Gebeliğe Hazırlık Yerleşme kanaması mı kimyasal gebelik mi?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bugün doktora gttim dün 63tü değerim Bugün aynı saatte 98 cıktı. Kanama bitene kadar istirahat verdi doktor perşembe yeniden kandan artışa bakacak o zamana belli olur inş
Canım bol bol yat mümkün olduğunca kalkma ayağının altına yastık koy doktor bana öyle yapmıştı geçmiş olsun hiç kötü düşünme bebis seninledir ınsallah kimyasal falan değildir ❤

Burda baya bir konu okudum genel olarak sonu açık kalmış eski yazılar.2 gün böyle benim gibi kahve aralıksız yaşayan okudun mu canım

Kahverengi olarak okudum mu hatırlamıyorm ama benım bır arkadasım baya adet gıbı yasamıstı . Kanlı pıhtılı .

Canım bol bol yat mümkün olduğunca kalkma ayağının altına yastık koy doktor bana öyle yapmıştı geçmiş olsun hiç kötü düşünme bebis seninledir ınsallah kimyasal falan değildir ❤
İnşallah çok ümitlenemiyorum kanamalarım devam ediyor hala. Sonlanırsa bir nefes alıcam inş. Perşembe de artış olur umarım 🤲🏻

Doktora göründüm kuzu. Progestan verdi. Çalısıyorum diye bir kaç gün dinlen dedi. Perşembe tekrar kan istedi. İnşallah kimyasal olmaz şimdi raporla birlikte herkese duyurmus oldum kimseye demicem derken müdürüm ve yardımcısı raporda görecek 🤦‍♀️ Doktor ultrason da kanama alanını görüyorum ama rahim içi gebelij demek için erken keseyi beklemek ve artışa bakmak lazım dedi
Rapor alman çok iyi olmuş canım boşver öğrensinler takma rahat rahat evinde uzan dinlen kafanın içini hiç bişeyle doldurma. Perşembe günü hayırlı haberler alırsın inşaAllahh😇😇

Rapor alman çok iyi olmuş canım boşver öğrensinler takma rahat rahat evinde uzan dinlen kafanın içini hiç bişeyle doldurma. Perşembe günü hayırlı haberler alırsın inşaAllahh😇😇
İnşallah kuzum bir bucuk senenin sonunda biraz eksinli olsa da geldi gitmez inş🤲🏻 Allah isteyen herkesin kucağını boş bırakmasın

İnşallah. Haber ver mutlaka bize de buradan ,🧡
Bugün Gttim kuzu 420 cıktı değerim. Kanamam devam etse de artış iyi dedi ama riskli gebelik dedi doktor. bakalım pazartesi kese görebilirz belki o zaman netleşir dedi rahim içi gebelik olup olmadığı. 5 gündür normal bir akıntı göremedim bende çok kendimi kaptırmadan bekliyorum

Bugün Gttim kuzu 420 cıktı değerim. Kanamam devam etse de artış iyi dedi ama riskli gebelik dedi doktor. bakalım pazartesi kese görebilirz belki o zaman netleşir dedi rahim içi gebelik olup olmadığı. 5 gündür normal bir akıntı göremedim bende çok kendimi kaptırmadan bekliyorum

Hayırlısı olsun. Değerin çok güzel. İnşallah sonrası da güzel olur 🧿💚 saglıklı ve hayırlı olacaksa devm etsin inşallah 🥰

Canım hayırlı olsun hiç belirtin var mıydı
Sağolasın hala ne olacağı belli olmayan bir gebelik kendimi cok kaptırmıyorum hayırlısı artık. Belirtim yoktu hamile olmadığım bir bucuk sene bir sürü belirtim vardı ama şimdi ne göğüs acısı ne kasık bişey yok ilk kendimce belirti gördüğüm adete 2 gün kala gelen kahverengi lekelenmeydi öyle test yaptım o da bitmiyor hala devam bitmediği sürece de aklımda dış mı boş mu bir sürü soru

Sağolasın hala ne olacağı belli olmayan bir gebelik kendimi cok kaptırmıyorum hayırlısı artık. Belirtim yoktu hamile olmadığım bir bucuk sene bir sürü belirtim vardı ama şimdi ne göğüs acısı ne kasık bişey yok ilk kendimce belirti gördüğüm adete 2 gün kala gelen kahverengi lekelenmeydi öyle test yaptım o da bitmiyor hala devam bitmediği sürece de aklımda dış mı boş mu bir sürü soru
Daha devam ediyor mu canm lekelenme

Anladım canım inşallah sağlıklı bir gebelik olur

X