Yeni hamile olanlar beraber kilo takibi yapalim mi?

Müsait bir zamanimda eski sayfaları okuyacağım 20li haftalara çok kilo almadan girmenin sırlarını kesfedecegim
Başlangıç kilomun gramda olsa üstüne çıktım,bir hafta toparlanamam düşünce olarak

Bana çok faydasıoldu 150. Sayfaya kadar okudum aklıma geldikçe haftama göre takip ediyorum onlarla eşit gitmeye calisiyodum çünkü baya başarılı arkadaşlar var hedefinde tamamladilar

Bana çok faydasıoldu 150. Sayfaya kadar okudum aklıma geldikçe haftama göre takip ediyorum onlarla eşit gitmeye calisiyodum çünkü baya başarılı arkadaşlar var hedefinde tamamladilar
Çok sağol canım Bende takip edeyim,şimdiden ders çıkardım bile.kek bilmem ne yapmak yok,makarna bulantimi bastırıyor diye ona yuklenmekte yok,öğle aralarında poğaçalar da yok
Doktor kontrolume iki hafta var,inşallah düzgün gideyim :)

Kahvaltı: 1 dilim ekmek 5 zeytinle, yarım dilim ekmekte balla yedim.
Ara-ogle: 4 kuru incir,3 kuru kayısı
Bir kase çilek
Akşam yemeği: Bir tabak mirik kofte, kabak yogurtlamasi yiyeceğim.

Akşam yine bir yeşil elma,belki bir kivi

Cnm bence önemli olan 20li haftalardan sonra çok kilo almadan bitirmek ben kesin tombik bisi olucam iyice şişerim herhalde..

Dünkü menümü yazayım

Sabah; tere-roka-maydanoz-dereotu, peynir, salatalık, domates, zeytin, 1 ç.k çörekotu, portakal suyu

Ara; 1 hurma, 2 tam ceviz

Öğle; 1 tabak enginar yemeği, 5-6 kaşık yoğurtlu makarna

Ara; 1 yeşil elma

Akşam; yarım kase şehriye çorbası (şehriyelerini fazla yemedim) , 1 tabak dolusu roka, tere,dereotu,turp , köfte-patates kızartması 1 tabak. Uzun zamandır canım istiyordu koyverdim gittiiiiiii :))))

Ara; 1 avuç kabak çekirdeği, 7-8 tane çilek

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…