Yeni hamile olanlar beraber kilo takibi yapalim mi?

kızlar ben de son 4 aydır hep 31 ya da 32 günde adet oluyordum bu ay bebek yapmaya karar verdik ve 38.gün hala adet olmadım en son 4 gün once testte idrar negatif çıkmıştı ve yaklaşık 4 ya da 5 gündür sanki adet olcakmışım gibi sancım var ama ne adet oldum ne leke sabah tekrar test yapcam sizce hamile olabilir miyim
Benim de ayni sizin gibi olmuştu. Gebe olabilirsiniz. Erken donemde negatif cikmisti. Bence kan testi deneyin.

Kızlar 17 haftalik hamileyim dün gece karnimimin ici bir bezi sıkar gibi kasildi ne olduğunu anlayamadım sizce bu normal mi

Bebek kendini kastı sanki, çok kötü oldugumu hatırlıyorum çünkü uykuyla uyanıkl arasindaydim ama eminim uykum ağır bastığı için uyumuşum yine

Kahvaltı: 2 dilim ekmek, beyaz peynir,köy peyniri, bir sürü zeytin,yarım domates,tereyağı,biraz da patates kızartması,şekersiz çay
Ara: Ceviz ve findik
Akşam: 1 tabak yeşil mercimek, yoğurtlu kabak
Ara: 4 kayısı,yarım bardak süt

pufboregi pufboregi canım beni de listeye ekler misin baya kilo aldım kendimi kontrol etmem lazım artık ☹️ 66 ile başladım 76 kilo oldum 22. Haftamda 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Böyle devam edersem yuvarlancam hastaneye giderken 😱

kızlar merhaba son 1 ay da kac kilo alırım sizce..

yürüyus yaptığım parkta bir sürü sokak köpekleri var dun yine bir çocuğa saldirip bacağından ısırmış artık yürüyüş yapamicam
.zaten korkarak gidiyordum.ne yapcam bilmiyorum 😫
Cnm belediyeyi arayıp durumu anlat, saldırgan olan köpekleri alıp götürürler. Durum daha tehlikeli olmasın.

Merhaba,
Bu sabah yarım simit ve 1 küçük poğaca yedim maalesef...
Öğlen 3 kasık yogurt, 1 yk yulaf ezmesi, 5 kuru kayısı
Aksam da fırında köfte patates
Bol bol su...
Haftasonları benim de kahvaltıda gevrek simit poğaça pişi ne ararsan oluyor :) haftaici yok

Kahvaltı: 1 haşlanmış yumurta,yarım domates,iki küp beyaz peynir, 5 zeytin,çay
Öğle: 1 tam buğday lavasla kendime peynir,biber,domatesli durum yaptım ,çayla
Akşam: 1 tabak yeşil mercimek,2 kaşık kadar mantar sote, yoğurt, çok az da kavun
Ara: 3 kayısı, erik

Sabah; 2 minik sigara böreği, 2 dilim ıspanaklı börek, domates zeytin çay, kahvaltının üstüne 1 bardak da süt.

Ara; 1 Türk kahvesi, 1 bardak maden suyu

Öğle; 2 dilim karpuz, 1 dilim peynir

Akşam; ayıptır söylemesi mangal vardı. Şundan bundan diye yazmayayım. Ekmek yemedim, bol salata yedim.

Ara; 1 bardak açık çay
gece yatmadan önce tekrar maden suyu.

Cumartesi sabah: 1 gevrek, 1 yumurta, peynir zeytin salatalık domates, kendi yaptığım kayısı suyu

Ara; 1 Türk kahvesi, 1 bardak maden suyu

Öğle; 1 haşlanmış mısır

Akşam; 1 tabak domatesli makarna, 2 dilim karpuz

Ara; 1 Türk kahvesi

Yatmadan önce, 1 bardak kendi yaptığım kayısı suyu.

Kızlar benim hamile olmadan önceki kilom 55
Ama şuan 17 haftalik hamileyim ve en son galiba 1 hafta once 57.9 kiloydum iyi mi kötü mü sizce

X