Yeniden kendime gelebilmem için ne yapmalıyım bu cehennemden nasıl kurtulurum?

Ceycey hanım konuyu cevapları hiç okumadan buraya sadece dalga geçmeye gelmiş... Polis darp raporu uzaklaştırma boşanma davası hepsi var öyle ilk kavgada yanınızda da kimse olmayınca çekip gidemiyorsunuz birde karşınızdaki insan size sürekli kendisini haklı sizi suçlu gibi kafanıza kaka kaka insan gerçekten beyni duruyor aman kavga çıkmasın aman ağzımızin tadı kaçmasın yuva kurdum dağılmasın diye sustum sustum ama sustukça daha da arttı şimdi o yok ama ben yinede kendimi ezik ise yaramaz çirkin salak vs hissediyordum sürekli yaptıkları söyledikleri kafamın içinde dönüp duruyorlar
ben kimseyle dalga geçmem.adam sizi dövmüş öldüresiye ama siz bir süre sonra adamla barışıp aynı evde 2. balayı sayılabilecek sözde mutlu günler yaşamışsınız takiii adam tekrar gerçek yüzünü gösterene kadar.gayet de bunları anladım konudan yanlışmıyım?

Ceycey hanım konuyu cevapları hiç okumadan buraya sadece dalga geçmeye gelmiş... Polis darp raporu uzaklaştırma boşanma davası hepsi var öyle ilk kavgada yanınızda da kimse olmayınca çekip gidemiyorsunuz birde karşınızdaki insan size sürekli kendisini haklı sizi suçlu gibi kafanıza kaka kaka insan gerçekten beyni duruyor aman kavga çıkmasın aman ağzımızin tadı kaçmasın yuva kurdum dağılmasın diye sustum sustum ama sustukça daha da arttı şimdi o yok ama ben yinede kendimi ezik ise yaramaz çirkin salak vs hissediyordum sürekli yaptıkları söyledikleri kafamın içinde dönüp duruyorlar
Nasıl ya ??? Bu kadar olaya ve adamın tekliflerine rağmen hala ağzınızın tadından bahsediyorsun . Sen ciddimisin? Adam zaten yapacağı rezilliği yapmış hangi neyin huzuru bu. Bence sen birilerinin sana “ aman boşver o kocandır, döverde, aldatırda hatta ahlaksız teklif bile yapar ama o senin kocandır” Diye avutmalarını bekliyorsun . Zira sen kafanda onu affetmeye hazırsın zaten. Bu yüzden içinin yanmaları ,kendini yerden yere vurmaların , uykusuz ve huzursuz olmaların ...Yanılıyormuyum ?

ben kimseyle dalga geçmem.adam sizi dövmüş öldüresiye ama siz bir süre sonra adamla barışıp aynı evde 2. balayı sayılabilecek sözde mutlu günler yaşamışsınız takiii adam tekrar gerçek yüzünü gösterene kadar.gayet de bunları anladım konudan yanlışmıyım?
Dövdü aldattı peşkeş çekmek istedi küfürler hakaretler etti her günümü burnumdan getirdi evet yalnız ben kendisiyle barışmadim ikinci bir balayına da çıkmadım iki haftadır ağlayıp yalvarmasindan merakıma yenik düştüm nasıl beter olduğunu nasıl perişan olduğunu görmek istedim bu bana iyi gelir tek yıkılan hayatı biten taraf ben olmadığımi onunda yandığını görmek istedim ki gördüğüm bambaşkaydı.. affettim affetmek istiyorum onunla olmak istiyorum böyle bir şey yok

Nasıl ya ??? Bu kadar olaya ve adamın tekliflerine rağmen hala ağzınızın tadından bahsediyorsun . Sen ciddimisin? Adam zaten yapacağı rezilliği yapmış hangi neyin huzuru bu. Bence sen birilerinin sana “ aman boşver o kocandır, döverde, aldatırda hatta ahlaksız teklif bile yapar ama o senin kocandır” Diye avutmalarını bekliyorsun . Zira sen kafanda onu affetmeye hazırsın zaten. Bu yüzden içinin yanmaları ,kendini yerden yere vurmaların , uykusuz ve huzursuz olmaların ...Yanılıyormuyum ?
O birileri bana iki aydır bunları söylüyor zaten dinleseydim kendi ailemi onun ailesini onu dinlerdim herkese rağmen bitirdim ... Yanılıyorsun bütün bunlar benim niye başıma geldi diye

