Yerleşme kanaması olabilir mi?

Ben 19 aralikta adettim 26 aralikta adetim bitti 31 aralıkta ilk defa iliskiye girdim 8 ocaka kadar kanamam oldu erken adet oldum diye düşündüm sonra 13 ocakta tekrar kanamam oldu ama adetteki kadar çok değil 2 gün devam etti kanamam sonra 3. Gun hafif leke geldi sizce hamile olmam mümkün müdür geri çekilme yöntemiyle korunduğumu düşünmüştüm
İnanın bilmiyorum bende reglimi bekliyorum test yapmak için test yapın sizde

Aynen öyle bildiğin 5 gün
Ben bununla ilgili konu açtım da kimse bakmadı. Bende adet oldum ama bir yerde hamile gibi de hissediyorum. Sizin belirtiniz filan var mıydı? Nasıl ilerlemem gerekiyor, bebeğim var bırakacak kimsem yok şuan için dışarı çıkamıyorum.

Ben bununla ilgili konu açtım da kimse bakmadı. Bende adet oldum ama bir yerde hamile gibi de hissediyorum. Sizin belirtiniz filan var mıydı? Nasıl ilerlemem gerekiyor, bebeğim var bırakacak kimsem yok şuan için dışarı çıkamıyorum.
Erken pembe lekenlenmem oldu test yapabilirsinjz

Test yapamadığım için soruyorum. Şuan adetin son günlerindeyim. Ağrılarım bitmedi özellikle bel ağrım var ve arada kalçamda dün gece de kasık tarafımda sızlama oldu. Adetten 1 gün önce kan testi yapmıştım 1.20 çıkınca zaten hamile değilim demiştim.

Erken pembe lekenlenmem oldu test yapabilirsinjz
Test yapamadığım için soruyorum. Şuan adetin son günlerindeyim. Ağrılarım bitmedi özellikle bel ağrım var ve arada kalçamda dün gece de kasık tarafımda sızlama oldu. Adetten 1 gün önce kan testi yapmıştım 1.20 çıkınca zaten hamile değilim demiştim. Sizin hiç belirtiniz olmadı 2 hamilelikte de.

ben adet görmeyi beklediğim haftalarda idrarımda tuhaf bir koku vardı ordan anlamıştım hamile olduğumu. böyle ilaç içmişim de kimyasal bir kokuymuş gibi. fikir olur belki :KK70:

Test yaptınız mı
Dün kan verdiğimde 0.1 çıkmıştı ama doktor zaten yerleşme kanaması bittikten en az 5-6 gün sonra kanda 10-11 gün sonrada idrarda çıkar dedi. Nette de aynı şey yazıyor. O yüzdem 22 ocakta doktor randevum var üstünden 9 gün geçmiş olacak

ben adet görmeyi beklediğim haftalarda idrarımda tuhaf bir koku vardı ordan anlamıştım hamile olduğumu. böyle ilaç içmişim de kimyasal bir kokuymuş gibi. fikir olur belki :KK70:
☺️açıkçası buna dikkat etmedim ama bir arkadaş regl kanı kokulu, yerleşme kanaması kokusuz olur yazmış ona dikkat etmiştim 1 günlük gelen pembe kanda koku yoktu

Dün kan verdiğimde 0.1 çıkmıştı ama doktor zaten yerleşme kanaması bittikten en az 5-6 gün sonra kanda 10-11 gün sonrada idrarda çıkar dedi. Nette de aynı şey yazıyor. O yüzdem 22 ocakta doktor randevum var üstünden 9 gün geçmiş olacak
Gönlünce olsun inşallah her şey. Ama kadın doğum uzmanı Ayşe Duman var duymussundur baya ünlü o hocanın bir videosunda yerleşme kanaması çok uzun sürmez 2 günden fazla ise bu yerleşme kanaması değildir pıhtı kesinlikle olmaz vs şeyler diyordu gene en iyisini sizin doktorunuz söyler

Gönlünce olsun inşallah her şey. Ama kadın doğum uzmanı Ayşe Duman var duymussundur baya ünlü o hocanın bir videosunda yerleşme kanaması çok uzun sürmez 2 günden fazla ise bu yerleşme kanaması değildir pıhtı kesinlikle olmaz vs şeyler diyordu gene en iyisini sizin doktorunuz söyler
Normal adet görüp hamile olanda var. Bu nasıl oluyor anlamıyorım valla

Normal adet görüp hamile olanda var. Bu nasıl oluyor anlamıyorım valla
Bende anlamıyorum ve her kadın doğum doktoru jinekolog bunun olmasının mümkün olmadığını söylüyor yani reglde hamilelik bazen olur diye ben hiçbir yazı okumadım doktorların yazdığı veya bu Ayşe Duman kaç tane videosu var bunun üzerine sayfası var soru cevap yaptığı regl oldum gebelik var mıdır sorularına regl olduysaniz gebelik oluşmaz diyor bence başka kanamaları regl kanaması saniyolar

Benimde zaten 1 gün sürdü ve pıhtı falan yoktu.

Bende anlamıyorum ve her kadın doğum doktoru jinekolog bunun olmasının mümkün olmadığını söylüyor yani reglde hamilelik bazen olur diye ben hiçbir yazı okumadım doktorların yazdığı veya bu Ayşe Duman kaç tane videosu var bunun üzerine sayfası var soru cevap yaptığı regl oldum gebelik var mıdır sorularına regl olduysaniz gebelik oluşmaz diyor bence başka kanamaları regl kanaması saniyolar
M Muhittin yaşamış iki hamileliğimde de diyor

Benimde şuan karnimda ve bacaklarımda ağrı var bu yüzden tedirgin oluyorum
Tedirgin olacak bir durumun yok ki. Vallahi anlamak da zorlanıyorum. Hamile olman imkansız dedim kaç kere. Zorla hamile çıkaracaksın kendini 🤷‍♀️ Boşalma olmamış demişsin nasıl hamile kaldın neyin tedirginliği?

X