Yerleşme kanaması olabilir mi?

Azze

Popüler Üye
Pro Üye
Anneler Kulübü
27 Aralık 2019
8.654
10.114
Adetime 3 gün var. 1 saat önce lavaboda peçeteye silince pembe leke geldi. Biraz önce de açık kahve leke. Normalde ya adet günümde ya da bir gün sonra adet oluyorum. Yerleşme kanaması olabilir mi yoksa sökülür mü?

Erken gebelik testi yaparsan öğrenirsin, evet olabilir
Evde yok,bakalım yarına noluyor devamı gelmezse sökülmezse yaparım. O pembe akıntı geldiği zamanlarda adet ağrısı yaşamıştım şuan yok.

Evde yok,bakalım yarına noluyor devamı gelmezse sökülmezse yaparım. O pembe akıntı geldiği zamanlarda adet ağrısı yaşamıştım şuan yok.
Adet kokusu var mı, adette beklemiş kan kokusu oluyor, yerleşme kanaması öyle kokmuyor ordan analayabilirsin

Kokla kokla yapacak bir şey yok analık hep zor 😅😂
Şimdi sırf merakımdan gittim lavaboya 😅 ped takmıştım ona bişe gelmemiş peçeteye silince açık kahve leke geliyor yine ama kokusu yok

Büyük ihtimalle yerleşmedir, 1 hafta kadar sürebiliyor yerleşme kanaması az az kahverengi

Büyük ihtimalle yerleşmedir, 1 hafta kadar sürebiliyor yerleşme kanaması az az kahverengi
Adetse bu gece yada yarın sökülürüm zaten diye düşünüyorum. Normalde 3 gün önceden hiç olmazdı anlam veremedim

Evet adet başladığını belli eder, dediğin gibi yarına kadar belli olur, sökülmezse test yap bakalım, haber ver burayada

Erken gebelik testi adetten 4 gün öncesine kadar sonuç veriyor, kan testide aynı şekilde

Adetime 3 gün var. 1 saat önce lavaboda peçeteye silince pembe leke geldi. Biraz önce de açık kahve leke. Normalde ya adet günümde ya da bir gün sonra adet oluyorum. Yerleşme kanaması olabilir mi yoksa sökülür mü?
Benden de adetimden 10 gün önce kahverengi leke geldi 2 gün sonra sümükümsü kahverengi akıntı geldi ve adetimden 5 gün geçti hala adet olmadım. Dün ve bugün de sol kasık ve genital bölgemin üst tarafında bi ağrı var

Benden de adetimden 10 gün önce kahverengi leke geldi 2 gün sonra sümükümsü kahverengi akıntı geldi ve adetimden 5 gün geçti hala adet olmadım. Dün ve bugün de sol kasık ve genital bölgemin üst tarafında bi ağrı var
Test yapmadın mı? 5 gün geçmiş

Erken gebelik testi adetten 4 gün öncesine kadar sonuç veriyor, kan testide aynı şekilde
Merhaba bizde eşimle 5 7 ve 9ocakta birer kere ilişkiye girdik hiçbirinde içime boşalma olmadı geri çekilme yöntemi ile korunduk ama bu günler takvimimde yumurtlama dönemim olarak gözüküyor hamilelik olur mu

Ben adet oldum bugün 3.günüm ama hiç çekmediğim ağrıyı çekiyorum. Normalde 1.gün ağrım olur 2.gün azalır 3.gün enerjik olurdum 4te de biterdi. 30 Aralıkta ilişkim oldu ertesi gününden beri belimde hafif hafif yer değiştiren ağrılar vardı çok kendimi dinledim diye sonradan şüphelerimi aza indirdim. 12 ocakta akşam kan verdim 2 saat sonra 1.20 çıktı iyice bitirdim kafamda.13 ocak akşamına adet oldum. Ama dediğim gibi ağrılarım bitmedi şuan bel ağrım sol tarafımda bazen kalçama ağrı giriyor canım yanıyor. Ve çok halsizim, bu saatte uykusu gelen biri değilim. Sol göğsüm bugün ikidir sızlıyor. Midem çok bulanıyor. Geç döllenme nasıl bir şey bunun hakkında bilgisi ve tecrübesi olan var mı? 19 Aralık diğer adet tarihimdi.

X