Dövdü aldattı peşkeş çekmek istedi küfürler hakaretler etti her günümü burnumdan getirdi evet yalnız ben kendisiyle barışmadim ikinci bir balayına da çıkmadım iki haftadır ağlayıp yalvarmasindan merakıma yenik düştüm nasıl beter olduğunu nasıl perişan olduğunu görmek istedim bu bana iyi gelir tek yıkılan hayatı biten taraf ben olmadığımi onunda yandığını görmek istedim ki gördüğüm bambaşkaydı.. affettim affetmek istiyorum onunla olmak istiyorum böyle bir şey yok
yaşadıklarınıza gerçekten üzüldüm ama hiç eleştiri kabul etmiyorsunuz bu da bir sorun aslında.ben size diyorum ki kesip atmalıydınız o iğrenç teklifle geldikten sonra.perişan olduğunu görmek için tekrar aynı evde 2 3 günde olsa yaşanır mı böyle bir adamla.bu arada 5. kocam olsa boşarımm böylesini.

O birileri bana iki aydır bunları söylüyor zaten dinleseydim kendi ailemi onun ailesini onu dinlerdim herkese rağmen bitirdim ... Yanılıyorsun bütün bunlar benim niye başıma geldi diye
Herkesin başına gelebilirdi. Hiç bir zaman kaderimi sorgulamıyorum , sadece yanlış seçimlerimi sorgularım. Bu senin icin hayat dersi . Umarım ilerde yapacağın seçimlerde sana ışık tutar ...

yaşadıklarınıza gerçekten üzüldüm ama hiç eleştiri kabul etmiyorsunuz bu da bir sorun aslında.ben size diyorum ki kesip atmalıydınız o iğrenç teklifle geldikten sonra.perişan olduğunu görmek için tekrar aynı evde 2 3 günde olsa yaşanır mı böyle bir adamla.bu arada 5. kocam olsa boşarımm böylesini.
Haklısın hatta benim çoktan hayatıma devam ediyor kendime gelmiş artık dayak yemiyor hakaret küfür duymuyorum diye mutlu huzurlu devam ediyor Allah'a şükür ediyor olmam lazımdı belki bir başkasının hikâyesini okusam bu şekilde bende aynı tepkiyi veriridim ama ben bunu basaramiyirum zaten başarmış olabilsem yapabilsem hayatımda şuan bir problem olmazdı buraya da yazmadım beynim bütün bu yaşananlari bir türlü kabul etmiyor

Haklısın hatta benim çoktan hayatıma devam ediyor kendime gelmiş artık dayak yemiyor hakaret küfür duymuyorum diye mutlu huzurlu devam ediyor Allah'a şükür ediyor olmam lazımdı belki bir başkasının hikâyesini okusam bu şekilde bende aynı tepkiyi veriridim ama ben bunu basaramiyirum zaten başarmış olabilsem yapabilsem hayatımda şuan bir problem olmazdı buraya da yazmadım beynim bütün bu yaşananlari bir türlü kabul etmiyor
Kendi başına üstesinden gelemiyorsan terapistler , psikologlar var . Onlardan yardım alabilirsin. Zaten hiçkimse desteksiz böyle bir şeyi atlatamaz , mümkün değil ...

o zaman bu gece miladın olsun senin.bir daha hata yapma geri dönmeye affetmeyi de asla düşünme daha 28 sin yahuu .o yaşta bekardık çoğu kadın.çevre ne der diye de asla düşünme çevre kim ki?çalışan kadınsın bir de bas tekmeyi gitsin

Herkesin başına gelebilirdi. Hiç bir zaman kaderimi sorgulamıyorum , sadece yanlış seçimlerimi sorgularım. Bu senin icin hayat dersi . Umarım ilerde yapacağın seçimlerde sana ışık tutar ...
Bu kadar beraber vakit geçirdiğim bu kadar tanıdığımi düşündüğüm bu kadar sevdiğim sevildiğim yanında olmaktan mutlu olduğum biriyle bunları yaşadıysam bundan sonra yapacağım hiç bir seçim olmayacaktır bu benim için bir ders bir sınav çok yara aldım yıkıldım evet illaki hayat devam ediyor bir şekilde yaralar sarılıyor ama bu kadarı da çok ağır geldi bana😔

