Yeni nesil flört işleri

Bu kadari olmaz diyorum oluyor..size surekli 3.kisilere yazabilirim yasayabilirim diyen birine hediye almak ha..vay be demek 1 erkek bu kadar degerli olabiliyor

Günaydınlar
8 yıl evlilik sonrası totalde 10 yıldır kimseyle görüşüp konuşmuyorum.
Daha önce bir çok kısa süre biriyle konuştum ancak yolları ayırdık.
Şimdi ise 3 aydır biriyle konuşuyoruz. İlk 1 ay çok güzel ve çok muhabbetli gittikten sonra bana bir soğuma geldi ve mesafe koydum. Çünkü görüşme süremiz uzamıştı. Sonra bir gün mesajlaşırken bana eskiden hoşlanmış olduğu birinden bahsetti ve mayıs haziran gibi ona tekrar yazacağını belirtti . İyice bir soğudum . O yazmadan yazmadım vs . Neyse en son bulunduğum şehre taşımdı. İki gün önce görüştük . Sürekli yanyanayken iltifatlar etti çok güzelmişsin vs gibi. Aslında ilk başlarda konuşurken de zekasından konuşurken ki hayata bakış açılarından etkilenmiştim. Buluşmaya giderken içim soğuk ve umutsuz bir şekilde gitmiştim ama ne yalan söyleyeyim buluşmada tekrar bir hoşlantı oldu.
Heyecanlandım yanında ve çok uzun zamandır tanıyor hissine kapıldım.
Tekrar bir buluşma teklif etti. Ama eskiden ilişkilerde güzel geçti iyi vs diyorduk şimdi sadece buluşma sonra herşey için teşekkür ederim dedi. Ve tekrar buluşmayı teklif etti.bende bakarız vs dedim atlamamak için .İlk başlardaki sıcaklığı hissedemiyorum. Aramızda mesafe var gibi hissediyorum. Buna ikinci görüşme sonrası mı karar vermeliyim ?
Birde doğum günü bir gömlek veya bir plak hediye almayı düşünüyorum. Ancak pikabı olduğunu sanmıyorum ama hoş kibar olur diye düşünüyorum. Ve önceleri konuştuğumuzda ciddi ilişkim varsa sadık biriyim ama ortada bişey yoksa başkasıyla başka şeyler yaşarım demişti. Esas doğum gününü başkasıyla kutlayacağını düşünüyorum. O yüzden bir hissislik oldu bende. Siz benim yerimde olsaydınız nasıl davranırdınız. Zaten buluşana kadar ilk 1 ay sonrası arkadaşa bağlamıştık. Eski yakınlığımı gösteremiyorum ve bende sıfır ilgi ona karşı biraz ilgili mi davranmalıyım bu yeni nesil flört işlerinden hiç anlamadım
Adamın size güven verecek bir hareketi olmamış ki aksine sizi soğutmak için elinden geleni yapmış … neren böyle biriyle görüşmeye devam ediyorsunuz ?

X