Yeni evliyim siddet goruyorum

Waoww bu güzel evliligi bebekle taclandirmissin doğru soyle bebek olursa degisir zannettin demi.

Yerinde olsam bebegi aldirir düsurdum derim hizla arkama bakmadan o psikopattan kurtulurdum. Çünkü o bebek dogduguna pisman olacak bir aileye geliyor. 2 ayda adam seytana donusmus. Sana hakaret ettiği halde bogazina mesaj yapmak ne yahu . Bu kadar dayak siddetin arasında sevismissinizde.

Ailen Arkanda durucaksa bosan dogurmak istersende doğur siddete egilimli esin dogurdugun çocuğuna da şiddet uygulayacak.
Ailem arkamda durmuyor ki duruyor gibi ama ailemin evinde de cehennemde gibiydim evlendim cehennemimin azabı arttı gidecek yerim bike yok tutunacak isim yok çaresiz kaldım ortada salaklık bende aranamadım evlendim iş yok bulamadım tecrübe diyor herkes ölmek istiyorum ama karnimdakine de yazık çok yorgunum😪😪😪

Biz cok calkantili bir iliski gecirdik evlenince düzelir daldığım hicbir şey düzelmedi bebeği fe hicbir zaman istemedim allah biliyor ama şuan kıyamıyorum intihar edecem kiyisindayim sizin gibi eleştiren insanlar beni ağlatıyor şuan ağlıyorum ben hep iyi niyetimin kurbanı oldum esligimi yapım dedim güzel davrandım ama olmadı karşındakine saydirin bana değil severek evlendim şimdi devlet 1 yıl geçmeden boşamıyor bile çaresiz kaldım buraya yazdım yine olmadı dayanamıyorum lütfen elestirmeyin 😪

Sorun sende degil ki canim. Sen niye kendini paraliyorsun..stres ne sana ne bebege iyi gelir. Ailen arkanda olur mu?

Biz cok calkantili bir iliski gecirdik evlenince düzelir daldığım hicbir şey düzelmedi bebeği fe hicbir zaman istemedim allah biliyor ama şuan kıyamıyorum intihar edecem kiyisindayim sizin gibi eleştiren insanlar beni ağlatıyor şuan ağlıyorum ben hep iyi niyetimin kurbanı oldum esligimi yapım dedim güzel davrandım ama olmadı karşındakine saydirin bana değil severek evlendim şimdi devlet 1 yıl geçmeden boşamıyor bile çaresiz kaldım buraya yazdım yine olmadı dayanamıyorum lütfen elestirmeyin 😪
Ya kusura bakmayin sinirleniyorum hemcinsimin bukadar kendini bir herifin himayesine birakmasina Allah yardimcin olsun 20 yıllık eş bile onca yıldan sonra aldatiyor şiddet uyguluyor garantisi yok ama onemli olan nerdsinden donerseniz kardir bebeginde yasicagi varsa Engel olunmaz ama mutlu bir yuva her bebegin hakki

Ailenizin yanına çekip gidemiyor musunuz? Beni canilikle suçlayan olabilir ama ben bebeği aldırır kaçar giderdim. Mesleğiniz var mı, ailenizin yanına gitseniz iş bulabilir misiniz?
Ailem beni dışlıyor yanimda gibi davranırlar ama eve gitsem dışlanirim biliyorum yediğim lokmayı sayarlardı hicbir zaman huzurum olmadı evlendim yine olmadı aranamadım mezun oldum iş bulamadım tecrübe denen zıkkım olmadığı için. Çok görülmek o kadar zoruma gidiyor ki gidecek yerim olsa 1 dk durur muyum herkes eleştiriyor ama kimse anlamıyor 😪😪😪😪

Devlet 1 yıl geçmeden anlaşmalı bosamiyor, çekişmeli dava açılabilir. Hem sen kendini kurtar ailenin evine git bir gerisini yavaş yavaş düşünürsun

Ailem arkamda durmuyor ki duruyor gibi ama ailemin evinde de cehennemde gibiydim evlendim cehennemimin azabı arttı gidecek yerim bike yok tutunacak isim yok çaresiz kaldım ortada salaklık bende aranamadım evlendim iş yok bulamadım tecrübe diyor herkes ölmek istiyorum ama karnimdakine de yazık çok yorgunum😪😪😪
En kötü aile inan kötü kocadan iyidir. Git kapının eşiğinde yat ama kendini kötü evliliğe mecbur etme

Herkese kadına hamile kaldığı için neredeyse hakaret etmiş ya. Neyin kafası bu? Sizin hayatta hiç mi yanlışlarınız yok?

Olan olmuştur. Herkesin hayatında kendine destek olan, akıl veren insanlar olmuyor maalesef.

Size tavsiyem; şiddet olaylarını iki aileye de açın. Açık açık size şiddet uyguladığıni ifade edin. Kocaniza iyi değil kötü davranın. İyi davranmak sadece onu şımartir.

