Yılbaşı sorunsalı

belirsizlikzor

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2017
1.840
4.902
38
Yilbasinda evde oturan hem de kendi evinde oturan bir ben varim sanirim. Neyse.

Aklima cocuklugumdaki yilbasi programlari geldi. Ablalarimin annesinin evindeki partiye her sene ben de davetliydim. Es adayiniz siz evlendikten sonra da boyle medeniyetsiz davranacaksa ayrilin derim. Yoksa özler üveyler herkes mutsuz olur
Yok, bende varım. İnsanların bana yılbaşında napiyosun demesi bile garip geliyor, hatta ilk bu soruyu duyduğumda baya afalladim 😂
Hatta 4 gün tatilde napiyosun diyorlar. Yasakların amacı zaten bişey yapmamak değil mi 🙄

Yabanelma

Guru
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2018
12.138
68.600
Ya hiçmi çocuk psikolojisinden anlamiyorsunuz? Yorumlardan sonra sevgilini korumak adina yalanmi atiyorsunuz?

Umarim yalandir. Yoksa 8 yaşindaki kizin daha yeni babasinin sevgilisi olduğunu ögrenip hemen 4 gün o tanimadiği sevgilinin yaninda kalmak, hemde özel bir zaman (yilbaşinda)!

Anneside sadece senin bilinmene değilde, kizinin 4 gün sizde kalmasina razi öyle mi???

Yok yok ya bu konu fake, yada paçayi kurtarmak için yalan söylüyorsun. Başka bir açiklamasi olamaz.
Değil mi?

Herşey kızın psikojisi için güya.

Daha önce sevgili olduğunu bile söylemeyip şimdi bir anda beraberce aynı evde kalmak. 🥴

Anlaşılır gibi değil.

Arya_Stark01

Guru
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2017
7.798
28.180
Değil mi?

Daha önce sevgili olduğunu bile söylemeyip şimdi bir anda beraberce aynı evde kalmak. 🥴

Anlaşılır gibi değil.

"Beni bilmiyor" dan "beraber yemek yedik felan ama sevgili olduğumu bilmiyor" diyor konu sahibi.

Ilk yilbaşimiz diyor, diğer konuda 7 yillik sevgililermiş felan filan..

Ya paça kurtarmaca ya fake işte.

Ozgurlestik

Üye
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2019
333
372

Anlaşılır gibi değil.
Nasıl davranmam gerektiğini bilmiyorum. tabiki babasına yakın davranmicam yine arkadas gibi olmamız gerekiyor. Ev 2 katlı ben ve babası ayrı odalarda yatıcaz kız cocukları babayı paylaşmayı sevmiyormus. Ama birlikte güzel vakit geçirir 3 ümüz oyunlar oynarız. İnanın çok üzülmüştüm kırılmıstım yaşamayan bilemez ben hep istedim bir arada olmak. Ayrılmayı hep düşündüm ama aşk mı alışkanlıkmı ayrılamıyorum. :KK43: hep güzel olucak herşey diye düşünüyorum her zorlukta. Aslında Buda benim için zor olucak. Hiç ummuyordum. Bu hisleri anlatamadığım için aileme arkadaslarımla sizinle paylasıyorum. Ayrıl diyenler yüzdesi o kadar çokki. Aslında kırıldığım nokta benim yanlız kalmama göz yuman erkek arkadasım yine kızının eski eşinin izniyle bunu yapıyor. Ben isterdimki kendi kararı olsun

