Yeni hamile olanlar beraber kilo takibi yapalim mi?

bugün biraz iştahım açıktı 🤦🏻‍♀️
sabah 1 gevrek peynir domates zeytin
ara türk kahvesi
ara 1 adet havuç-yogurt
aksam taze fasulye -yogurt
1-2 tane çiğ köfte 🙈
2 top dondurma
karpuz 🤧
çooook pişmanım

bugün biraz iştahım açıktı 🤦🏻‍♀️
sabah 1 gevrek peynir domates zeytin
ara türk kahvesi
ara 1 adet havuç-yogurt
aksam taze fasulye -yogurt
1-2 tane çiğ köfte 🙈
2 top dondurma
karpuz 🤧
çooook pişmanım
O kadar da cok değil yaaa
Ben sabah 5 minik POGACA lüplettim. Hiç pişman değilim. H sonu kacamagı diyelim

seninle boyumuz , baslangıc kılomuz falan aynı. bak sen benden 6 hafta ileridesin ama 4 kılo almıssın 🙈 ben 1,5 kılo aldım bile şimdiden
Ozaman hareketini artırmalısın iştahın oranında hem yer hem az hareket edersen olmaz 😁oğlumda 20 kilo aldım ve cok cok sıkıntı yaşadım inan kaldırıma cıkamıyordum vücudum şoka girmişti 😁

Valla bence bu şekilde normal gidiyorsun hani 18. Haftada 5 6 alsan cokta 1.5 kilo gayet normal👍
hareket sadece evin içinde iş. pekte durmuyom evin içinde iş yapıyom devamlı. yürüyüşede dısarı cıkınca mutlaka eve yürüyerek gidip geliyom ama hava çoooook sıcak. ve yaz en sevmediğim mevsimdir. dısarıda cıkamıyom. allah sonumuzu hayır etsin 😬

hareket sadece evin içinde iş. pekte durmuyom evin içinde iş yapıyom devamlı. yürüyüşede dısarı cıkınca mutlaka eve yürüyerek gidip geliyom ama hava çoooook sıcak. ve yaz en sevmediğim mevsimdir. dısarıda cıkamıyom. allah sonumuzu hayır etsin 😬
İnan sabah 8 30 da kalktık. Kahvaltı ev süpür sil camaşır at rutin seyler sonra dolaba yemeklik bişeyler yapıp attık işim yeni bitti. Duş aldım oturdum her günüm ayakta geçiyor. Tabi bugün oğluşa baba baktı valla ilaç gibi geldi,😁

c
İnan sabah 8 30 da kalktık. Kahvaltı ev süpür sil camaşır at rutin seyler sonra dolaba yemeklik bişeyler yapıp attık işim yeni bitti. Duş aldım oturdum her günüm ayakta geçiyor. Tabi bugün oğluşa baba baktı valla ilaç gibi geldi,😁
işte bende öyleyim. başkada birşey yaptıgım yok. 🤗

sabah: menemen peynir 1 dilim tam tahıllı ekmek(bu arada ben birdaha hiç ekmek yemem kahvaltı dısında)
öğlen: maden suyu
aksam:kusbasılı pide 🤦🏻‍♀️
ve hergün yaklasık 4 lt su içiyorum

sabah: menemen peynir 1 dilim tam tahıllı ekmek(bu arada ben birdaha hiç ekmek yemem kahvaltı dısında)
öğlen: maden suyu
aksam:kusbasılı pide 🤦🏻‍♀️
ve hergün yaklasık 4 lt su içiyorum
Öğleni dolu geçir akşamı normal geçir cok acıkmazsın belki. Ben gün içinde eger doyarak yemezsem akşam aşırı yiyorum.su malesef 1 2 litre zor içiyorum🤦‍♀️

Sabah; yarım gevrek, domates peynir salatalık zeytin roka dereotu maydanoz, 1 bardak süt

Ara; Türk kahvesi, maden suyu

Öğle; fırında kabak mücver, üzerine yogurt

Akşam; 1 tabak keşkek, üzerine 2 kaşık pilav, 2 kaşık nohut ve yogurt

Ara; 3 dilim karpuz, biraz da kavun atıştırdım.

Çokkkk iştahlıyım şu aralar...

Eveeeet yine cozutmalı bir haftasonunu daha geride bıraktık. Ztn normal geçirsem şaşardım. Allahım şu 5 günü kendime hakim olabilmem için yardım et yoksa sonum çoook feci

X