Yeni kapandım ve yaz için tesettür mayo derdine düştüm

yasmina32

Üye
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2015
3
0
44
Hanımlar, yeni kapandım ve önümde bir modelim yok. Şal, giyim işini şükür hallettim gibi. Fakat kime sorduysam mayo işini cevap alamadım.Sudan çıkar çıkmaz vücuduma yapışıp kalmayacak, çabuk kuruyacak bir model olsun istemiyorum. bana önerebileceğiniz bir marka var mı?

Maalesef hepsi yapışıyor fazla değil ama birde başını zor örtersin su kaçıyor kulağa inan ki çok zor oluyor ben çok sıkıntı çektim kısa kol ve kapri tayt şeklinde olan tesettür mayolardan aldım bonesi vardı ama çok küçük çıktı kullanamadım

Bütçen yetiyorsa moodbasice bak derim canım bir de modanisadada güzel ürünler var ben gözüme kestirdim bir tane kesin alacagim

Uzun yıllardır haşema kullanan biri olarak söylüyorum. Vücuduma hic yapışmasın diye birşey yok. Ben ne yapıyorum. Giriyorum denize bir güzel. Çıkarken pay diye değil biraz yavaş yavaş çıkıyorum. O esnada suyu süzülüyor ve yapışmıyor. Ama bir anda çıkayım dersen yapışır

Uzun yıllardır haşema kullanan biri olarak söylüyorum. Vücuduma hic yapışmasın diye birşey yok. Ben ne yapıyorum. Giriyorum denize bir güzel. Çıkarken pay diye değil biraz yavaş yavaş çıkıyorum. O esnada suyu süzülüyor ve yapışmıyor. Ama bir anda çıkayım dersen yapışır
Şu yeni çıkan dar değil de geniş İspanyol tarzı hamesalar var ya bir alsak mi senden ne dersin :)

Şu yeni çıkan dar değil de geniş İspanyol tarzı hamesalar var ya bir alsak mi senden ne dersin :)
Nasılmış onlar bakayım bi :)
Benimki de dar değil aslında üzeri yelekli model ama yine de ilk çıkarken bir yapışma oluyo o yüzden yavaş yavaş çıkıyorum :)

Nasılmış onlar bakayım bi :)
Benimki de dar değil aslında üzeri yelekli model ama yine de ilk çıkarken bir yapışma oluyo o yüzden yavaş yavaş çıkıyorum :)
Modanisada var tatlım İspanyol mayo diye geçiyor sanırsam bir bak bana geniş olduğu için kullanışlı gibi geldi tabi bilemedim Dr denemedn :)

Bende yelekli, altı tayt olan bir model var;güzel duruyor hani uzaylı gibi değil en azından.Yanlız sudan çıkınca içindeki badi hemen kurumuyor, üşüyüp tekrar suya girmiştim ben:KK43: prof yüzücü değilim onu söyleyeyim.Bu dediğim modelle bir kere denize girdim, bir kere de havuza. Havuzda yelek kısmı tam yapışmadığı için belime çıktığı zamanlar oldu.
Bence üzeri tek parça paraşüt bezinden, altı da ona uygun birşey ile daha kullanışlı olabilir. Yelekli modellere göre daha kolay kurur diye düşünüyorum. Üzeri tek parça yapışan, mayo kumaşından olanlar güzel duruyor ama üzerine yapışıyor ve hatları belli ediyor.Şuan bulduğum tesettür mayoyu inceliyorum.Üstü uzun, tesettüre de uygun. Özelden merak edersen marka model yazayım, bu şekilde genel yazmak yasak mı değil mi bilemedim.

Bende yelekli, altı tayt olan bir model var;güzel duruyor hani uzaylı gibi değil en azından.Yanlız sudan çıkınca içindeki badi hemen kurumuyor, üşüyüp tekrar suya girmiştim ben:KK43: prof yüzücü değilim onu söyleyeyim.Bu dediğim modelle bir kere denize girdim, bir kere de havuza. Havuzda yelek kısmı tam yapışmadığı için belime çıktığı zamanlar oldu.
Bence üzeri tek parça paraşüt bezinden, altı da ona uygun birşey ile daha kullanışlı olabilir. Yelekli modellere göre daha kolay kurur diye düşünüyorum. Üzeri tek parça yapışan, mayo kumaşından olanlar güzel duruyor ama üzerine yapışıyor ve hatları belli ediyor.Şuan bulduğum tesettür mayoyu inceliyorum.Üstü uzun, tesettüre de uygun. Özelden merak edersen marka model yazayım, bu şekilde genel yazmak yasak mı değil mi bilemedim.
Bende konu açtım ama henüz cevap gelmedi bugün acilen almam gerekiyor tesettür mayoyu üstü tek parça olanlar bana cazip geldi dediğimiz gibi kuruma açısından ama altı tayt gibi olanlarmı yoksa daha geniş eşofman gibi duranlar mı kullanışlı olur bilemedim hiç fikrim yok birde sorması ayıp olmazsa içine iç çamaşırı olarak nasıl bişey giyiliyor ben ilk defa Tesettür mayo giyecegim de

X