Yeni hamile olanlar beraber kilo takibi yapalim mi?

Merhaba pufboregi pufboregi ve herkese selamlar.Uzun zamandır giremiyorum sanırım listeden çıkmışımdır.🙃 Tekrar yazayım bilgilerimi kaldığım yerden devam edeyim kilo takibine diyetisyene gidiyorum birkaç haftadır
Başlangıç Kilosu 64
Güncel Kilo 72
Hafta 21
Sevgiler

2 günde 200gr almışım,tebrik ediyorum kendimi.oysa tatilde yediklerimin yanında solda 0 kalır.ben bu hamilelikte kilo alımına akıl sır erdiremiyorum
O işten bende anlamadım tatilde kaç öğün yemek yedim belli değil akşam hazmedemiyodum hergun tatlisindan pastasina pizza gözleme herşey yedim bı geldim hiç kg almamisim sonra yine evde hızlı almaya başladım

Kizlar benimde yemeyip aldigim zamanlar oluyodu tam 24 32. Haftalar arasında aman diyodum yiyim bari sonra bikac gun tartiya korkuyla cikiyodum ve kilo gelmiyodu sinirim bozuluyodu :işsiz: ama soyle bisey var kendi kendine gelen kilolar bebegin ve hamileligin getirdigi kilolar onlar doğumda gidiyo yiyorum ama almiyoruz sandığımız kilolar bianda geliyo ve vucuda yerlesiyo onlarda doğumdan sonra ustumuzde kaliyor. Lutfen motivasyonunuz kirilmasin :)

Sabah: 1 haşlanmış yumurta, 1 bardak meyve suyu
Öğle: 1 haşlanmış yumurta,1 domates,bir parça ekmek,köy peyniri,5 zeytin,4 salatalık 😅 çok güzel gitti peynirle salataliklar 😜
Akşam: 1 kase tarhana, 1 kase yoğurt, 2 küçük dilim pideyle, çok az bezelye

Ara: Erik bir kase,5 malta erigi
Güzellll, meyve suyu hazır mı, taze sıkma mı?😍 Hazırsa tavsiye etmiyorum onlar çok zararlı taze tüketmek gerek👍

Kizlar benimde yemeyip aldigim zamanlar oluyodu tam 24 32. Haftalar arasında aman diyodum yiyim bari sonra bikac gun tartiya korkuyla cikiyodum ve kilo gelmiyodu sinirim bozuluyodu :işsiz: ama soyle bisey var kendi kendine gelen kilolar bebegin ve hamileligin getirdigi kilolar onlar doğumda gidiyo yiyorum ama almiyoruz sandığımız kilolar bianda geliyo ve vucuda yerlesiyo onlarda doğumdan sonra ustumuzde kaliyor. Lutfen motivasyonunuz kirilmasin :)
8 kg aldım. Ama nereme aldım? Bugün uzun zamandır görüşmediğim bir tanıdık “aaa hiç kilo almamışsın hiç değişiklik yok” dedi. Çok mutluyum :halay: :halay: :halay:

Güzellll, meyve suyu hazır mı, taze sıkma mı?😍 Hazırsa tavsiye etmiyorum onlar çok zararlı taze tüketmek gerek👍
Malesef hazır canım 😳Çay yerine alternatif olarak içiyorum ama sağlıklı seçeneği bulmam lazım 🤦

Kahvaltı: 2 kare pide, surulebilen çikolata ( dün yumurtayı çok yiyince bugün sabah hiç istemedim) ,meyve suyu yarım bardak

Öğle: 2 kurabiye, 1 bardak kadar çilekli kefir

Akşam: 1 tabak tavuk sote, 4 yaprak istiridye mantar kızartması, salata, bir kase yoğurt

Ara: 1 kase erik, biraz findik,birkaç kasik puding 😳

kızlar merhaba birşey sorucam. 803 sayfa var hepsini okumam mümkün değil en iyisi buraya yazayım dedim 😬 kızlar her ay en fazla kaç kilo alabiliriz acep ?? 🙈

8 kg aldım. Ama nereme aldım? Bugün uzun zamandır görüşmediğim bir tanıdık “aaa hiç kilo almamışsın hiç değişiklik yok” dedi. Çok mutluyum :halay: :halay: :halay:
Bende 8kg ya yaklaştım ya mutsuzum😂 kızlar 7 kg ile tamamladı napicaz sende boy var tabi

S _sushico_ canım naber yaraların iyilestimi C charla sen napiyosun canım nasıl gidiyor V volveron Neseliyimmm Neseliyimmm arada uğrayın😊
Haklısın canım ama bebekli ve 2 çocuklu hayat zorluyor beni kilo konusunda acayip takık ben süt olsun diye yiyorum ve çok mutsuzum artı mama da alıyor kızım ama sütüm yeterli değil az yersem olanda gidiyor öyle kitaplarda yazıldığı gibi değil miş bu işler biz haftaya 3. Ayımız dolduruyoruz inşallah biraz cık büyüdük siz de durumlar nasıl galiba herkes hedefine yaklaşmış görünüyor tebrik ediyorum balla ama yineliyorum ben kendimi çok kastım keşke biraz rahat bıraksaymışım hamileyken almadığım kiloyu şimdi aldım pöffff:işsiz:
Doğum sonrası 57 idim şimdi oldum 59.5
Vereceğime aldım

Haklısın canım ama bebekli ve 2 çocuklu hayat zorluyor beni kilo konusunda acayip takık ben süt olsun diye yiyorum ve çok mutsuzum artı mama da alıyor kızım ama sütüm yeterli değil az yersem olanda gidiyor öyle kitaplarda yazıldığı gibi değil miş bu işler biz haftaya 3. Ayımız dolduruyoruz inşallah biraz cık büyüdük siz de durumlar nasıl galiba herkes hedefine yaklaşmış görünüyor tebrik ediyorum balla ama yineliyorum ben kendimi çok kastım keşke biraz rahat bıraksaymışım hamileyken almadığım kiloyu şimdi aldım pöffff:işsiz:
Doğum sonrası 57 idim şimdi oldum 59.5
Vereceğime aldım
Ben sana göre biraz rahat bıraktım kendimi şimdiden 7kgyu gectim canım kalan 2 ayda ne olur bakalım bu arada maşallah hangi ara 3 aylık oldu kuzu zaman çabuk geçmiş farkında değiliz galiba ayrıca 59 kg da çok iyi

Ben sana göre biraz rahat bıraktım kendimi şimdiden 7kgyu gectim canım kalan 2 ayda ne olur bakalım bu arada maşallah hangi ara 3 aylık oldu kuzu zaman çabuk geçmiş farkında değiliz galiba ayrıca 59 kg da çok iyi
Ayy sen bide bana sor 3 ay çabuk geçmedi bana göre bebek bakımı zor ya maşallah sende çok güzel gelmişsin hiç 7 kiloya takılma son 2 ay aldığın sana değil bebeğe zaten senin Bi tane daha vardı demi kaç yaşında

Ayy sen bide bana sor 3 ay çabuk geçmedi bana göre bebek bakımı zor ya maşallah sende çok güzel gelmişsin hiç 7 kiloya takılma son 2 ay aldığın sana değil bebeğe zaten senin Bi tane daha vardı demi kaç yaşında
2.5 yaşında kızım var canım şimdiden ona yetemiyorum kardeşi gelince nasıl olcak bakalım

30.haftadan sonra çok alınmıyor diyor bir kısım hamileler..diger kisimda son 3 ay alınıyor diyor.. 🙄

yaşayıp göreceğiz

X