Yeni hamile olanlar beraber kilo takibi yapalim mi?

bende bugun

kahvaltı : 1 haşlanmış yumurta yarım domates yarım salatalık az peynir 5-6 zeytin 1.5 dilim çavdar ekmeği

ara : 2 ceviz

öğlen : 4-5 kasık patlıcan yemeği bir bardak ayran 4 kasık bulgur pilavı

akşamı da akşama eklerim artık

Her şey yolundadır hiiiç merak etme
Merak etme canim o haftalarda bende oyleydim 1 hafta 1 kg alıyordum sonraki hafta 100gr falan
Hiç korkma Bi hafta alırız Bi hafta almayız öyle öyle dengeleniyor
Çok teşekkürler kızlar Desenize haftaya yine 1 kilo alicam
Kahvaltı : Köy yumurtası geldi diye, 1 haşlama yumurta ve 1 yumurtadan omlet,1 dilim ekmek 2 biber, 7 zeytin,acuka,peynir,çay
Öğle: Leblebi,3 kuru kayisi,3 ceviz
Akşam: 1 kase çorba,1 tabak taze fasulye,yoğurt ve kavun
Ara: 3 mor erik

Kahvalti oncesi su
2 dilim ekmek uzerine labne surdum.
1 haslanmis yumurta
1 bardak süt
Biraz cilek reçeli

Ara öğün armut ve 1 kurabiye

Oğlen peynir ve lokma.
Ara armut ve 1 bardak visne suyu

Aksam
Biber dolmasi ve yogurt olavak insallah.

Günaydın
Kahvaltı
2 yumurtalı labneli omlet
Domates salatalık biber Roka peynir (bu arada ben asırı peynir yiyorum)
1 dilim tam bugday ekmeği

Tahlil yaptırmıstım ve trigliserid kolesterol ilk defa yuksek cıktı sekerim normal değerlerde

Ben deli gibi peynir yiyorum kız öyle böyle değil bugün kontrole gittim kızım 1kilo olmuş teyzesiiarada geri kalıyor falan büyüyor işte

Ben deli gibi peynir yiyorum kız öyle böyle değil bugün kontrole gittim kızım 1kilo olmuş teyzesiiarada geri kalıyor falan büyüyor işte
Oyy masallah
Biz de Pazt gideceğiz bakalım ne alemde...
Ben de 2 günde 1 kalıp peynir yiyorum. İlk oğlumda da öyleydim...
Bu arada gece uyuyamıyorum yaa bacaklarım cok fena. Kramp değil ama böyle kasıma huylanma arası. Magnezyum da alıyorum amma. Ve sürekli sola yatmaktan uyuyamıyorum. Artık oyurdugum yerde 1 - 2 saat işte.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…