zorunda değilsin bosanmak senin için endogrusu böyle sorumsuz insanlarla ömür geçmez

O kadar sayısız hatalar yapmışım ki simdi pişmanlık duyuyorum . Eşime güvenip evlendim köyde ailesi ile birlikte yaşıyor kısa bir zaman beraber oturcaz diyerek kandırdı . 4 aylık evliyim . Annesi akıl hastası gibi birisi , sabah kalkar gece yatana kadar afrası tafrası bitmez bağırtısı bitmez yüzüme bakmaz insan yerine koymaz işi yapılsın da nolursa olsun kafasında . İnsan yerine koymaz yeri gelir bura benim evim defol git der , oğlu ile tartışmamı fırsat bilir boşan oğlum diye doldurur . Başka kız mı yoktu da almadım diye geldiğim günden beri dirlik vermedi ben ona bir kusur yapmadım çamaşırımı bulaşımı yük etmedim fettan bir insan değilim bana insanca yaklaşım da bulunmadı gel kızım şu işi yapalım dese ikiletmem ama o hizmetçi yerine koyduğu için bir işi yapsam diğerini yapmıyorum geçenlerde yoğurt peyniri de ben yapacakmisim diye evde kavga çıkardı ben şehirde yetişmisim nerden bilirim peyniri yoğurdu . oglu 33 yaşında ben 22 . Baba maaşı ile geçinen annesi ile köyde oturan oğluna beni yakıştırmıyo başka kızmı yoktu diyip duruyo sırf her işini yapmıyorum diye . Bir işini yapmadım mı ? Hakaretler küfürler eder evde kimse yokken tabi . Gerçi eşim olsa bile benim karım diyip sahip çıkmaz arkamda durmaz niye o annesi çünkü. Ben merkeze annemlere gittiğim günlerde annesi yatak odamı kurcalar bir kusur bulursa oturur herkese anlatır yatamın altında peçete varmış ben pismişim vs. Eşim anneci biriymiş annesi her lafı pisliği rezilliği çıkarır ama ben ağzımı açamam . Çok eziliyorum stresten sıkıntıdan sağlığımdan olmak üzereyim. Ayrı eve çıkmak istemiyor eşim . Ben de daha fazla onun sorunlu ailesini ve kendinin sorumsuzca yaptığı şeyleri çekemiyorum.bosanmak istiyorum eşim para tutmaz elinde har vurup harman savurur gelecek planı yok köyde emekli olunmuyor gel uzatmadan kendi yolumuzu cizelim dediğim zaman şiddet görüyorum . arkadaşlar kafayı yemek üzereyim ben ne aptal ne kör salak biriymişim de evlenmisim böyle biriyle cevremin uyarılarına rağmen hemde . Nolur akıl verin intihar eşiğine geldim aptallığım yüzünden . Bu kadar mı cahilmisim körmüşüm de evlenmisim
4 ayda şiddet, hakaret, eşin sahip çıkmaması, hakaret....

Koşarak kaç hemen. Ne ayrı evi güzelim ya, kocan adam olsa başta anasının önünü keser seni de oradan alır çıkardı. Hayal kurma lütfen. Daha çok küçüksün, seni alan mı olmayacaktı da senden 10 yaş büyük herifle evlenip köye gittin? Allahım ya sabır

Valla ne diyim, 3 senelik evliyim hala çocuk fikri korkunç geliyor çünkü yapacağım şeyler var. Hayatımızı daha gazla güzelleştirip, bu insanlar nasıl kendini düşünmüyor aklım almıyor
Şimdi tavsiye verelim boşanmalısın diyelim diyor ailem arkamda değil ve hamileyim üstelik tehtidte ediliyormuş, bizimde elimiz kolumuz bağlanıyor diyecek bir şey kalmıyor sorumlu tutulmamak için
Aynen öyle oluyor benimde bir sene oldu bnde çok sorunlar atlattım ama eşim görevde olduğu için benm sorunlarım bu son görüyorum oncesinde 7 senem var yani ben bile 1 sene sonunda bebek sahibi oldum çünkü esim uzun sure gelemeyecek zaman geçecek diye bazen ben bile diyorum acaba diye hersey fena değilken yani Allah yardımcısı olsun

