Yeni hamile olanlar beraber kilo takibi yapalim mi?

Günaydın üzülerek bildiriyorum...
59.8
Kahvaltı
3 kasık yogurt içine
2 kasık yulaf ezmesi
2 kayısı
5 kiraz
Üzülerek bildirmee 😳 Aynı gidiyoruz yaklaşık.Ben normal buluyorum,çok bahsedilen korku dolu kiloların geleceği 20li haftalardayiz 😊boyunu bilmiyorum ama bence normal canım..bebeklerimiz de iyidir gelişimleri güzeldir inşallah 🙏

Üzülerek bildirmee 😳 Aynı gidiyoruz yaklaşık.Ben normal buluyorum,çok bahsedilen korku dolu kiloların geleceği 20li haftalardayiz 😊boyunu bilmiyorum ama bence normal canım..bebeklerimiz de iyidir gelişimleri güzeldir inşallah 🙏
Tabi önemli olan bebeklerini iyi olsun ama ben de gebelik sekeri de var o kadar da dikkat ediyorum ama

Ben dünü yazacaktım ama 1 paket cips kaçırdığım için yazmıyorum 🤭🤭🤭🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
30 haftada da 20. Haftalardan daha mı fazla kilo alınıyor kızlar sizlerin nasıldı şuan 30 larında olanlar ?

Selam kızlar,
ben tartılmayı unuttum bugün, doktora gittim oda tartmadı:KK43:
yarın bildireyim diyeceğim ama evdeki tartı bozuldu attım, işyerinde tartılıp bildiriyordum.
oda bugün son gün izne ayrılıyorum.
bir şekilde çözüp döneceğim :bicak:

İştah açıyı kestim tansiyon yerlerde 3 gündür kusuyorum mecbur alcam gene🤦‍♀️oğlanın peşine gezemiyorum resmen tutunarak yürüyorum. Napcağımı şaşırdım ben

Kahvaltı: 2 haşlanmış yumurta,1 domates,1 salatalık,2 biber,beyaz peynir,8 zeytin,kasar, cay
Ara: Peynirli kraker
Akşam: Ayranlı çorba,1 karnıyarık,küçük kase yoğurt,kavun

Merhaba ben henüz hamileyim karnımda Ağrı var yani kasılma kasıklarımda da sonra afedersiniz idrar yollarımı üşütmüşüm ve gaz sıkışması da var hepsi birlendi üstelik arada adet sancısı gibi geliyor karın ağrım gidiyor ama çok şükür bir kanamayla karşılaşmadım sizce normal mi yoksa sorun var mı hafta içinde zaten doktora gideceğimde doktorumdan evvel sizin görüşlerinizi almak istedim gerçekten yardıma ihtiyacım var

X