Yerleşme kanaması olabilir mi?

Kanama alanı vs oluyor ya gebelikte belkide o yüzden kanama yaşanıyor regl zamanı ama bebek tutunuyo düşmüyo olabilir mi😂
9 ay boyunca tutunuyor ve kanama mı yapıyor bulmuşsun sen ne olduğunu 👏👏 Daha neyi sorguluyorsun o zaman. Hangi cümlemi komik bulduğunu da anlamadım canım, önce kendin düşünüp saçma diyip sonra başka bilgiyle beni komik bulmuşsun, çelişki..

9 ay boyunca tutunuyor ve kanama mı yapıyor bulmuşsun sen ne olduğunu 👏👏 Daha neyi sorguluyorsun o zaman. Hangi cümlemi komik bulduğunu da anlamadım canım, önce kendin düşünüp saçma diyip sonra başka bilgiyle beni komik bulmuşsun, çelişki..
Ondan bahsetmiyorum ilk tutunmadan bahsediyorum. Ayrıca yanlış anlıyosun kimsede merak edip doktoruna sormamış kısmına güldüm seni haklı bulduğum için :) benim başıma gelse ilk doktora gittiğimde sorup söyleyeceğim şey o olurdu .

Araştırınca normal adet kanaması diyende var veya adete göre daha farklı bilemiyoruz işte
Implantasyon Kanaması: Bu, embriyo rahim içine yerleştiğinde meydana gelen küçük miktarlarda vajinal kanamadır. Bu kanama, hamileliğin ilk haftalarında görülebilir ve yumurtlama dönemi regl gibi görünebilir.
Plasenta Parçalanması: Bu, plasenta veya rahim içi doku gibi nedenlerle kanama oluşmasına neden olabilir. Bu kanama, hamileliğin ilerleyen dönemlerinde görülebilir ve ciddi sonuçlar doğurabilir.
Rahim İçi Kitleler: Bu, rahim içinde oluşan kitleler veya tümörler gibi nedenlerle kanama oluşmasına neden olabilir. Bu kanama, hamileliğin herhangi bir döneminde görülebilir ve ciddi sonuçlar doğurabilir.
Doğum Öncesi Rahim Ağrısı veya Kasılmalar: Bu, doğumun yaklaştığını gösteren ve rahim içindeki bebeğin pozisyonunu değiştirdiği için kanama oluşmasına neden olabilir.
Ektopik Hamilelik: Bu, embriyo rahim dışında oluştuğunda oluşan bir durumdur. Bu durumda, hamileliğin devam etmemesi gerekmektedir ve bir cerrahi müdahale gerekebilir.

Merhaba , 15 ocak’ta eşimle ilişkimiz oldu. 20 ocak tarihinde çamaşırımda bir iki damla kan gördüm. Bu yerleşme kanaması olabilir mi? O günden beri beyaz renkli akıntım oluyor? Var mı böyle bir durum yaşayan?

Merhaba , 15 ocak’ta eşimle ilişkimiz oldu. 20 ocak tarihinde çamaşırımda bir iki damla kan gördüm. Bu yerleşme kanaması olabilir mi? O günden beri beyaz renkli akıntım oluyor? Var mı böyle bir durum yaşayan?
Yerleşme kanaması ilişkiden 10 14 gün sonra olur diye biliyorum

Adetime 3 gün var. 1 saat önce lavaboda peçeteye silince pembe leke geldi. Biraz önce de açık kahve leke. Normalde ya adet günümde ya da
Adetime 3 gün var. 1 saat önce lavaboda peçeteye silince pembe leke geldi. Biraz önce de açık kahve leke. Normalde ya adet günümde ya da bir gün sonra adet oluyorum. Yerleşme kanaması olabilir mi yoksa sökülür mü?
Erkek arkadaşımla 20sinde cinsel ilişkiye girdim içime boşalma olmadı 24 saat içinde postpil içtim 1 hafta sonra erkek gebelik testi yaptık negatif çıktı 28i adet günüm ağrı ve kramp oldu bugün 29u dizimde bi ağrı noldu ve pembe kanamam oldu ve durdu hemile olma ihtimalim ne çok tedirginim.
Adetime 3 gün var. 1 saat önce lavaboda peçeteye silince pembe leke geldi. Biraz önce de açık kahve leke. Normalde ya adet günümde ya da bir gün sonra adet oluyorum. Yerleşme kanaması olabilir mi yoksa sökülür mü?

X