Yeni evliyim siddet goruyorum

Aha benim konum gelmiş. İkinci haftadan başlayan şiddet, sonrasında mantıklı bir suçlamayla bunu hak ettiğini söyleyen bir koca kılıklı köpek. Aynı ben aynı. İlk başta itme sonra bir tokat sonra da sinir krizi geçirip öldüresiye dayak. İlk iki ayda bizde de şiddet tokat ve itme şeklindeydi. Daha sonra arttıkça arttı. Şu an düşünmeden bu bebeği aldır ve topla eşyalarını hemen terket o adamı. Şiddet azalmayacak git gide artacak. Şimdiden tazecik yepyeni eşine vasıfsız diyip işsizliğini yüzüne vuran adam bir beş yıl sonra iki üç çocukla neler söyler bir düşün. Yaşın çok küçük daha kendine bunu yapma. Üzüleceksin, özleyeceksin ama bir gün elbet bitecek. Ben bir yıl evli kaldım. Hiçbir şey düzelmedi. Boşanacağımı anlayınca bir gece iznimi almadan beni hamile bırakmaya çalıştı. Yani ilaçsız korunuyorduk kendimizce. Gece yarısı nöbetçi eczaneye gönderip zorla ertesi gün hapı aldırmıştım. Ben boşanalı 4 ay oldu nerdeyse hala ağlıyorum hala üzülüyorum ama bittiği için bir an pişman olmadım.

Merhaba, size içimi dökmek ve fikir almak istiyorum. 2 aylik evliyim bundan öncesinde 4 yıllık çalkantili bir ilişkim vardı. Evlendigimden 2 hafta sonra eşim hasta oldu ve hastayken çocuk gibi mızmız davranıyordu ben de çok söylendim diye bana o...pu diye bağırdı yatağı yorganı dağıttı kendine vurdu ben şok içinde kaldım ama yine de boğazına masaj yaptım ağlaya ağlaya. Sonra yine no gerginlik oldu terlik fırlattı derken haftada 1 tartışır olduk kulağımı cirmaladi ben emir kipiyle cümle kursam sen kimsin dedi calismadigima her kavgada laf soktu vasıfsız diye ithamlarda bulundu. Kafama yastıkla vurdu sonra banyoda yer silerken tokat attı ama orada keşke senle değil eski erkek arkadaşlarımdan biriyle evlenseydim demistim o yüzden vurdu. Geçen hafta cuma da kafamı eliyle ezdi yatakta. Ben ailemden uzağa geldim burda arkadaşlarım yok ona siğindim kokuyorsun dese yikandim güzel olmak için hep makyajla bekledim onu bi dediğini iki etmemeye çalıştım her şiddetin arkasında bana hak ettin defi çok konuşuyorsun dedi. Evet çok konuşuyorum ama anlasilmadigim için çok konuşuyorum dün ailesinin yanında yerde cardon gördüm aşırı korktum ve tiksindim diye havaya zıpladım gidelim dedim çayımı içim öyle dedi ben gidelim diyorum hala çay diyor ya diye söylendim diye yolda bana bağırdı çağırdı boğazını sıkarım sen kimsin dedi evde de ben de hircinlastim diye ayağıyla beni yataktan itti bende onu ittim. Bu arada hamileyim cuma günü öğrendim bunu da bilmesine rağmen hamileligin arkasına sığınma diyor. Ben ne yapacagimi bilmiyorum özgüvenim bitti depresyondayım bazen intihar etmek ölmek istiyorum. Ben yalnizliga demir atmışım bu evin içinde bu memlekette çok yalnız ve çaresiz hissediyorum. Keyfine göre davranan işine gelince öpüp seven yorgunken suratı beş kat sürekli güçlüyüm kralım diyor beni gücüyle eziyor zaten al gücün senin olsun 24 yaşındayım ağlayarak geceleri gökyüzüne bakarak dua ediyorum artık yaşamak istemiyorum. Hamileyim de. Ne yapmalıyım bilmiyorum kimsesizim kimseye sorunlarımızı açma diyor isimsiz bir şekilde burada paylaşıyorum ben de dertlesecek kimsem yok bana bir fikir verin. Evlendigimden beri yüzüm gülmüyor artık eşimi sevmiyorum yeni evlendik ama böyle olacağını bilmiyorum 😪
4 yıllık saçma bir ilişki yaşayıp evlenmek...
2 ayda hamile kalmak....
İtilip kakılıp sadece göğe bakarak ağlıyorum demek....
ne diyelim peki biz?

bu şiddet 2 ay önce başlamadı değil mi ?

