Yeni nesil flört işleri

e tamam işte kıskanç olduğunu bildiği için yapıyor
sen asla onun istediği o kıskanma tepkisini vermeyeceksin ona
bi kızdan mı bahsediyor mesela, mutluluklar de geç
başka birinden mi bahsediyor, ver numarasını aranızı yapayım de
mesela yani
o umursanmama tepkileri karşısında egoları yerle bir oluyor
tam da öyle yapmıştım bende 😃 bana söylediği zaman

Günaydınlar
8 yıl evlilik sonrası totalde 10 yıldır kimseyle görüşüp konuşmuyorum.
Daha önce bir çok kısa süre biriyle konuştum ancak yolları ayırdık.
Şimdi ise 3 aydır biriyle konuşuyoruz. İlk 1 ay çok güzel ve çok muhabbetli gittikten sonra bana bir soğuma geldi ve mesafe koydum. Çünkü görüşme süremiz uzamıştı. Sonra bir gün mesajlaşırken bana eskiden hoşlanmış olduğu birinden bahsetti ve mayıs haziran gibi ona tekrar yazacağını belirtti . İyice bir soğudum . O yazmadan yazmadım vs . Neyse en son bulunduğum şehre taşımdı. İki gün önce görüştük . Sürekli yanyanayken iltifatlar etti çok güzelmişsin vs gibi. Aslında ilk başlarda konuşurken de zekasından konuşurken ki hayata bakış açılarından etkilenmiştim. Buluşmaya giderken içim soğuk ve umutsuz bir şekilde gitmiştim ama ne yalan söyleyeyim buluşmada tekrar bir hoşlantı oldu.
Heyecanlandım yanında ve çok uzun zamandır tanıyor hissine kapıldım.
Tekrar bir buluşma teklif etti. Ama eskiden ilişkilerde güzel geçti iyi vs diyorduk şimdi sadece buluşma sonra herşey için teşekkür ederim dedi. Ve tekrar buluşmayı teklif etti.bende bakarız vs dedim atlamamak için .İlk başlardaki sıcaklığı hissedemiyorum. Aramızda mesafe var gibi hissediyorum. Buna ikinci görüşme sonrası mı karar vermeliyim ?
Birde doğum günü bir gömlek veya bir plak hediye almayı düşünüyorum. Ancak pikabı olduğunu sanmıyorum ama hoş kibar olur diye düşünüyorum. Ve önceleri konuştuğumuzda ciddi ilişkim varsa sadık biriyim ama ortada bişey yoksa başkasıyla başka şeyler yaşarım demişti. Esas doğum gününü başkasıyla kutlayacağını düşünüyorum. O yüzden bir hissislik oldu bende. Siz benim yerimde olsaydınız nasıl davranırdınız. Zaten buluşana kadar ilk 1 ay sonrası arkadaşa bağlamıştık. Eski yakınlığımı gösteremiyorum ve bende sıfır ilgi ona karşı biraz ilgili mi davranmalıyım bu yeni nesil flört işlerinden hiç anlamadım
Başkasına yazacağım dedi gitti dolandı geldi... Kendinizden nefret mi ediyorsunuz

Sonra bir gün mesajlaşırken bana eskiden hoşlanmış olduğu birinden bahsetti ve mayıs haziran gibi ona tekrar yazacağını belirtti .
Şunu söyledikten sonra neden konuşmaya devam edip buluştunuz inanın hiç anlamadım 😳 Bunu açık açık söyleyen adama yol verecektiniz çünkü sizi muhtemelen cinsellik için kullanmak ve altında tutmak istiyor. Bu aşamadan sonra hata sizde kusura bakmayın. Adam ne mal olduğunu saklamamış ki..

Şunu söyledikten sonra neden konuşmaya devam edip buluştunuz inanın hiç anlamadım 😳 Bunu açık açık söyleyen adama yol verecektiniz çünkü sizi muhtemelen cinsellik için kullanmak ve altında tutmak istiyor. Bu aşamadan sonra hata sizde kusura bakmayın. Adam ne mal olduğunu saklamamış ki..
Doğru o saklamadı ben ne diye inandım bilmiyorum duygusal boşluk mu acaba

bi de kıskandırmak için bile bence başkasından söz edilmemeli. yani en büyük yanlışı bu bence.
eminim bu yeni taşındığı şehirde dah pek çok kişi bulup görüşür.
boş yere kırıldığınızla kalacaksınız, o yüzden bence de iki cümle laf edip iletişimi kesin.
ama ben sizin yerinizde olsam, tabi siz bilirsiniz, adamla konuşurken hiç detaya girip kendini önemli hissetmrsine izin vermezdim, "sen şunu yaptın böyle dedin" vs., onun yerine "ya kusura bakma ben artık görüşmek istemiyorum, bakış açılarımız uymuyor hadi hoşçakal" derdim.
Ben hicbirsey çıkmayacağını düşünüyorum.Vaktinizi daha olabilir birine harcamanız tavsiye edebilirim.Bu tarz kişiler aradan zaman geçince ruhunuzu sıkıyor.Ne gerek vardı diye insan kendine kızıyor.Bu prens değil ona gelene kadar masaldaki kurbağa çok özür dilerim kırılmayin masalda öyle ya 🌼

Ben hicbirsey çıkmayacağını düşünüyorum.Vaktinizi daha olabilir birine harcamanız tavsiye edebilirim.Bu tarz kişiler aradan zaman geçince ruhunuzu sıkıyor.Ne gerek vardı diye insan kendine kızıyor.Bu prens değil ona gelene kadar masaldaki kurbağa çok özür dilerim kırılmayin masalda öyle ya 🌼
Çok tatlısınız ve haklısınız

Birde uzaktan ilgi alaka sıfır sıkmaya başladı zaten kendini be sanıyorsa .

