Yeni hamile olanlar beraber kilo takibi yapalim mi?

KAhvaltı:
2 yumurta ve biraz peynir ile omlet
2 dilim ekmek
Biraz bal kaymak, tahin-pekmez, zeytin
1 bardak çay

Ara:
Yarım tane çikolatalı gofret

Ara:
Portakal

Akşam:
1,5 kase ezogelin çorbası
Salata
Sen şimdi yemek yediğini mi sanıyorsun bacım?bu dişimin kovuğuna yetmez.helallllll!!!

Hepimiz fat anneyiz kızlar bizden korkulur irademiz çok sağlam çıktı
Canım sen Bursadaymışsın.ben de bursadayım.dr un kimdi ?memnun muydun?ayrıca doğumunu nerde ,ne kadara yaptın ?bilgi verir misin?ben hala kendime içime sinen ve fiyatları uçuk olmayan bir dr bulamadım da.lütfen bana yaz.

Kızlar yardımınıza ihtiyacım var öncelikle sanırım 4 haftalık hamileyim hamile kaldığım kilo 47 . Doktor bana folik asit verdi ama 2 günde bir kullan dedi kime sorsam hergün diyo aranızda doktoru 2 günde bir kullan diyen var mı acaba nasıl kullanmalıyım

Kızlar yardımınıza ihtiyacım var öncelikle sanırım 4 haftalık hamileyim hamile kaldığım kilo 47 . Doktor bana folik asit verdi ama 2 günde bir kullan dedi kime sorsam hergün diyo aranızda doktoru 2 günde bir kullan diyen var mı acaba nasıl kullanmalıyım
Ben hic kullanmadim canim kizimdada arada bir kullaniyordum ama bazi doktorlar 2 gunde 1 veriyo bazilari hergun sen kendi doktorunu dinle

Bana hergün kullanmamı söylemişti canım. Bende hergün kullanmıştım

X