Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Yeni saçlarım fışkırıyor. (Resimli)

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
Tabiki canım prolaktin yuksekliginin belirtilerinden biri de sac dökülmesi.

Sığır iliğini bulamıyorum bir türlü İstanbul'da ben ya.

Bir de sen ne kadar yaptın bu kürü canım?

Sözüm olsun inşallah, düzelince ben de buralardan çıkıp gitmeyeceğim. Ümidini kaybedenlere yol göstereceğim inşallah.
Merhaba; Konu eski ama halen arayışınız sürüyor olabilir diye yazmak istedim. Bende bu konuyu duyunca denemek istedim yeni kullanmaya başladım. instagram satılyor aldım ve çok güzel ikinci kullanmada saçlarımdaki farkı gördüm. Saç diplerimden saçın çıktığını saçımın yoğunlaştığını görebiliyorum. Hesap şu @ belki işinize yarar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba kızlar; Bende bu konuyu duyunca denemek istedim yeni kullanmaya başladım. instagram satılyor aldım ve çok güzel ikinci kullanmada saçlarımdaki farkı gördüm. Saç diplerimden saçın çıktığını saçımın yoğunlaştığını görebiliyorum. Hesap şu: ]@işinize yarar.

Son düzenleyen: Moderatör:
:KK45: ablası onlar uzadı kocaman oldular bile. Çenemi geçtiler.
Ihmal etmemek lazım.

Eki Görüntüle 1988987
Arkadaşlar niyetim sadece benim yaşadıklarımı yaşayan ve her duş aldığında dökülen saçlarına ağlayan benim gibi bayanlara yardımcı olmak. Oncelikle resim de koyuyorum ki durumumu görün ve asla umutsuzluğa kapilmayin. Senelerdir saçlarım dökülüyordu ama belki günde 200 belki 300 tel. Banyo yapmak, saç taramak hatta saçıma dokunmak bile benim için isgence olmuştu. Doktor doktor gezdim kimi erkek tipi dedi kimi demir eksikligi dedi kimi vitamin eksikliği kimi de sadece stresten dedi. Bense ne yapacağımı bilemeden her söyleneni ciddiye aldım ve soylenen herseyi yaptim. Kan haplari, demir ve b12 iğneleri, ducray vichy aklınıza ne gelirse sampuanlar. Bakim ürünleri. Hem kozmetik hem bitkisel hem tıbbi. Sonunda caresiz kalıp kabullendim ve 6 ay öncesine kadar saclarim aşırı seyreklesti. Topladığımda tokalar kaydi gitti incecik bir kuyruk kaldi. Ön bölge açıldı. Ve en sonunda hicbir doktorun yapmadigi testi biri yapti ve d vitaminime bakti. Cok düşüktü. Ilac kullandım. Yeni saclar çıktığını gördüm bi kaç ay sonra. Ve evet simdi resimdeki gibi oraya buraya yatistirmaya çalıştığım bi sürü saçim var. Saçımı araladigim her yerden fışkırıyorlar. D vit ile beraber sığır iligi kürü uyguladim o da cok fark etti. Sizinle paylasmak istedim. Çünkü kimse bana d vitamini eksikligi sac dökülmesi yapar test yapalim demedi. Siz de bir baktırın bisey kaybetmezsiniz derim ben.

Çok teşekkür ederim çıkıyoe değil mi saç ne kadar süre kullanmak gerekiyor acaba

Hormon sorunlarını bir tek endokrinoloji uzmanı çözer. İstanbul'daysan iyi bir doktor tanıyorum, isim verebilirim. SSK falan özel hastanelerin belli bir tutarını da karşılıyor diye biliyorum ama emin değilim.
Selam ben de nodül var bu doktor hangi hastahanede kimdir acaba İstanbulda yaşıyorum

X