Yeni hamile olanlar beraber kilo takibi yapalim mi?

Hoşgeldin cnm. Belki sana verdiği dozu yüksektir ondan iki güne birdir. Günlük 400 mg alman gerekiyor folik asiti. Bak bakalım seninkine

Kizlar de randevum vardi bu Sabah. Bebis 1200gr. Seker testi temiz cikti. Demir baya dusuk cikti. Zaten gunde 2 hap aliyordum. 3e cikardi doktor. Ben talasemi tasiyicisiyim. Akdeniz anemisi. Tekrar Kan testleri yapildi falan. AMA masallah bebis iyi ve haftasiyla uyumlu masallah. Sizlerin bebeklerin kilolari neydi Benim haftalarda?

Iyi hadi bebeğin kilosu güzelmiş şeker de cıkmamiş ahh o kan ilacıni içemiyorum hala ben napicam dr kesin fircaliycak benim 30. Haftada 1600 dü 33 de 2000 oldu 3 haftada 400 gr aldı sadece anlamadım aman saģlikli olsun da

Bebegin kilosu icin ortalarda dedi. Ne dusuk ne yuksek.haftasiyla uyumlu dedi. Valla Ben demir hapini unutayim nefes almam falan degisiyor. Biliyordum zaten uce cikaracaklarini :) Sen niye hala almiyorsun demir ilacini canim ya? Drun fircalarsada hakli yani :)

Haklı canım dr kesinlikle ama.midem çok ağrıyor şurubunu içmem gerek yinede almaya calişiyorum ama duzenli deģil malesef

Kahvaltı:
Sabah dışarıya çıkmam gerekti sadece 1 bardak ballı süt içtim

Öğlen :
Misafirlikteydim.
2 dilim kakaolu kek
2 kurabiye
1 dilim peynirli börek ( bol karbonhidratlı bir gün oldu)

Akşam
3 köfte
1 kase mercimek çorbası
Salata

Aksam dengelemissin canim afiyet sifa olsunnn

~Elma sirkeli su
Kahvalti:
1 dilim kizarmis chiali ekmek
Peynir,sut,yogurt,sadece domatesli menemen yarim muz
Ogle:
Ceyrek simit mercimek koftesi bikac tane, domates salatalik peynir
Cayin yanina sutlu tatli.
Aksam:
Yarim tabak sebzeli kremali makarna 1 kofte cayin yanina 1 dilim kek 1 buyuk cikolatali kornflexli tatli
Saat 6 san sonra bisey yemedim belki bir bardak sıkma portakal suyu icerim birazdan

Sabah:2 küçük dilim tam buğday ekmeği arasına az beyaz peynir ,1 çeri domates
Ara : 1 kase sütlü nesfit,yulaf ezmesi
Öğle:4 kaşık semizotu yemeği,2 kaşık şehriye pilavı
Ara : 1 soda
Akşam : 1 tabak hamsi kızartma,bol yeşil salata,2-3 lokma beyaz ekmek
Ara : 1 soda

Ben aklıma ne gelirse yiyorum.
Çünkü gecenki dogumumda da 16 kilo almistim.
80le hamile kalmıştım 96 ile doğumdan cikmistim.
Diyet ve sporla 59a kadar düştüm.
Bunda da gider hele ki bol su içip emzirirsek.
Benimle aynısınız. Geçen doğumda 80 le hamile kaldım 96 ile doğuma girdim.58 e kadar düştüm sonra.. Ama ne oldu? Bacaklar yoğurt.. Kol içleri yoğurt. Bacak içlerim deniz gibi dalgalı o kadar sarkık ama o kadar

Peki sporsuz mu verdiniz kilonuzu.
Ben ip atlama pilates koşu hit cardio ağırlık vs yaptım .
O yüzden yoğurt dediğiniz durum olmadı bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…