Yeni hamile olanlar beraber kilo takibi yapalim mi?

Kahvaltı 2 yumurta peynir zeytin salatalık süt süt reçeli
Ara kayısı
Ara Etimek tatlisi cilek
Aksam 3-4 minik biber dolması birazcikta yaprak sarma
Ara Etimek tatlısı

Kizlar mutlaka bol su icin ne zaman az icsem elim ayagim yuzum sismeye basliyor. Bu arada bugun bir kurabiye denedim gecen gun bir markete gelen aktüel urunler arasında siyez unu ve chia tohumu ve kuru yaban mersini vardi vardi internetten buldum tarifini sekersiz olmasina ragmen cok guzel oldu icinde
1 yumurta
115 gr. Tereyag
150 gr. Siyez unu
150 gr. Yulaf
Tarcin
Kabartma tozu
150 gr. Kuru meyve ( uzum,yaban mersini, incir kayisi)
60 gr.pekmez
Aslında tarif bu kadar ama ben damla cikolata ve chia tohumu da ekledim 10 dakika pisiyor 180 derecede cok lezzetli oldu ben boyle saglikli tarifler denerim bu en iyilerinden oldu diyebilirim :KK70:
Belki denemek isteyen olur diye yazdim.. :)
Ekran görüntüsünü aldım 😊

Canım çok geçmiş olsun çok uzun surmez umarım soğuk alginligiysa ıhlamur taze zencefil limon kaynatıp içtim ben sürekli
Teşekkür ederim canım, faranjit olmuşum öksürük boğaz ağrısı burun akıntısı hapşırma her bir şey var... İnşallah uzamaz geçer. Her gün ıhlamur zencefil içiyorum kaynatıp ilaç da aldım artık bu defa mecburen

Güncel kilom 56,8 😤😭 haftam 12+0 cool_lime cool_lime
Başlangıç 55 idi yani ilk trimester da 1,8 aldim.
Ve su aldığım kiloyu son iki haftada,neremden aldığımı anlayamadigim bir şekilde başardım.
İlk 3 ay hiç kilo almadım diyenlere artık imrenerek bakıp,ikinci döneme yogunlasicam😧
Kahvaltı: 5 minik galeta, az tereyağı ve tuzlu peynirle.
Öğle: Bir kuru kayısı,biraz dut kurusu,1 küçük kare sütlü çikolata.Ek olarak 2 sigara böreği,yarım domates,3 zeytin ve şekersiz çay.
Akşam: Bir tabak bezelye yemeği,iki kaşık pilav,salata,küçük kase yoğurt.

Meyvelerden de ayva günüm.
Kaç kaloridir yani bu menü😒

Eveeeettt, haftada 1 kg alanlarda bugünnnnn...

ben!!!!!:halay:

Hafta 24+0
Geçen hafta 66.9
Bu hafta 67.8

Ama çok da düzgün beslendiğim söylenemez abur cubur çok oldu bu hafta...

23.hafta tam bugün..ya inanılmaz doymuyorum..sürekli açlık hissi..demir ilacından dolayi diye düşünüyordum onunda etkisi var demekki
Cnm gece yatarken içebilirsin demiri

Teşekkür ederim canım, faranjit olmuşum öksürük boğaz ağrısı burun akıntısı hapşırma her bir şey var... İnşallah uzamaz geçer. Her gün ıhlamur zencefil içiyorum kaynatıp ilaç da aldım artık bu defa mecburen
Geçmiş olsun canımm

X