yılbası hedıyesı hamileyim...

tebrikler sağlıkla kucağına almak büyütmek nasip etsin allah ım

cok sagolun allah herkezın gonlune gore versın tum ısteyenlere nasıp etsın.destegınız ve dualarınız ıcın tesekkur ederım...

Canım benim moralini hiç bozmaaa inş bu sefeer kucağına alacaksın yavrunu dualarım seninleee..

herkeze merhaba kızlar size bi sorum var 3ayda bebeğin cinsiyeti hakında dr bişey söylüyomu kesin olmasda çıtlatıyo diye duydum dorumu

allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin yarabbim.darısı başımıza inşallah.

sana şimdi yılbaşı hediyesi dünya kadar şey hediye edilirse bile sen kabul etmezdin deilmi bu dünyalar kadar güzel haberden sonraa . hayırlı uğurlu olsun..darısı olmayanların başına...allah kucağına almayı nasip etsinn...

Son düzenleme:
sana şimdi yılbaşı hediyesi dünya kadar şey hediye edilirse bile sen kabul etmezdin deilmi bu dünyalar kadar güzel haberden sonraa . hayırlı uğurlu olsun..darısı olmayanların başına...allah kucağına almayı nasip etsinn...

cok sagolun canlarım benım ya.allahım olmayıpta ısteyenlerede versın.etmezdım herhalde.cunku bundan guzel bısey olmaz herhalde..ama buaksam bıraz moralım bozuk dua edın bana agrım var gıbı bunuda kaybetmekten korkuyrm .allahım bana yardım et meleğimi bana bagısla.:Saruboceq:

Canım benim moralini hiç bozmaaa inş bu sefeer kucağına alacaksın yavrunu dualarım seninleee..

naz cok tesekkur ederım canım benım.herkez saglıkla alsın olmayanlarada nasıp olsun.dualarınız sayesınde busefer alıcaz kucagımıza ınsallah.:nazar:

merhaba arkadaşlar bende yılbaşında hamile kaldım ve ilk bebeğim:teytey::teytey:çok mutluyummmmmmmmmm..........:emir_bebek:

ikinizide tbrik ederim hayırlı uğurlu olsun.. rabbim sağlıkla sıhatle kucağınıza almanı nasip etsin :nazar:

2009 hamişleriiiiii hepınıse hayırlı olsunnnn...
Rabbım sag salım kucaklamayı nasıp etsın inşşşşaaallllahhhhhh....sewgıler.

mehaba arkadaslar duygularımı sızlerle paylaşmak ıstedım.yılbası gunu hamile oldugmu ogrendım.cok sasırdım.cok ıstıyoduk cunku bızım 3.bebegımız olucak ama kucagımıza alcagımız ılk olcak ınsallah.allahın ıznıyle ve sızlerın duasıyla.allahım herkeze nasıp etsın.hamile olanlarda saglıkla kucaklarına alsınlar..ılkını 5 aylık dogum yaptım ıkıncıyı 8 haftalık kaybettım.busefer bebeğim benı bırakmasın.dualarınızı beklıyorum...:Saruboceq::nazar:
ALLAHIN İZNİYLE :nazar:İNŞALLAH BENDE 8 HAFTALIK :CüvCüv:hihoyyyt OKADAR ÇOK DUA EDİYORUM Kİ İNANKİ ALLLAHIM ONLARI KORUSUN YARABBİM KAÇ HAFTALIKSIN 4 HAFTA LIKTI BENİM ÖĞRENDİĞİMDE KANDA HAYIRLI OLSUN SAĞLIKLI BİŞEKİLDE KARNINDA BİÜYÜSÜN

canım benim bebeğin sana ve eşine hayırlı olsun
sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin mevlam Rabbim seni ve bebeğini korusun
darısı diğer isteyen arkadaşlarımın başına inşallah

canım inşallah bu sefer herşey yolunda gider.bebeğin sağlıcakla dünyaya gelir.

ALLAHIN İZNİYLE :nazar:İNŞALLAH BENDE 8 HAFTALIK :CüvCüv:hihoyyyt OKADAR ÇOK DUA EDİYORUM Kİ İNANKİ ALLLAHIM ONLARI KORUSUN YARABBİM KAÇ HAFTALIKSIN 4 HAFTA LIKTI BENİM ÖĞRENDİĞİMDE KANDA HAYIRLI OLSUN SAĞLIKLI BİŞEKİLDE KARNINDA BİÜYÜSÜN

amın canım ben 2 haftalık ogrendım daha sımdı 4 haftalık.ınsallah busefer saglıkla kucagıma alırım tum ısteyenlerde alsın ınsallah

canım hayırlı ugurlu olsun.RABBİM ayırmasın bu defaa.inşş saglıcakla alırsın bebişini kucagına tatlım.ALLAH analı babalı büyütsün.tebrikler:nazar::nazar::nazar:

X