Free Women

Hür doğdum, hür yaşarım...
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2018
1.315
3.483
Bugun konustuk uzun uzun. Öğlen kızıyla konustu yanına gidip. Yılbasında 4 gün bizimle kalıcak annesi nasıl olduysa kabul etti. Ben dedimki eğer seninle olmak istiyosa bize gelsin. Oda sordu napmak istersin. Senle olmak istiyorum diyince gelicek. Çok şaşırdım. Gerçekten çok üzülmüştüm beni yanlız bırakmasına. Yasakları anlatmış güzelce. Bakalım 4 gün nasıl geçicek. Hem kızıda artık kabullenmiş olur yaşantımızı.
işte bu kadar kolaymıs söylemek ya. Neden bu kadar hassaslar anlamıyorum. Benim çocuğum olmadığı için anlamıcamda sanırım. Ama eşinin ailesi yanında olmasaydı kabul etmezdi kesin. Çok zormuş cocugu olan biriyle birlikte olmak :KK43:
Konunun sonuna yetiştim. Yorumumu yapmasam olmaz. Seneye'de her özel günümüzü kızıyla geçiriyoruz diye yakınırsın. Öyle bi potansiyelin var 🤷‍♀️

Yabanelma

Guru
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2018
12.138
68.600
Nasıl davranmam gerektiğini bilmiyorum. tabiki babasına yakın davranmicam yine arkadas gibi olmamız gerekiyor. Ev 2 katlı ben ve babası ayrı odalarda yatıcaz kız cocukları babayı paylaşmayı sevmiyormus. Ama birlikte güzel vakit geçirir 3 ümüz oyunlar oynarız. İnanın çok üzülmüştüm kırılmıstım yaşamayan bilemez ben hep istedim bir arada olmak. Ayrılmayı hep düşündüm ama aşk mı alışkanlıkmı ayrılamıyorum. :KK43: hep güzel olucak herşey diye düşünüyorum her zorlukta. Aslında Buda benim için zor olucak. Hiç ummuyordum. Bu hisleri anlatamadığım için aileme arkadaslarımla sizinle paylasıyorum. Ayrıl diyenler yüzdesi o kadar çokki. Aslında kırıldığım nokta benim yanlız kalmama göz yuman erkek arkadasım yine kızının eski eşinin izniyle bunu yapıyor. Ben isterdimki kendi kararı olsun
Daha çok kırılacaksın ki böyle.

Eski eş ne diyorsa o olacak hayatınızda.

Sen de figüran gibi eski eşin istediklerini yaşayacaksın.

Sen sevgilinin parmağındasın sevgilin eski eşin. Kadın istediği gibi oynayacak sizinle.

Ozgurlestik

Üye
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2019
333
372
Konunun sonuna yetiştim. Yorumumu yapmasam olmaz. Seneye'de her özel günümüzü kızıyla geçiriyoruz diye yakınırsın. Öyle bi potansiyelin var 🤷‍♀️
Çok şikayetçi biri gibi mi duruyorum. İnanın hep istedim ki kızıyla iç içe olalım. Erkek arkadasım 2 mizi ayrı mutlu etmeye calıscağına 3 ümüzün dünyası olsun. Rüyalarıma bile giriyodu eskiden. Kızda oyle huysuz bir kız değil çok sevimli güzel arkadaş olabiliriz yani şimdiki çocuklar çok farklı büyükler gibi konusuyolar herşeyin farkındalar. O açıdan istedim 3 ümüzü birlikte bakalım inş beni sever. Sevdirmek için cici abla gibi caba gostermicem tabi. Neysem oyle davranıcam nasıl hissediyosam. Çünkü oldum olası oyle yapmacık davranan insanları sevmem

Ozgurlestik

Üye
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2019
333
372
Daha çok kırılacaksın ki böyle.

Eski eş ne diyorsa o olacak hayatınızda.

Sen de figüran gibi eski eşin istediklerini yaşayacaksın.