4 senelik çalkantıda var olduğuna Emin’im.

Neden bebek diye sormayacağım herkes sormuş zaten.

Burada tek üzüldüğüm zavallı bebek oldu.

Çünkü siz ayrılmayacaksınız ve o zavallı çocuk hergün şiddet içinde büyüyecek.

Yani düzgün aile ortamı vermeyeceğiniz çocuğu niye yapıyorsunuz ? Sırf anne olayım diye bu ne bencillik. Yazık değil mi o bebeğe ? Üstelik çalışmıyorsunuz da. Şimdi mecburen maddi sebeplerle bile olsa bagımlı olacaksınız. Gerçekten 2 ayda bebek yapmak hele böyle ilişkiniz olan adamdan hamile kalmak yine de cinselliğin çok güzel ilerlemesi aşırı garip geliyor bana.
Ne degisiksiniz çocuk isteyerek mi oldu sanki anne olmayı istemiyordum korundum hap kullandım adet gecikince de onemsemedim kalvye başından feminizm kasmayın lütfen.

Merhaba, size içimi dökmek ve fikir almak istiyorum. 2 aylik evliyim bundan öncesinde 4 yıllık çalkantili bir ilişkim vardı. Evlendigimden 2 hafta sonra eşim hasta oldu ve hastayken çocuk gibi mızmız davranıyordu ben de çok söylendim diye bana o...pu diye bağırdı yatağı yorganı dağıttı kendine vurdu ben şok içinde kaldım ama yine de boğazına masaj yaptım ağlaya ağlaya. Sonra yine no gerginlik oldu terlik fırlattı derken haftada 1 tartışır olduk kulağımı cirmaladi ben emir kipiyle cümle kursam sen kimsin dedi calismadigima her kavgada laf soktu vasıfsız diye ithamlarda bulundu. Kafama yastıkla vurdu sonra banyoda yer silerken tokat attı ama orada keşke senle değil eski erkek arkadaşlarımdan biriyle evlenseydim demistim o yüzden vurdu. Geçen hafta cuma da kafamı eliyle ezdi yatakta. Ben ailemden uzağa geldim burda arkadaşlarım yok ona siğindim kokuyorsun dese yikandim güzel olmak için hep makyajla bekledim onu bi dediğini iki etmemeye çalıştım her şiddetin arkasında bana hak ettin defi çok konuşuyorsun dedi. Evet çok konuşuyorum ama anlasilmadigim için çok konuşuyorum dün ailesinin yanında yerde cardon gördüm aşırı korktum ve tiksindim diye havaya zıpladım gidelim dedim çayımı içim öyle dedi ben gidelim diyorum hala çay diyor ya diye söylendim diye yolda bana bağırdı çağırdı boğazını sıkarım sen kimsin dedi evde de ben de hircinlastim diye ayağıyla beni yataktan itti bende onu ittim. Bu arada hamileyim cuma günü öğrendim bunu da bilmesine rağmen hamileligin arkasına sığınma diyor. Ben ne yapacagimi bilmiyorum özgüvenim bitti depresyondayım bazen intihar etmek ölmek istiyorum. Ben yalnizliga demir atmışım bu evin içinde bu memlekette çok yalnız ve çaresiz hissediyorum. Keyfine göre davranan işine gelince öpüp seven yorgunken suratı beş kat sürekli güçlüyüm kralım diyor beni gücüyle eziyor zaten al gücün senin olsun 24 yaşındayım ağlayarak geceleri gökyüzüne bakarak dua ediyorum artık yaşamak istemiyorum. Hamileyim de. Ne yapmalıyım bilmiyorum kimsesizim kimseye sorunlarımızı açma diyor isimsiz bir şekilde burada paylaşıyorum ben de dertlesecek kimsem yok bana bir fikir verin. Evlendigimden beri yüzüm gülmüyor artık eşimi sevmiyorum yeni evlendik ama böyle olacağını bilmiyorum 😪
Allah sabir ve kolaylık versin kardeşim çok zor bi durum yorum yapmak da zor ama böyle bi ilişki sürdürmek inan en kötüsü ve böyle bi ailede çocuk büyütmek ailenle paylasmalisin kendi başına üstesinden gelinrmeyecek bi yük bu Allah eşine de insaf versin çok dua et bol bol inşirah oku