Ailem beni dışlıyor yanimda gibi davranırlar ama eve gitsem dışlanirim biliyorum yediğim lokmayı sayarlardı hicbir zaman huzurum olmadı evlendim yine olmadı aranamadım mezun oldum iş bulamadım tecrübe denen zıkkım olmadığı için. Çok görülmek o kadar zoruma gidiyor ki gidecek yerim olsa 1 dk durur muyum herkes eleştiriyor ama kimse anlamıyor 😪😪😪😪
Gercekten bi garipsiniz aldirin cocugu ailenizin yanina gidin yediginiz lokmayi saysinlar siddetten daha mi kotu? Iyi kotu demeden bi is bulur ayaklariniz ustunde durursunuz. Sizin yasinizda insanlar yeni uniye basliyor ya da yuzbinlerce genc var issiz, ustelik ailesine bakmak zorunda olan. Neyin bahanesi bu? Guvendiginiz bir arkadasinizdan ailenizden destek alin saglikli dusunemiyorsunuz bir an once ailenizin yanina siginin.. boyle bir hayati reva gormeyin.. cocugu da aldirmalisiniz maalesef ne baba baba ne de sizin sartlariniz musait. Hem karnim doysun hem pastam dursun olmuyor maalesef. Inanin hepimiz birseylerden feragat ediyoruz hayatta bu kadar mizmiz olmayin

Ailenizin yanına çekip gidemiyor musunuz? Beni canilikle suçlayan olabilir ama ben bebeği aldırır kaçar giderdim. Mesleğiniz var mı, ailenizin yanına gitseniz iş bulabilir misiniz?
Aynen o cocuk doğunca hayati cehennem olacak dayak yiyen anne saygisiz sevgisiz baba mutsuz yuva

Gercekten bi garipsiniz aldirin cocugu ailenizin yanina gidin yediginiz lokmayi saysinlar siddetten daha mi kotu? Iyi kotu demeden bi is bulur ayaklariniz ustunde durursunuz. Sizin yasinizda insanlar yeni uniye basliyor ya da yuzbinlerce genc var issiz, ustelik ailesine bakmak zorunda olan. Neyin bahanesi bu? Guvendiginiz bir arkadasinizdan ailenizden destek alin saglikli dusunemiyorsunuz bir an once ailenizin yanina siginin.. boyle bir hayati reva gormeyin.. cocugu da aldirmalisiniz maalesef ne baba baba ne de sizin sartlariniz musait. Hem karnim doysun hem pastam dursun olmuyor maalesef. Inanin hepimiz birseylerden feragat ediyoruz hayatta bu kadar mizmiz olmayin
Ailem de şiddet uyguluyor babam basa kakiyor hatalarımı bazen dövüyor saclarimi yoluyor mizmizlik mi bu ne cektigimi bi ben bilirim.

Şimdi şiddet gören bir kadının kurtulması öyle hemen kaç,kurtul,ailene git,koruma kararı aldir,darp raporu al,nasil hamile kalırsın demekle olmuyor.kimse kusura bakmasın.

Bir kere bir kadın şiddet gördüyse üstelik birde hamileyse bundan ayrılıp kurtulmak hiç kolay değil.aileden destek olsa bile kolay değil ki aileler çoğu zaman bu konuda etkisiz kalıyor.

Evet keşke hamilelik olmasaymis.
Ama biliyormusunuz şiddetin başlangıcı hamilelik öğrendikten sonra oluyor.
Neden mi ?
Artık hamile.gidemez,kaçamaz,bana mecbur diye düşünüyorlar ve şiddete başlıyorlar.

Konudaki yorumları okumadım.
Ama herkes haklı olarak hemen kurtul,boşan,ailene git diye tavsiyeler vermiştir.bende gerçekten hemen bosanmasini,ailesine gidemiyorsa da kadın sığınma evine gitmenizi tavsiye ederim konu sahibi.

Hamilelik varken bile şiddet uygulan biri varsa.bu doğumdan sonra da devam ediyor.ayrica bir sonraki durumda bebeğinize zarar gelebilir.size zarar gelebilir.siddetin sonu yok maalesef.

Bende çok şiddet ve işkence gördüm ne yazikki.kurtuldum çok şükür ama 4. Yılın sonunda ailem enkazını topladı.
Lütfen önce kendinizi ve bebeğini düşün.
Ailenle kötü olabilirsin bende mükemmel değildim ailemle.ama kendimi ve bebeğini toolaryana ailemle kaldım.sonra çalıştım.sonra ayrı eve çıktım.

İnşallah sende başarır ve kurtulursun.
Lutfen başka çarem yok diye düşünme.ben düşündüm ve çok pişmanım.sende yapabilirsin.kendini toparla ve harekete geç lütfen.

Bir dediğini ikiletmezsen böyle tepene biner ohhh bunca şeyin üstüne bir de çocukla taçlandırmışsın. Bu ezik tavır sende varken boşanmazsın da hadi buyur buradan yak

Ailem de şiddet uyguluyor babam basa kakiyor hatalarımı bazen dövüyor saclarimi yoluyor mizmizlik mi bu ne cektigimi bi ben bilirim.
Şu an ailenizin yanı bulunduğunuz yerden daha güvenli değil mi ? Adam git gide şiddet dozunu arttırıyor, sizi adam yerine koymuyor. Bu evliliğe devam ederseniz can güvenliğiizin garantisi yok.
O evden bir an evvel haber dahi vermeden çıkmalısınız.
Korkak olmayın lütfen.

X