Yeni hamile olanlar beraber kilo takibi yapalim mi?

Yaa bana da aksam yemegi agir geldi. Karnim tas gibi. Ayran da ictim cok gaz yapti. Nane limon icecegim birazdan. O baya iyi geliyor bana. Sen de dene istersen canim.
Işte bunu yaşamak istemiyorum adam.gibi aksam.yemeği yersem hiç rahat degilim midem kaldirmiyor soda falan kâr etmiyor bi şişkinlik ki az yersem rahatım ama gözüm gönlum aç galiba psikolojik olarak yemek istiyorum

Sabah:tam buğdaylı eski kasarli sandvic
Oglen:pureli kofte,brokoli haslama,bol salata,1 dilim ekmek
Ara:Elma
Aksam:1 kase ezogelin,kocaman peynirli salata
Ara:1kare bitter, 25 gr kabak çekirdeği

Benim kilom o kadar çok ki utanıyorum yazmaya. Ama 11 haftalik olacak yarin henüz kilo almadım. Midem bulanmiyor ama bazen kusacak gibi olup kendimi sakinleştiriyorum kusmaktan korkuyorum(hep korkmusumdur) iştahım pek yok yemeği yasamak için yiyorum zevkle yediğim şeyler sadece meyveler :)

Bende iştahsızlık var maalesef.
Yoksa kilo almamayı kafaya takmaya başladım.
Aslında yiyorum da ama öyle çok yiyemiyorum.
Keşke biraz kilo alsam.
Dışardan hamile olduğum belli değil. :KK43:
Günlük muz ceviz fıstık mutlaka yiyorum.
Ama istahim yok.
İştahlı iştahlı yiyemiyorum.
:KK43:
Ayyy ne güzel.inş benim de iştahım açılmaz,böyle gider.tercihim iştahsız iştahsızzzz

Ay yok ben sevmiyorum tadini. Bi de beni doyurmuyor :KK70: bak Sabah yedim. Ustune normal kahvalti da ettim. O kahvalti gevrekleri de baya kalorili. 40 gr 200e yakin. Onda da minicik bisey oluyor. Bosuna aldim yani :KK70: neyse ki esim seviyor. O yer artik.
Yaw sen onu kahvaltı amaçlı yemeyecektin zaten.wc amaçlıydı o.onla kahvaltı mı olur zaten,diyette miyiz??
Yaa bana da aksam yemegi agir geldi. Karnim tas gibi. Ayran da ictim cok gaz yapti. Nane limon icecegim birazdan. O baya iyi geliyor bana. Sen de dene istersen canim.
Sorma canım ya.mesajını yeni gördüm.belki bana da iyi gelirdi ama yattım artık.saat kaç oldu karnım hala davul,eritemedim,çok mutsuzum.midem ağzımda...

Işte bunu yaşamak istemiyorum adam.gibi aksam.yemeği yersem hiç rahat degilim midem kaldirmiyor soda falan kâr etmiyor bi şişkinlik ki az yersem rahatım ama gözüm gönlum aç galiba psikolojik olarak yemek istiyorum
Al benden de o kadar.yesem bin pişman oluyorum,kilodan değil.ama yedikten sonra hazmedemiyorum.daral geliyor.yemediğimde çok rahatım ancak aklım fikrim yemekte oluyor.psikolojik sorunlarım var yemekle..

Benim kilom o kadar çok ki utanıyorum yazmaya. Ama 11 haftalik olacak yarin henüz kilo almadım. Midem bulanmiyor ama bazen kusacak gibi olup kendimi sakinleştiriyorum kusmaktan korkuyorum(hep korkmusumdur) iştahım pek yok yemeği yasamak için yiyorum zevkle yediğim şeyler sadece meyveler :)
11.haftanda daha hiç kilo almamışsın.burda zayıflamaya çalışmıyoruz zaten.hamiş kaldıktan sonra Doğuma kadar üstüne az alma peşindeyiz.bu sebeple hamile kaldığın kiloyu kimse yadırgamaz canım.

11.haftanda daha hiç kilo almamışsın.burda zayıflamaya çalışmıyoruz zaten.hamiş kaldıktan sonra Doğuma kadar üstüne az alma peşindeyiz.bu sebeple hamile kaldığın kiloyu kimse yadırgamaz canım.
Daha onumuzde 6.5 ay var bakalım kaç kilo alıcam allahım sen koru ben bu topigi takipteyim:super:

Kahvalti:
Domates salatalik 7 sari zeytin suzme peynir 1 dilim kizarmis chiali ekmek ceyrek kizarmis simit süt
Ara 1:
1 gofret
Ara 2:
Küçük bir portakal
Yarim elma
Ogle aksam bir
1 kase kofteli corba
4,5 kasik ev yapimi eriste cok az yogurt
(Aksam kinadaydim, biraz atistirdim cok az ama 2 kasik amerikan salatasi 2 catal pasta minnacik ekmek)

Son düzenleme:
Canim utanmana gerek yok eminim kararında beslenirsen az kilo alirsin hem biliyosun dur yuksek kilo ile hamile kalimca baya az kilo alınır buranin faydasini göreceksin insallah

Canim utanmana gerek yok eminim kararında beslenirsen az kilo alirsin hem biliyosun dur yuksek kilo ile hamile kalimca baya az kilo alınır buranin faydasini göreceksin insallah
İnşallah canım allahin izniyle en az kiloyla bitiririz bu serüveni :) evet genelde kilolu hamile kalanlar daha az alır. Ama son haftalarda çok alınıyormuş

Evet yaa O ssikinlik hissi cok fena. Gerci Ben cok erken yedim. Gec bi saat degildi. Bir Iki saat sonra gecti allahtan.

Hepinize merhabalar
Sabah 9 kahvaltı
2 tereyağında yumurta
1 bardak çay 2 ceviz 2 çiğ badem

14.00 ara
Küçük portakal ve 1 yemek kaşığı kabak çekirdeği

16.00 ogle yemegi
4 yemek kaşığı yeşil mercimek
1 tabak marul havuç salatası 1 tatlı kaşığı zeytinyagli
Yarım dilim kepek ekmegi

19.20 gibi de salata, 2 yemek kaşığı et haşlama ve 1 kase yoğurt yiyecgm.
Geç yatarsam 1 ceviz ve 5 6 tane fındık yiyecgm.
Pazartesi diyetsyne gdcgm bakalim menülerimi begeneck mi :KK66:

Kahvaltı:
Kaşarlı omlet
1 bardak ayran
Domates , salatalık

Ara1:
1 büyük bardak süt
1 adet muz

Ara2:
1 büyük bardak süt
İçine 1 tatlı kaşığı bal ekledim
Yanında 2 adet ceviz

Akşam:
1 kase yeşil mercimek çorbası
4 tane ızgara köfte
Salata

1 saat yürüyüş yapıldı.

Gece acıkınca 1 adet ayva yerim

Kahvaltı:
Kaşarlı omlet
1 bardak ayran
Domates , salatalık

Ara1:
1 büyük bardak süt
1 adet muz

Ara2:
1 büyük bardak süt
İçine 1 tatlı kaşığı bal ekledim
Yanında 2 adet ceviz

Akşam:
1 kase yeşil mercimek çorbası
4 tane ızgara köfte
Salata

1 saat yürüyüş yapıldı.

Gece acıkınca 1 adet ayva yerim
Masallah tam bir ornek liste :) dogumdan sonra boyle beslensen kac kilo alirsan al eski haline donersin hemen :)

X