Yeni ilişkide eski sevgiliden bahsetmek

Neden ayrıldıklarını bilmiyorum. Ama bir tahminim var. 2019 sonlarında ailesini Venezuela'da işler çok kötüye gittiğinden buraya getirttiğini söyledi. Şu an onlarla yaşıyor. Yine 2019 sonlarında eski sevgilisi ile ayrılmışlar... Muhtemelen ailenin buraya göçmesi ile ilgili bir neden olabilir parçaları birleştirdiğimde...
Benimki bide farklı dediğim gibi aslında oturup eski sevgiliyi anlatmıyor, ya da kesinlikle sizde ki gibi kötü ve nefretle bahsetmiyor, nötr genelde. Aslında arada geçtiği konu çok farklı oluyor ama çok detay veren bir insan olduğundan, o olayı, anıyı, geziyi vs. her ne ise kimle yaptığından da bahsediyor. Ve genelde de eski sevgili tabii ki..

Bende sizin gibi, iki tarafta hala seviyo falan olsa 2 yıl ayrı kalınmaz diye düşünüyorum. Çok uzun bir süre. Bilmiyorum anca psikopatsa falan kafaya taktıysa bilemem. Ama gözden uzak olan gönüldende ırak olurmuş derler. Ya da bilmiyorum herkes aynı değil ama ben empati yapıyorum; ayrılık sonrası 1 ay üzgünlük, 2. ay özleme, 3. ay yavaş yavaş normale dönme derken maksimum 4 ayda unutur başka yerlere çoktan yelken açarım yani. 2 yıl birinden ayrı kalıp sevmeye devam edemem doğam gereği

Belki anlatacak anılar falan bitince bu konuda kapanır. Yada resmi olarak sevgililiğe karar verdiğimizde rahatsızlığımı söylemek istiyorum sanırım. Şimdi utandım.. Onun için bu çok norma olabilir ve çok kontrolcü görünmek istemiyorum şu aşamada. Çok kontrolcüde değilim zaten de.. bakalım

Haklısınız. Ama ikimizinde çok keskin kültüre bağlı olduğunu şu aşamada düşünmüyorum. Ben onun bu davranışını kültür diye betimlemiştim ama belki alışkanlık.. Bu rahatlıkta eskinin lafını geçirmesi, alışkanlığı belki bilmiyorum

Yılmaz Erdoğan ın "aaay o da ekmek yerdiii" repliği geldi aklıma.. Haybeden gerçeküstü aşklar hiç normal değil bana göre

Başka bir konu olsa kültür farkı boşver derdim ama gönül işlerinde kültür farkı olmuyor..
Şöyle düşün aklı ve gönlü seninle dolu olsa eski sevgilisi aklına gelir mi? Bilemedim

Bu direkt bilinen bir durum canım, bir erkek eski sevgilisini kesinlikle sürekli anlatıyorsa kız bunu terk etmiş yada bir şekilde ayrılmışlardır ve erkek onu hala ama hala onu çok seviyor ve unutamıyordur...

Bana ters vallahi ayrildiysan onunla ne bagin kaldi ki ailesiyle olsun kafasindayim
Zirt pirt eski sevgilini zikretmesi de ayrica gicik bir durum
Yoluma bakardim baska kısmetlerle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…