Yeni hamile olanlar beraber kilo takibi yapalim mi?

Cnm şöyle yapıyorum. Soğanı zeytinyağında önce biraz çeviriyorum. Üzerine kapya biber ve yeşil biber de doğrayıp yumuşayana kdr kavuruyorum. Kabakları da küçük küçük doğrayıp ekliyorum. Karıştıra karıştıra kavruluyor. İyice pişince üstüne yumurta kırıyorum karıştırıyorum menemen gibi. Oh mis. Üstne yoğurt harika oluyo tavsiye ederm
Baharat da var tabi aman unutma

Günaydın....
Dün +500 gr bugün - 800 🙄😲
Dün zorla 4lt su içtim ve sıfır karbonhidrat ondan mı acaba?
Bugünkü kahvaltım:salatalık domates peynir cay 1 dilim organik tam bugday

@volveron cool_lime cool_lime C charla kızlar ne alemdesiniz. Benciller nasıl ? Sesiniz çıkmıyor hiç
Yaa hic vaktim yok ki :) bebis iyi. Allaha sukurler olsun ki uykuyu seven bir kizim var. masallah nazar degmesin. Biz kilo almada sorun yasadik. Sadece Anne sutuyle kilo alamadi ve formula ile takviye Etmeye basladik. E tabi zamanla sutum azalmaya kizimda memeyi almamaya basladi:KK43: simdi sadece formula veriyoruz. Allahtan kilosunu gayet iyi aliyor artik. Sizler nasilsiniz? Yaa ben 53.5 kiloya dustm ama sonra sutum cogalsin yaglansin diye sacma salak yemeye basladim. Ama sutum yine de yaramadi :KK70: ve bana kilo olarak geri geldi. Simdi diyete baslicam. 55 kiloyum. 52,53e dusmem lazim. Bayadir girmedim foruma. Yazilanlari da okumadim. Simdi bi bakicam doguranlar olmustur heralde. Sizler de durumlar nasil bakim

Sabah; omlet, peynir zeytin salatalık domates ceviz, 1 bardak kendi yaptığım Erikli çilekli meyve suyu

Ara ; 1 Türk kahvesi

Öğle; 2 dilim karpuz, 1 dilim peynir

Ara; 1 havuç

Akşam; 1 kase domatesli şehriye çorbası, 1 kase yeşil mercimek yemeği, 1 kase yoğurt

Ara; 1 dilim havuçlu tarçınlı kek 🤗

Günaydın kızlar. Sabah tartıldım ve geçen günkü fazlalıklarım gitmiş. Ödemimi attım. Daha bence gidecekler de var. Ztn kontrolsüzce beslendiğimden de hızla almıştım. Bakalım cumaya kdr ne kdr yol katetcem. Şu an 68 çıkıyorum. Geçen haftaki bildirimden 500 gr eksik yani. 💃🏻
Dolunay da gittiğine göre fazlalıklarımız bizi terketsin artık. Resmen ödemden göbeğim gergindi. Nefes alamıyordum şimdi rahatladım oh be
Bende ödem atmışım 61.3 üm 700 gram atmış. 😁ama bence hala var 😁

Ne yaptınız ödemler gitti?
Canım ben cok dengesiz besleniyorum yemeden kaynaklı artı su az tüketiyorum yememe az dikkat edip su içince atıyor. Abur cubur yemeyince mesela direk atıyor. Bide iştah açması için aldıgım ilaçta ödem yapıyor bende artık hafta da 1 alıyorum ilacıda. Öyle yani 😀

Kahvaltı: 1 haşlanmış yumurta,2 çeri,2 küp kaşar,beyaz peynir,meyve suyu
Öğle: 1 tatlı,1 tuzlu kurabiye
Ara: 2 kayısı
Akşam: 1 tabak yeşil fasulye, 3 kaşık kadar makarna,bir minik kase yoğurt
Ara: kayısı+kiraz

8000 adım attım bugun,günler telasla geçiyor.Bu hafta çok kilo almadigima inanıyorum ama bakalım 😳

Canım ben cok dengesiz besleniyorum yemeden kaynaklı artı su az tüketiyorum yememe az dikkat edip su içince atıyor. Abur cubur yemeyince mesela direk atıyor. Bide iştah açması için aldıgım ilaçta ödem yapıyor bende artık hafta da 1 alıyorum ilacıda. Öyle yani 😀
Ben de suyu arttırdım tuz ztn hiç yok. Hamur işini kesersem geriye sadece sıcaklık faktörü kalacak

X