Birde uzaktan ilgi alaka sıfır sıkmaya başladı zaten kendini be sanıyorsa .
İşte hicbirsey değil hickimseniz değil sıradan herkes gibi biri ona anlam yükleyen değerli gören sizin hisleriniz çekin altından tabureyi yol verin gitsin kendinizi çok iyi hissedersiniz bunu yapınca karşınıza elbet zamanınıza değer biri çıkacaktır.Tum olay sizde

Bana erkekler ona mesaj atıcam gibi şeylerle başka flörtlerinden bahsettiğinde bunu size yol vermek için gibi yapıyor gibi geliyor.
Bak benim başka hoşlandığım biri var, yanlış anlama senle o anlamda ilgilenmiyorum, seni arkadaşım gibi görüyorum o yüzden söylüyorum sana da bunu gibi.
Biraz etrafta dolanmış gelmiş diğer arkadaşların da dediği gibi, başka seçenek kalmamış sizi tekrar yokluyor. Kimsenin yedeği olmayın lütfen.
Günümüz flört ilişkilerine gelince, maalesef aynı anda birkaç kişi ile flört edip aralarından seçim yapma durumu mevcut. Ama bence birinden gerçekten hoşlanıyorsan bunu yapmazsın, gözün başkasını görmez.
Bi de bunu bu odun arkadaş gibi açık açık söylemezsin yani. Kendini sizin gözünüzde ulaşılmaz bi yere koymaya çalışmış ama ters tepmiş.
Bence buluşmayın bi daha sürekli bahaneler uydurun. Meşgulum vb diyip iletişimi kesin.

İşte hicbirsey değil hickimseniz değil sıradan herkes gibi biri ona anlam yükleyen değerli gören sizin hisleriniz çekin altından tabureyi yol verin gitsin kendinizi çok iyi hissedersiniz bunu yapınca karşınıza elbet zamanınıza değer biri çıkacaktır.Tum olay sizde
Umarım çıkar . Biri olması şart değil ama bir süre sonra biraz içi kıpırdasın istiyormuş insan

Bana erkekler ona mesaj atıcam gibi şeylerle başka flörtlerinden bahsettiğinde bunu size yol vermek için gibi yapıyor gibi geliyor.
Bak benim başka hoşlandığım biri var, yanlış anlama senle o anlamda ilgilenmiyorum, seni arkadaşım gibi görüyorum o yüzden söylüyorum sana da bunu gibi.
Biraz etrafta dolanmış gelmiş diğer arkadaşların da dediği gibi, başka seçenek kalmamış sizi tekrar yokluyor. Kimsenin yedeği olmayın lütfen.
Günümüz flört ilişkilerine gelince, maalesef aynı anda birkaç kişi ile flört edip aralarından seçim yapma durumu mevcut. Ama bence birinden gerçekten hoşlanıyorsan bunu yapmazsın, gözün başkasını görmez.
Bi de bunu bu odun arkadaş gibi açık açık söylemezsin yani. Kendini sizin gözünüzde ulaşılmaz bi yere koymaya çalışmış ama ters tepmiş.
Bence buluşmayın bi daha sürekli bahaneler uydurun. Meşgulum vb diyip iletişimi kesin.
Öyle yapacağım. Kesinlikle öyle birinden hoşlanırsam bence de yapmamalısın. Odunluktan ziyade ergenlik gibi geldi bana bal etrafımda bir sürü insan var edaları komik ve itici. Öyle yapacağım sanırım çünkü böylelerine ayıracak zamanım ve duygularım yok

"...Sonra bir gün mesajlaşırken bana eskiden hoşlanmış olduğu birinden bahsetti ve mayıs haziran gibi ona tekrar yazacağını belirtti . "

Bu sözlerine rağmen buluşmuşsunuz.
Pes.
Ben ona birşey hissetmiyorum ki zamanında çok şey paylaştık arkadaş gibi buluştum açıkçası. Ama o ne düşünüyor anlayamadım sadece

Umarım çıkar . Biri olması şart değil ama bir süre sonra biraz içi kıpırdasın istiyormuş insan
Zaten öyledir biri varken var gibiyken başkası gelmez niye öyle bilmiyorum sanırım bağı koparamadigimiz için sürekli besliyoruz.Boylece başkasına enerji kalmıyor.Ve cekemiyoruz yeniyi.Belkide önümüzden geçip gidiyor

Öyle yapacağım. Kesinlikle öyle birinden hoşlanırsam bence de yapmamalısın. Odunluktan ziyade ergenlik gibi geldi bana bal etrafımda bir sürü insan var edaları komik ve itici. Öyle yapacağım sanırım çünkü böylelerine ayıracak zamanım ve duygularım yok
Dogru yoldasiniz. Boylelerinin egosunu tatmin etmemek lazim.

Gurur diye bir hissiyat olmali insanda.
O sizde yok
Bugún dogum gunumu baskasiyla kutluycam der, eski sevgilisinden bahseder., yarin
Ben asik oldum normal der. Sizin gibiler gayet normal bir sekilde karsilar bòyle seyleri. Yeni nesilmiz

X