Tüm mesajları okumama imkan yok konuda sadece bunu merak ettim, cevap verdi mi boğaza masaj nasıl yapılıyormuş? Biri benim boğazımı ovacak olsa öğürürüm sanırım, bilmediğimiz bir işler dönüyor belli
Tüm mesajları okumama imkan yok konuda sadece bunu merak ettim, cevap verdi mi boğaza masaj nasıl yapılıyormuş? Biri benim boğazımı ovacak olsa öğürürüm sanırım, bilmediğimiz bir işler dönüyor belli ki🙄
Akut tonssilit olduğu için vicdanen boğazına vikis sürmüştüm konu bundan ibaret

Aha benim konum gelmiş. İkinci haftadan başlayan şiddet, sonrasında mantıklı bir suçlamayla bunu hak ettiğini söyleyen bir koca kılıklı köpek. Aynı ben aynı. İlk başta itme sonra bir tokat sonra da sinir krizi geçirip öldüresiye dayak. İlk iki ayda bizde de şiddet tokat ve itme şeklindeydi. Daha sonra arttıkça arttı. Şu an düşünmeden bu bebeği aldır ve topla eşyalarını hemen terket o adamı. Şiddet azalmayacak git gide artacak. Şimdiden tazecik yepyeni eşine vasıfsız diyip işsizliğini yüzüne vuran adam bir beş yıl sonra iki üç çocukla neler söyler bir düşün. Yaşın çok küçük daha kendine bunu yapma. Üzüleceksin, özleyeceksin ama bir gün elbet bitecek. Ben bir yıl evli kaldım. Hiçbir şey düzelmedi. Boşanacağımı anlayınca bir gece iznimi almadan beni hamile bırakmaya çalıştı. Yani ilaçsız korunuyorduk kendimizce. Gece yarısı nöbetçi eczaneye gönderip zorla ertesi gün hapı aldırmıştım. Ben boşanalı 4 ay oldu nerdeyse hala ağlıyorum hala üzülüyorum ama bittiği için bir an pişman olmadım.
Cesaretim yok yoksa boşanmak istiyorum sevmiyorum artık tiksiniyorum hep duzelecem dedi sürekli saf duygularımla oynadı insan sevdiğine inanmak ister inanır da. Ben inandım ve yandım
Kendimi kötü hissediyorum dul bir kadına bizde iyi gözle bakmazlar nereye elimi atsam karanlık ailemin de yanına gitmeden alıp başımı gitsem mi acaba

Cesaretim yok yoksa boşanmak istiyorum sevmiyorum artık tiksiniyorum hep duzelecem dedi sürekli saf duygularımla oynadı insan sevdiğine inanmak ister inanır da. Ben inandım ve yandım
Kendimi kötü hissediyorum dul bir kadına bizde iyi gözle bakmazlar nereye elimi atsam karanlık ailemin de yanına gitmeden alıp başımı gitsem mi acaba
Dul kadına! iyi bakmayan çevren koca cinayetinden haberlere çıktığında da yalandan ah vah eder arkandan. 24 yaşındasın daha hamileliğini sonlandır ve kendine bir hayat kur. Bu yaşadığın hayat değil ve bence bu adamın yaptıkları yapacaklarının yanında küçük bi ön gösteri. Böyle mi yaşamak istiyorsun?

Öncelikle Allah yardımcın olsun. Yazdıklarından ilk çıkartığım eşin geçim sıkıntısında ve bu konuda....yöntemi nekadarda yanlış olsa...senden yardım istiyor. Bu çaresizliğini çok iyi anlıyorum ve geleceğe yönelik artık güvencinin kalmadığını ve korkularının çoğaldığını okuyorum. İlk önce kendini yanlız hissetme!!!! Allah var!!! Bunun dışında sinirli yorgun ve gergin bir ortamda olmadığınız zaman eşine açıkca sor...benden ne istiyorsun...bak çocuğumuz olacak biz böyle yaparsak nasıl bir anne baba oluruz gibi düşüncelerini konuş. Çaresiz hiç bir zaman değildir insan, ve cana kıymak gibi düşünceler çözüm değil...en kötü ihtimalde boşanırsınız!

