Yeni hamile olanlar beraber kilo takibi yapalim mi?

Sabah; 1 yumurta, peynir zeytin salatalık, roka maydanoz taze nane dereotu, yarım istanbul simiti, portakal suyu

Öğle; 6 köfte (ekmeksiz) 1 bardak ayran

Ara; 1 muz

Akşam; fırında çipura ya da sardalya düşünüyorum yanında salata olur. Ara olarak erik yiyeceğim.

Kızlar akşam yemeğinde köfte ve salata vardı. Öğlen dediğim gibi ceviz badem kefirdi. Şükür bugünü kapadım. Yarına kısmet. Bu cumaya hedefim kilo artışı yaşamamak. Ödemle beraberdir bu kilom diye düşünüyorum çünkü. Cuma detaylım var bakalım çok özledim minnoşu. Bi göreyim☺️

Sabah; 1 yumurta, peynir zeytin salatalık, roka maydanoz taze nane dereotu, yarım istanbul simiti, portakal suyu

Öğle; 6 köfte (ekmeksiz) 1 bardak ayran

Ara; 1 muz

Akşam; fırında çipura ya da sardalya düşünüyorum yanında salata olur. Ara olarak erik yiyeceğim.
Çok güzel menü 👍🏻👍🏻

Kahvaltı: 1 haşlanmış yumurta,2 küp kaşar,1 bardak meyve suyu
Öğle: 4 bisküvi 🤦 Hamurisi yememek içindi oda.
Ara: 2 salatalık,tuzlu peynir
Akşam: 1 tabak yeşil fasulye, 1 kase tarhana
Ara: 3 kayısı,1 kase çilek,findik-ceviz
Valla bu menüyle kilo almaman lazım.açsın bence...

Ben bır ıkı hafta kılo almadm bebıste kılo almamıstı o yuzden 20 haftadan sonra hafta 200 - 300 gr almak lazım yoksa cocukta almıyor. Ben sımdı haftalık 500gr alıyorum doktora gıdınce ne dıyecek gununu yakalamıssa haftalık 250 gram almaya calıscam. Son uc ay zaten. Az kılo aldım ama boyum uzun degıl 10 kılo ıle bıtırmeye calıscam. Cok az beslenmekte saglıklı degıl az kıloda olanlar ıcın. Fazla kılosu olanlar almasada bebıs beslenıyor hatta 5 kılo ıle bıtırmesı normal.

Valla bu menüyle kilo almaman lazım.açsın bence...
Alıyorum malesef ya 😳 Arkadaşların dediği gibi ya meyve suyu ya da düzensiz oglen yediklerim yüzünden olabilir.Aksami ve kahvaltıyı hafif geçiriyorum.Ama acikmiyorum😊 Yemek yemeyi sevmiyorum diye sanırım🙈
Taze sıkılmış meyve suyu iç canım
Ya bunu basarabilsem keşke şu usengecligimle😳 Eskiden yumurta haslamakta zor gelirdi gerçi,onu pratiklestirdim😬 Çok sağol canım önerin için,en azından haftasonu zaman konusunda rahat kahvaltılarda bunu denemeye baslayabilirim😊 Bu arada menun çok 👍

Cnm senin kilo fazlan var diye almıyor olabilirsin. Bnm bir arkadaşım sıfır kilo ile bitirdi bebeği de tosun gibi çıktı. Depolardan rahatça beslenebiliyor.
teşekkür ederim. son 3 ay cok kilo alınıyor diye cok cok az besleniyordum korktum bir an..doktorumda birsey demeyince tecrübeli sizlere sormak istedim..

X