O kadar sayısız hatalar yapmışım ki simdi pişmanlık duyuyorum . Eşime güvenip evlendim köyde ailesi ile birlikte yaşıyor kısa bir zaman beraber oturcaz diyerek kandırdı . 4 aylık evliyim . Annesi akıl hastası gibi birisi , sabah kalkar gece yatana kadar afrası tafrası bitmez bağırtısı bitmez yüzüme bakmaz insan yerine koymaz işi yapılsın da nolursa olsun kafasında . İnsan yerine koymaz yeri gelir bura benim evim defol git der , oğlu ile tartışmamı fırsat bilir boşan oğlum diye doldurur . Başka kız mı yoktu da almadım diye geldiğim günden beri dirlik vermedi ben ona bir kusur yapmadım çamaşırımı bulaşımı yük etmedim fettan bir insan değilim bana insanca yaklaşım da bulunmadı gel kızım şu işi yapalım dese ikiletmem ama o hizmetçi yerine koyduğu için bir işi yapsam diğerini yapmıyorum geçenlerde yoğurt peyniri de ben yapacakmisim diye evde kavga çıkardı ben şehirde yetişmisim nerden bilirim peyniri yoğurdu . oglu 33 yaşında ben 22 . Baba maaşı ile geçinen annesi ile köyde oturan oğluna beni yakıştırmıyo başka kızmı yoktu diyip duruyo sırf her işini yapmıyorum diye . Bir işini yapmadım mı ? Hakaretler küfürler eder evde kimse yokken tabi . Gerçi eşim olsa bile benim karım diyip sahip çıkmaz arkamda durmaz niye o annesi çünkü. Ben merkeze annemlere gittiğim günlerde annesi yatak odamı kurcalar bir kusur bulursa oturur herkese anlatır yatamın altında peçete varmış ben pismişim vs. Eşim anneci biriymiş annesi her lafı pisliği rezilliği çıkarır ama ben ağzımı açamam . Çok eziliyorum stresten sıkıntıdan sağlığımdan olmak üzereyim. Ayrı eve çıkmak istemiyor eşim . Ben de daha fazla onun sorunlu ailesini ve kendinin sorumsuzca yaptığı şeyleri çekemiyorum.bosanmak istiyorum eşim para tutmaz elinde har vurup harman savurur gelecek planı yok köyde emekli olunmuyor gel uzatmadan kendi yolumuzu cizelim dediğim zaman şiddet görüyorum . arkadaşlar kafayı yemek üzereyim ben ne aptal ne kör salak biriymişim de evlenmisim böyle biriyle cevremin uyarılarına rağmen hemde . Nolur akıl verin intihar eşiğine geldim aptallığım yüzünden . Bu kadar mı cahilmisim körmüşüm de evlenmisim
Boşanmak isteme, hemen boşan. Evlenmek için de çok acele etmişsin zaten. Kafadan siyirik kv.ye nasil iyi gelin olursan ol sevmez seni. Oğlu seçen hiçbir şeyi sevmez. Yalniz kendj hukmu olmalidir. Daha yeni ablamin arkadaşi sirf boyle evliligini bitirdi. 4 ayda bunlari yaşadiysan bundan sonra neler neler gorursun. Yol yakinken vazgeç. Bakalim bula bilecek mi akli başinda bir gelin

Değişen şu kuzum, çalışman. Nasıl çalışacaksın? Nereye gideceksin. Ailen arka çıkmıyor. O yüzden insanlar hamile olmanın çalışmanın zor olduğunu düşünüyor. Yani hayat kurman zorlaşıcak ekstradan anladın mı?
Bunları bende düşünüyorum zaten . Bu yüzden nasıl boşancam diye konu açtım .

Ben de 3 aylık evliyim. 1. Ay kaynanamı hayatımdan sildim , hayat varmış dünya varmış gözüm gönlüm açıldı değil bir de beraber yaşamak kabus gibi.
Ayrıl boşan ben 1 dk düşünmem boşarım adamı aynı eve gircez diye hele bi desin aha kapı orda

Yaşin kucuk cocuk yokken kurtul bunlardan.şuan yolun basindasin sakin duzelir deme duzelse coktan duzelirdi.hamile kalirsan yandin kurtul gitsin bu adamdan.

X