Yasal sure gecmediyse bebegi aldirarak ise baslayin. Bosansaniz bile bu hayvanla bir baginiz kalmamali bence. Karninizdayken cocugunu dusunmeyen adam dogunca hic dusunmez

sonrasinda da hemen bosanma davasi acip uzaklastirma karari alin

Öncelikle Allah yardımcın olsun. Yazdıklarından ilk çıkartığım eşin geçim sıkıntısında ve bu konuda....yöntemi nekadarda yanlış olsa...senden yardım istiyor. Bu çaresizliğini çok iyi anlıyorum ve geleceğe yönelik artık güvencinin kalmadığını ve korkularının çoğaldığını okuyorum. İlk önce kendini yanlız hissetme!!!! Allah var!!! Bunun dışında sinirli yorgun ve gergin bir ortamda olmadığınız zaman eşine açıkca sor...benden ne istiyorsun...bak çocuğumuz olacak biz böyle yaparsak nasıl bir anne baba oluruz gibi düşüncelerini konuş. Çaresiz hiç bir zaman değildir insan, ve cana kıymak gibi düşünceler çözüm değil...en kötü ihtimalde boşanırsınız!
İsterseniz bir de ustune ozur dilesin esinden konu sahibi, ne dersiniz? Pipisi olanlara alttan almak lazim ya size gore

Bu kadar mı değersizsin Allah aşkına birde bebek seni yargılamak istemiyorum ama neden diye de geri alamıyorum kendimi gerçekten nedn bunu yaşıyorsun
Bak bizim burada da dula iyi bakmazlar ama sana şunu söyeyim kötü bakanları şuanki durumundan çok daha iyi
Bak yaşıt sayılırz bende küçük bir yerde yaşıyorum seninle aynı konumda olan bir komşumuz vardı çok şey yaşadı ve toplasan 6 ay kadar sürdü evliliği ayrıldı her yere şikayet etti ailesi de pek arkasında durmadı yani ayrılınca sokakta kalacak değil ya mecbur kabul ettiler 2 yol Farklı Farklı zorluklar yaşadı ve sonra ona değer veren bir adamla evlendi sonra ne oldu biliyor musun o arkadan konuşan kötü bakanlar herkesin başınagelebilşr akıllı kız ayrıldı kurtuldu ay ne güzl şimdi hayatını yaşıyor diyorlar
Bu olayı anlatmamdaki sebep herkes konuşur sen bildiğini oku doğru oalni yap kimse canını yerde bulmuyor Devletin çok imkanı var faydalan kk bilip konu açıyorsan bu konuda araştırmalar da yapabilirsin ömür boyu böyle yaşamak sana haksızlık değil mi lütfen kendine değer ver ve kurtul bu adamdan

hayır alttan alması gerekiyor diye düşünmüyorum, ama arkadaşın yazısında boşanmak istemedği ap açık ortada..bu yüzden ciddi konuşmaları gerekiyor.
Bosanmayip siddetin dozunun artmasini mi beklesin? Hastanelik olana kadar o adamin yaninda mi kalmasi dogru? Ciksin o evden bir an once

Bosanmayip siddetin dozunun artmasini mi beklesin? Hastanelik olana kadar o adamin yaninda mi kalmasi dogru? Ciksin o evden bir an once
bak zaten siddet uygulayan kişiler kurban türünde kişilikler ararlar etraflarında...yani bu bir nevi güç.su istimalidir...ayrıca sadece fiziksel değil sözlü siddette söz konusu...yazıyı yazan arkadaş zaten kendisini değersiz gördüğü için böyle bir seçim yapmış...ve değersiz görmeye devam ettiği için ne yapmalıyım gibi bir soru soruyor...bu soruyu sorması bile başlı başına yanlış bana kalırsa...bu yüzden siz ne derseniz diyin...kendi değerinin farkına varmadan veya artık durum katlanılmayacak hale gelmeden zaten adım atmazlar...maalesef bunları gördüğüm için böyle yazdım...kişi ilk önce kendi değerinin farkında olup kurban olmadığını görecek ve hayatındaki aldığı kararları o doğrultuda yapacak...kişi zaten kurbanlığı kabul etmiş çareyi ölümde arıyor

şimdi devlet 1 yıl geçmeden boşamıyor bile çaresiz kaldım buraya yazdım yine olmadı
Nerden çıktı bu dezenformasyon 1 sene geçmeden boşanılmıyor diye bir şey yok. Bilakis istatistiklere göre en fazla boşanma ilk sene oluyor. Sadece anlaşmalı boşanma açamıyorsunuz.
“ 1 sene dolmadan anlaşmalı boşanma davası açılamaz. Taraflar ancak çekişmeli boşanma davası açarak, duruşma esnasında her iki tarafın da boşanmayönünde irade sergileyerek, evlilik birliğinin sarsıldığını da şahit ve delillerle ispat etmesi durumunda çekişmeli boşanma olarak kısa sürede boşanma sonuçlanabilir.”

X