Yeni hamile olanlar beraber kilo takibi yapalim mi?

Canım senın haftalar en guzel haftalar 34 kadar bende dogumdan korkmuyordum sona yaklasınca korku endıse stres oluyor ınsan. Suan dogurmak ıstıyorum ama aynı anda korkuyorum
Benim 2.gebeliğim...
Doğumdan korkmuyorum aslında hatta ilkinde hiç ama hiç korkmadım.. ama bu gebelik beni cok yoruyor sanki.

Canım senın haftalar en guzel haftalar 34 kadar bende dogumdan korkmuyordum sona yaklasınca korku endıse stres oluyor ınsan. Suan dogurmak ıstıyorum ama aynı anda korkuyorum
İnan panik atak anksiyete öyle tavan ki bende dogum korkusuna sıra gelmiyor geçsin Bi an önce diyorum. Tek düşüncem oğlum şuan onu bırakıpta doğuma girmek. Korkma Allah sana bol güç cesaret versin inşallah herşey güzel olacak.

Cnm bnm akşam yemeği porsiyonun az olmuş. Yanına yoğurt bol salata gibi takviyeler de ekle bence ki gece mesain var emzircen etcen acıkırsın. Bunları yiyorsan kilo almaman lzım aslında. Suyu çok içiyorsun dimi?
Kilo almadım canım çok şükür ama henüz istediğim kiloya gelemedim tabi ki.haklısın akşamları çok acıkoyorum.illa midem tıka basa dolu olmalı,onu da sağlıklı bişeylerle doldurayım bari.eve gelen giden çok,paso tatlı ve leziz şeyler var.offfff valla yedim gitti.

Doguracaklar lıstesınde bırıncı sıradayım😩 ınanmıyorum ya ne cabuk gectı vakıt.
senden sonra da ben galiba..😫belki de senden önce gelir ne zaman gelecekse artık 🤓

bende onu düşünüyordum bikac gundur. vakit hem çabuk geçti hemde hic geçmedi gibi..Allah kurtarsın inşallah bi cirpida agrisiz sancısız doğum yaparsin canım benim.

senden sonra da ben galiba..😫belki de senden önce gelir ne zaman gelecekse artık 🤓

bende onu düşünüyordum bikac gundur. vakit hem çabuk geçti hemde hic geçmedi gibi..Allah kurtarsın inşallah bi cirpida agrisiz sancısız doğum yaparsin canım benim.
Aynen belkı senınkı onden gelır😔 sıramı verebılırım son zamanlar gecmedı

Bugün ac uyandım resmen yaaa. Ki gece yatarken yemek yedim🙈
Kahvaltı:
2 dilim börek
Domates salatalık biber Roka karısık salata yaptım..
Peynir olmazsa olmaz
Yumurta kalmamıs. Sadece oğluşa yaptım.
Uzun zamandır cay içmemiştim 2 bardak da cay içtim ohh tıka basa doydum. Cok şükür...
YARIN kontrol günü. Hayırlısı insallah... 🧡🧡🧡

Eveeeet 1 kg baklavayı an itibariyle bitirdim. 5 günde mideye inmiş oldu. Ki normalde iki günde biterdi de işte 🙈
Bu sabah da yediğim için artık kalan zamanda dikkatli beslenicem. Bu hafta mümkünse arınma haftası yapayım. Zira bunca şeker bana yorgunluk da yaptı. Dün uyuklamalarım oldu. Aylardır çıkmayan sivilcelerim çıktı falan... umarım cumaya kdr en azından bunca şekerin telafisini yapmış olurum.

Dün
Kahvaltı: 1 dilim ekmek,patates kızartması,1 haşlanmış yumurta,domates,zeytin,köy peyniri
Ara:Ceviz,badem sekeri,3 kuru kayısı
Akşam: 1 kase çorba,1 tabak imambayıldı,1 dilim ekmek,yoğurt,kavun
Ara: 3 mor erik,1 havuç 😅

Bugün
Kahvaltı: 1 haşlanmış yumurta,domates,salatalık,biber,zeytin,acuka,köy peyniri,kaşar,çay
Ara: Kuru kayısı,ceviz
Akşam:1 kase çorba,1 tabak sulu köfte,yoğurt,kavun
Ara: 3 mor erik

Kızlar benim iştahım hiç olmadığı kadar arttı gce yemem coğaldı. Sürekli yaylı şeyler istiyor canım yiyince şekerim yükseliyor oyüzden yemeyip bastırmaya calısıyor um meyveyle😁sanki cok farklıya😁bide hava Bi kaç gündür fazla sıcak tansiyonum Bi cıkıp Bi düşüyor oda dengesiz 😁

X