Kendi başına üstesinden gelemiyorsan terapistler , psikologlar var . Onlardan yardım alabilirsin. Zaten hiçkimse desteksiz böyle bir şeyi atlatamaz , mümkün değil ...
İlk dayak yediğim zaman başlamıştım psikologa sonra bu olaylar daha da şiddetle ince üzerine bir de böyle bir teklif gelince gitmeyi bıraktım kendim için hiç bir şey yapasim gelmedi

o zaman bu gece miladın olsun senin.bir daha hata yapma geri dönmeye affetmeyi de asla düşünme daha 28 sin yahuu .o yaşta bekardık çoğu kadın.çevre ne der diye de asla düşünme çevre kim ki?çalışan kadınsın bir de bas tekmeyi gitsin
Bu dönemde çok yalnız kaldım kimseyle paylaşmadim kimse beni anlamadı belkide.. zaten çok yorulmuştum düğün vs derken daha onu atamadan aldatılma dayak küfür hakaret igreclikler.. sanki bir savaşın içinden çıkmışım gibi ama birden bire hayatım bomboş oldu kendimle başbaşa kaldım bol bol yalnızım ve düşünmekten başka bir şey yapamaz oldum

Asla haddime değil biliyorum ama lütfen boşanın. Şiddet , aldatma , sizi başka bir erkekle paylaşma fikri hepsi var. Ve bunlar evliliğinizin başında çıkıyor biraz daha evli kalmaya devam ederseniz belki başka sapkın düşünceleri de ortaya çıkacak. Bu adamdan ne koca olur ne baba. Bana kalırsa sizinkisi sevgi değil , kimse böyle şeyler yaşatan birini sevemez. Hırs deyin, eskiye dönme arzusu deyin, alışkanlik deyin artik ne derseniz ama sevgi kesinlikle degil. Lütfen destek alın ve kendinizi toparlayın .

Dayak varsa işin içinde o evlilik bitmiştir. Size şunu soruyorum adam evlenmeden önce dövmedi mi? Psikopat adam kendini belli eder. Neden evlendiniz ki evlenince değişir mi sandınız? Psikolojik destek alın.

Evlenmeden önce hiç bir sinyal olmadı mı acaba sizi suçlamak için sormuyorum kesinlikle. Öncelikle yaşadıklarınız tabiki zor ama bu dünyada her şey insan için, kişiliği oturmamış eşinizin malesef çok kıskanç olur kısıtlar ama mesele zevke geline çizgisini bozar, bu beni hep korkutmuştur insan nefsinin tadına varınca bırakamıyor sanırım. Bence bu süreci yaşayın ama geçeceğini bilerek yaşayın, evlenmedim bilmiyorum o noktayı ama bende beni bebek gibi seven birinin evlilik aşamasına gelince nasıl değiştiğini canavarlaştığını gördüm. Ayrıldıktan sonra barışmak isterkende ailesinden ve ailemden dolayı tedirginlik vardı, galiba önce kendileri deneyip sonra onlara anlatmak istiyorlar bu iyi yönü, ya da kötü yönüyle düşünürsek sadece zaman dolduracaktı ailesinden habersiz...

28 yaşındayım.. yaşadıklarım o kadar ağır geliyor ki neyle ilgilensemde neyle uğraşsam da aklımdan bir saniye çıkmıyor neden diyorum neden bunlar benim başıma geldi 😔 bu kadarını da haketmedim ki ben

Neden mi başına geldi? Çünkü senin tercihindi.

Nişanlıyken seni aldattığını gördün, ailesinin seni istemediğini gördün yine de evlendin, düğünde arıza çıkardılar buna rağmen vazgeçmedin, grup sex yapıp seni aldattığını öğrendin, sana da teklif ettiğini biliyorsun, sana şiddet uyguladığını da biliyorsun ama tüm bunlara rağmen pişmanım dediği için ona döndün...

Bunlar affedilecek ve 2.şans verilecek şeyler değil, 2.evliliğin diye katlanmak istedin anlıyorum ama adam dövüyor, bu kabul edilemez..

Daha evlenmeden görmüşsün ailesinin seni istemediğini...Adam olup seni ezdirmese anlarım ama o da yokmuş, tercihini yapıp evlenmişsin tüm bunlara rağmen...

Başına gelenler senin tercihin...

Nefes almak senin elinde. Nefesini kesen ipleri kesip atarsan rahatlarsın
Bugün sanki biraz daha iyi uyandım düşündüm.. düşündüm.. evet neden onun hayatına hiçbir şey olmamış gibi devam etmesine takılıyorum, benim hayatım kötü onunki nasıl iyi diye kendimi yiyip bitiriyorum ki bana bunca kötülüğü yapan adamı tamamen geride bırakıp yoluma bakmıyorum istediğim şey kesinlikle eski günler ya da barışıp daha güzel günler görmek değil sadece onun beter olduğunu görmek ki sanırım bu da saplantılı bir düşünce.. böyle bir adam hayatının hiç bir yerinde hiçbir zaman mutlu olamaz zaten.. ilahi adalet er geç işleyecek sadece bana yaptıklarını unutamıyorum her an yaşadıklarımi hatırlamak bana çok acı veriyor

X