Yenidoğan icin alışveriş sitesi?

gzddglll

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2013
17
3
34
Bebegim icin ufak ufak alısveris yapmak istiyorum ama düşük tehditim var dışarıya cıkamıyorum site onerisi olan kızlar ?

İnstagramda usamarkabebe den alışveriş yapanların yorumlarını burda hep gördüm. Siz de bakın.
Allah sağlıkla bebeğinizi kucağınıza almayı nasip etsin inşaAllah. :dua:

İnstagram biraz riskli bakın kısa süre önce başıma geleni anlatıyım. Firma ismi Purple By Banu
İnternet yolu ile senelerdir alışveriş yapıyorum markalı sitelerde şimdiye kadar hiç bir şey gelmedi başıma hatta beyenmedikleri bile değiştirdiler bir akşam instagramda gezerken purple by banu isimli kullanıcıyı gördüm firma olduğunu web sitelerinin de bulunduğunu söyledi banu hanım ismindeki kişi. İnternet sitesini girip incelediğimde oldukça güzel ürünlere rastladım ve o gece 1 adek krem renkli hırka ile bordo kazak siparişi verdim ücretinide kredi kartı ile ödedim 2 gün sonra aras kargo ile paket elime ulaştı açtığımda başımdan aşağı kaynar sular döküldü resimlerde muhteşem görünen hırka çöpten çıkmış gibi pis ve sökükler içindeydi kazak ise bordo ile alakası olmayan cart kırmızı renkte ve polyester oranının yüksekliğinden kazık gibi yünden yapılmıştı inanın çinden bile gelenler daha kalitelidir. Neyse hemen firmayı arayıp iade etmek istediğimi söyledim önce sitede iade almayacakları ibaresini yer aldığını kesinlikle iade olmayacagını söyledi firma sahibi ürünün ayıplı olduğunu resimdeki ile alakası olmadığını bu yüzden para iadesi istediğimi söylediğimde ise firma sahibi olduğunu iddaa eden kişi ağzına gelen hakareti ve küfürü ettikten sonra yüzüme kapatıp instagramdan da engelledi. Kısacası bu tip kişiler intagram da cirit atıyor dikkatli olmak lazım...

X