Yeni hamile olanlar beraber kilo takibi yapalim mi?

Dün akşam bulgur ve tavuk sote
Salata
Yoğurt yedim . Bu akşam da aynı menü var

Şimdi kahvaltıda
Domates salatalık biber doğrayıp üstüne lor döktüm. Zeytinyağı ile miss.
2 yumurta ve zeytin tabiki☺
Bir tane de şeftali
Çingen pilavı mı o , biz de çok yaparız 😍 afiyet olsun cnm.

Ben sabah tartılmayı unuttum, yarın sabah bildireceğim canım. Çünkü hep aç karına tartılıp yazıyorum🙄

Hepinize çok teşekkür ederim kızlar😘siyah akıntı,mantar enfeksiyonu ve bağışıklık sisteminin çok zayıfladığı anlamına geliyormuş.bende ilk kez karşılaşıyorum kendisiyle...

Benim de kan tahlili sonucumda kolestrol normal değerlerden biraz yüksek cıktı. Gebeliğe bağlı bi artış mı yoksa yanlış beslenme kaynaklı mı bilemiyorum. Moralim bozuldu biraz açıkçası. Sonuçlarımı daha doktor görmedi.

Dün semaverde cay ıcelım dedık tuzlu cekırdegı abartmamısım sabah çok kötü uyandım lımonlu su ıctım bıraz rahatladım. Bugun suya yükleneyım anca atarm o odemı yoksa oylece kalır ustumde. Kızlar takvımde bır de gırecegımız haftayı gosterıyor bır ıkı gunu ortak oluyor. Ben takvıme gore kılomu soyluyorum sızde oyle mı yapıyorsunuz

Dün semaverde cay ıcelım dedık tuzlu cekırdegı abartmamısım sabah çok kötü uyandım lımonlu su ıctım bıraz rahatladım. Bugun suya yükleneyım anca atarm o odemı yoksa oylece kalır ustumde. Kızlar takvımde bır de gırecegımız haftayı gosterıyor bır ıkı gunu ortak oluyor. Ben takvıme gore kılomu soyluyorum sızde oyle mı yapıyorsunuz
Bitirdiğim haftayı söylüyorum canım mesela bugün 33+2

Ben bitirdiğim haftayı söylüyorum canım. Benim bugün 30 haftam doldu. Tam olarak 30+0 . Ben 30.hafta icin bildirimde bulunucam .

Yarın 30+1 , yarın itibariyle 31.hafta içerisine gireceğim , ne kadar da hızlı geçiyor zaman. 8-9 hafta sonra doğuracağım belki ama hiç anlamadım nasıl geçtiğini 💙

Ben bitirdiğim haftayı söylüyorum canım. Benim bugün 30+0 . Ben 30.hafta icin bildirimde bulunucam. Yarın 30+1 , yarın itibariyle 31.hafta içerisine gireceğim , ne kadar da hızlı geçiyor zaman. 8-9 hafta sonra doğuracağım belki ama hiç anlamadım nasıl geçtiğini 💙
Bır orda konusuyoruz bır burda😁 bende artık takvıme gore yazaym unutuyorum yoksa.

X