Yeni hamile olanlar beraber kilo takibi yapalim mi?

Kızlar iyi aksamlar ben bugun zıvanadan çıktım ama pişman değilim gözümde uçanları yedim esimin de yememi istedikleri idi hem resmen sabah uyandığımda aclikdan delirmiştim hic boyle olmadiydim galiba kızim büyüdü ve öğün atlamamı istemiyor (kendime bahane ariyorum )neyse hafta da bir gun kaçamak dan bisey olmaz galiba bir de şu 8 haftam gecsede doğum yapsam ya nedense cok sabirsızlaniyorum artık

Ayy ağzından bal damlıyor bal:KK200::KK200::KK200: kendimi tutabildiğim kadar tutacam artık. Eşimde farketti artık dikkat etmiyorsun noldu ne değişti diyo:lülülü:
Bazen kacamak iyidir işte hem metabolizmayi saşirtiyoruz vucudun alistigi yeme duzeninin disina cikmak lazim aslinda haftada 1 gün falan ben diyet yaparken diyetisyenim 1 gün şok diyet uygulardı vucudun yeme.duzenini saşirtmak icin neyse bizkmki diyet deģil biliyorum ....neden bilmiyorum kendimi cok iyi hissediyorum bugun insallah tartida moralim bozulmaz

Sabah :
1 dilim tam buğday ekmeği,çeyreğin yarısı simit,yarım kaşarlı omlet,3 çeri domates,yarım salatalık,5yeşil 4siyah zeytin,2-3 yudum süt,1çay kaşığını vişne reçeli
Ara : yarım avuç beyaz leblebi
Ara : 10-15 tane burger king patates kızartması
Akşam : yoğurtlu 10-15 yaprak sarması,1 küçük kabak dolması .Şükür şu dolma bitti de kurtuldum.

ben bu gün kaçamak yapıp burger king yedim. :olamaz:
ama en zararsızından ızgara tavuk olanı yedim.
yani kendimi öyle de avutuyor olabilirim tabi. :KK22:
ama eve gidince bir tabak ıspanak ve bir kase yoğurt yiyeceğim.
biraz da meyve yer uyurum.

3. Öğünü hazmdemyrm ve bugün ki menümde öğle ve akşamı yer degistrsydm daha iyi olacaktı sanki.
Bu arada mümkün oldgnca sebze yerken mevsim sebzesi yemeye özen gosteriyorm.

Bende yarından itibaren menülerimi paylaşmaya başlıyorum inşallah. Yanlış yaptığım birşey olursa tecrübeli annelerimizden de uyarı bekliyorum mutlaka :) buarada yemek yerken çok çabuk doymaya başladım hemen şişkinlik oluyor ve rahatsızlık hissediyorum.
En sevdiğim tatlı profiterolden yemek istedim bugün ve tadı inanılmaz kötü ve ekşi geldi 2 kaşıktan sonra yiyemedim çöpe attım eşim şokta çünkü ölüm döşeğinde son isteğim sorulsa çikolatalı herhangi birşey isteyecek kadar manyağım bu konuda :))
Sigarayı da azalttım ama tamamen bırakabilsem süper olacak.

ay gece gece acıktım:KK70: börek aşerdim resmen instagramda görünce uff uffff :-) sonra kalktım 2 büyük bardak süt içtim. 1 büyük fincanda nane limon yapıp içine 1 küp şeker attım. Midem sıvıyla dolunca açlık gitti:KK71:

ay gece gece acıktım:KK70: börek aşerdim resmen instagramda görünce uff uffff :-) sonra kalktım 2 büyük bardak süt içtim. 1 büyük fincanda nane limon yapıp içine 1 küp şeker attım. Midem sıvıyla dolunca açlık gitti:KK71:
Acligini ne guzel bastiriyosun masAllah ben saldırıyorum her seye :)

ben bu gün kaçamak yapıp burger king yedim. :olamaz:
ama en zararsızından ızgara tavuk olanı yedim.
yani kendimi öyle de avutuyor olabilirim tabi. :KK22:
ama eve gidince bir tabak ıspanak ve bir kase yoğurt yiyeceğim.
biraz da meyve yer uyurum.
Sabah kahvaltı YÖK mu bacım?bu ne biçim menü:KK53:ne kadan sağlıksııızzzz.kendini düşünmüyorsan karnındaki sabiyi düşün bare :rolleyes:düzgün liste paylaşımı bekliyorum senden.sayende bu topikteyim farkındaysan:rolleyes:

Allahtan saldırıyorsun 29.haftada 4.4 kilo almışsın.saldırmamış halin ne olurdu acep :rolleyes:maş diyeyim çok iyi gidiyorsun.ben de 30da 4 kilo almış olsam Harika olur.

Önceki mesajlarda yazdıysan gözümden kaçırmış olabilirim canım. Senin ilk hamileliğin mi? Değilse daha öncekilerde kaç kg aldın. Ve Doğumdan sonra kaç gitti merak ettim.Bir de emzirmede bu kadar yerse açlıktan ölür demişsin de. Cidden emzirmeyle çok kilo gidiyor mu ya:KK58:

Önceki mesajlarda yazdıysan gözümden kaçırmış olabilirim canım. Senin ilk hamileliğin mi? Değilse daha öncekilerde kaç kg aldın. Ve Doğumdan sonra kaç gitti merak ettim.Bir de emzirmede bu kadar yerse açlıktan ölür demişsin de. Cidden emzirmeyle çok kilo gidiyor mu ya:KK58:
Merhaba canım.2.hamileliğim.50kilo ile hamile kaldım,66 ile Doğuma girdim.ilkinde hiiiiç dikkat etmedim,canım ne istediyse ne kadar istediyse yedim.doğuma +16 kiloyla gittim.bebeğim 3.250 doğdu ben sadece 2 kilo vermiş olarak Doğumdan çıktım,üzüldüm,ama takmadım.zaten sütüm gelmedi kafayı onla bozdum.litre litre boza içtim.enzirmede inanılmaz acıktım,3-4 lahmacunla zor doydum.emzirmede de hiç kendimi engellemedim,ne varsa yedim.Emzirdikçe zayıfladım.10 ay sonra 48 kiloya düştüm:rapci:yeterki süt gelsin ve çocuk emsin.çevremdeki çoğu kişi de böyle kilo verdi.
Şimdi diyeceksin maden kilo verebiliyorsun şimdi niye burdayım?valla bunda psikolojim kilo almak istemiyor.boyum kısa ve 16kilo alınca top gibi oluyorum.fit olmak iyidir.

Merhaba canım.2.hamileliğim.50kilo ile hamile kaldım,66 ile Doğuma girdim.ilkinde hiiiiç dikkat etmedim,canım ne istediyse ne kadar istediyse yedim.doğuma +16 kiloyla gittim.bebeğim 3.250 doğdu ben sadece 2 kilo vermiş olarak Doğumdan çıktım,üzüldüm,ama takmadım.zaten sütüm gelmedi kafayı onla bozdum.litre litre boza içtim.enzirmede inanılmaz acıktım,3-4 lahmacunla zor doydum.emzirmede de hiç kendimi engellemedim,ne varsa yedim.Emzirdikçe zayıfladım.10 ay sonra 48 kiloya düştüm:rapci:yeterki süt gelsin ve çocuk emsin.çevremdeki çoğu kişi de böyle kilo verdi.
Şimdi diyeceksin maden kilo verebiliyorsun şimdi niye burdayım?valla bunda psikolojim kilo almak istemiyor.boyum kısa ve 16kilo alınca top gibi oluyorum.fit olmak iyidir.

Herkes emzirme ile gideceğini söylüyor yaa.. inşallah hedefim 10 kg olarak tamamlarım. 40ım çıkana kadar da 10 kg gitmiş olur. Fit bir anne olurum ihih:21:

X