Yeni hamile olanlar beraber kilo takibi yapalim mi?

Kızlar nasılsınız? Doğum yapan var mı? Ben hızla kilo veriyorum . Günde 3 lt su içiyorum. Kahvaltım hep aynı, yumurta peynir zeytin salatalık domates ve bol dereotu. Ara olarak hurma ve gün kurusu, ceviz tüketiyorum. Sebze ve protein ağırlıklı besleniyorum. Dogum sonrası iştahım da azaldı zaten, hiçbir hamurişi, şerbet vs yiyip içmedim. Ara sıra yeşil üzüm ve şeftali atıştırıyorum azar azar o kadar. Göbeğim de iyice indi, çok çok az kaldı onun için de korse alacağım.

Kızlar nasılsınız? Doğum yapan var mı? Ben hızla kilo veriyorum . Günde 3 lt su içiyorum. Kahvaltım hep aynı, yumurta peynir zeytin salatalık domates ve bol dereotu. Ara olarak hurma ve gün kurusu, ceviz tüketiyorum. Sebze ve protein ağırlıklı besleniyorum. Dogum sonrası iştahım da azaldı zaten, hiçbir hamurişi, şerbet vs yiyip içmedim. Ara sıra yeşil üzüm ve şeftali atıştırıyorum azar azar o kadar. Göbeğim de iyice indi, çok çok az kaldı onun için de korse alacağım.
Masallah harika darısı bize insallah..

Cnm maşallah maşalllah süpersin. Darısı bizlere

Ben de şimdi doktordan geldim. 2870 gr olmuş tosun oğlum. İki haftada 800 gr almıltım 670 gr çocuk almış 2 haftada. Baklavaları o yedi anlaşılan😂😂😂 doktor karnın ne kdr büyümüş yer kalmamış hiç dedi. Eylülü beklemicek sanki dedş. Bayramı geçirir de kesin sonrasını bakalım artık ne olcak dedi
Maşallah oğluşuna😀kocaman olmuşşş😍

Ben de şimdi doktordan geldim. 2870 gr olmuş tosun oğlum. İki haftada 800 gr almıltım 670 gr çocuk almış 2 haftada. Baklavaları o yedi anlaşılan😂😂😂 doktor karnın ne kdr büyümüş yer kalmamış hiç dedi. Eylülü beklemicek sanki dedş. Bayramı geçirir de kesin sonrasını bakalım artık ne olcak dedi
Oyyy masallah

Berbat besleniyorum🤦
Dün
Kahvaltı: Bir simit,zeytin,peynir, meyve suyu
Ara: 3 mor erik,3 kayısı
Akşam: Etli ekmek, koca bardak ayran,salata

Bugün
Kahvaltı: İki,üç dilim kadar ekmek, zeytin peynir, çikolata,çay
Ara: 3 mor erik,2 kayısı
Akşam: Köfte burger,patates kızartması,ayran

Ev taşıma işlemi oldu,henüz ocak takilmadi.Yarin takilsa da artık yemek yapsam,hamur işi olmadan beslensem.
İki haftadır almadığım kiloyu bu hafta alicam.Uzulmek yok aslaa😳

Berbat besleniyorum🤦
Dün
Kahvaltı: Bir simit,zeytin,peynir, meyve suyu
Ara: 3 mor erik,3 kayısı
Akşam: Etli ekmek, koca bardak ayran,salata

Bugün
Kahvaltı: İki,üç dilim kadar ekmek, zeytin peynir, çikolata,çay
Ara: 3 mor erik,2 kayısı
Akşam: Köfte burger,patates kızartması,ayran

Ev taşıma işlemi oldu,henüz ocak takilmadi.Yarin takilsa da artık yemek yapsam,hamur işi olmadan beslensem.
İki haftadır almadığım kiloyu bu hafta alicam.Uzulmek yok aslaa😳
Kolay gelsin tatlım. Ben de taşınırken yediklerim yüzünden bi anda 2 kg almıştım ve gitmemişti ne yazıkki🙄inşallah seninkiler geçici olur

Kahvaltı
Kaşarlı omlet
Köz kapya
Salatalık domates biber lor lu salata
Zeytin
Peynir
Karpuz

Öğlen dondurma

Akşam
Biftek salata
Karpuz

Gene karpuza sardım🤦🏻‍♀️

Dün kayınvalidedeydim kahvaltıda pişiler fln Allah affetsin 😬 yedim yani. Akşamda yemeğe davetliydik yine baklava yemiş oldum🙈 ama diğer yediklerim sağlıklıydı. Köfte mantar salata fln yedim

Kolay gelsin tatlım. Ben de taşınırken yediklerim yüzünden bi anda 2 kg almıştım ve gitmemişti ne yazıkki🙄inşallah seninkiler geçici olur
İnşallah canim 😍2 kiloysa sinir olurum ama ya,iki kilo birden bir haftada.yok aman Allahım kabus😵 sonuçta yediklerimizi de yakmiyo muyuzdur biraz 😅

X