Sen sevgilinin parmağındasın sevgilin eski eşin. Kadını istediği gibi oynayacak sizinle.
Bunun farkındayım. Yazın bile tatile gitmeden kadına sorar once kadının planı olur sonra erkek arkadasım kızını memlekete götürecekse götürür. Ya bi kere de ben Kızımı ayın 10 unda alıyorum ona gore haberin olsun dese kurban keserim. Her yaşanılan bir tecrübe bir ders. Bende oyle çat diye yeter ayrılmak istiyorum desem bunu bilmiyomuydun der. Hep oyleydi her zmaan ben değişir diye bekledim ama bizim çocuğumuz bile olsa değişmez eminim

MrsDelfino

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2017
3.485
9.506
Ayrı odalarda yatmanız daha saçma. Çocuğun sizin birlikte olduğunuzu anlaması lazım. Kızıyla birlikte salonda uyuyabilir ya da kızı uyuyana kadar onunla uzanabilir. Ama sizin bir çift olarak birlikte uyuduğunuzu bilmesi lazım. Anne baba çocuk için hâlâ evliymiş gibi bir araya gelir, siz de sevgilinizle arkadaşmış gibi davranırsanız çocuğun psikolojisini daha da bozarsınız.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 52 Kg. ile 70 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 168 cm. Başlangıç Kilom :87 Kg. Şimdiki Kilom :87 Kg.

Yabanelma

Guru
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2018
12.138
68.600
Bunun farkındayım. Yazın bile tatile gitmeden kadına sorar once kadının planı olur sonra erkek arkadasım kızını memlekete götürecekse götürür. Ya bi kere de ben Kızımı ayın 10 unda alıyorum ona gore haberin olsun dese kurban keserim. Her yaşanılan bir tecrübe bir ders. Bende oyle çat diye yeter ayrılmak istiyorum desem bunu bilmiyomuydun der. Hep oyleydi her zmaan ben değişir diye bekledim ama bizim çocuğumuz bile olsa değişmez eminim
Ben birşey demiyorum artık.

Belli ki herşeye rağmen ayrılmayacaksin, herşeyin farkındasin ama kendine layık gördüğün ilişki bu 🤷

Ayrıca ileride bir çocuğun olup olmayacağına, zamanına bile sen karar veremeyeceksin ki zaten dert etme boşuna.

Vander

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2018
6.554
13.335
8 yaşındaki çocuklar salak olmuyor bu arada haber vereyim dedim
Ne alaka babamla neden bu aynı evde demicek mi

ben 7 yaşında babama selam veren her kadını sorguluyordum
Yaşı gereği de babasına düşkün olur
Ayrıca güya değiştirmişsinşz bazı bilgileri bilmem ne tutarlı olmayı deneyin madem değiştirdiniz aynı değişikliklerle devam edin

e burdaki insanlar da koyun değil sorguluyorlar

Arya_Stark01

Guru
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2017
7.798
28.180
7 yıldır sevgiliymişsiniz, adam kızı daha 1 yaşındayken ayrıldı hemen siz mi başladınız ?
kadın hamileyken mi ayrılmışlar ?
adam bu yüzden suçluluk mu duyuyor - ki bu kısmı külahıma anlatmak lazım
kafamda deli sorular

Ve neye göre ilk yilbaşi? 7 yillik ilişki. Kizi bunu yillardir biliyor sonra birden kiza yilbaşina bir kaç gün kala "haaa bu arada o x abla, aslinda babanin sevgilisi veee onun yaninda kalacaksiin 4 gün, oleey" deniliyor.

Yillaardir sakladiklari ilişki.

Hadi ordan diyorum ben.

astrojurnal

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2019
7.833
22.842
36
Ve neye göre ilk yilbaşi? 7 yillik ilişki. Kizi bunu yillardir biliyor sonra birden kiza yilbaşina bir kaç gün kala "haaa bu arada o x abla, aslinda babanin sevgilisi veee onun yaninda kalacaksiin 4 gün, oleey" deniliyor.

Yillaardir sakladiklari ilişki.

Hadi ordan diyorum ben.

neresinden tutulsa saçma.. kızın psikolojisi için senelerce saklanan konu hem de yılbaşı gibi özel bir zaman diliminde mi açıklanıyor ? üstelik yasak var 4 gün aynı evde olmak zorundalar.
8 yaşında diye kızı salak mı sanıyorlar acaba ? odada kıyafetlerin içinde görmeyecek mi eşyalarını sanki ?
aynı evde nasıl arkadaş gibi oturacaklar ?