Yıllarca Arkadaşım Dediğin İnsan, Ya Öyle Değilse?

sen ona okadar yakın degilsin demekki biraz bagımlı olmussun arkadasına.

oyuzden uzlatan uzaga ilişki yürüt cok samimi olma

Son düzenleme:
Zamanla dostluklar ve insanlar değişir ve hiçbir şey eskisi gibi olmaz. Uzakta olmanız, sık görüşemeseniz, araya giren 5 yıl herşeyi değiştirmiş. Hepimizin hayatında yasadiginiza benzer dostluklarimizin son bulduğu olmuştur. Ama ben sosyal medya beğenilerinin o kadarda önemsiz olduğunu düşünmüyorum. Kendi gözlemlerime dayanarak.

Arkadaslagini bitir demem seninle eglenceli vakit geciren bi jizmis sen hicbir ozelini bilmiyorsun .sadece senin ykin arkadasin onun sen en yakin arkadasi degilsin mesafesni belirle sende farkli arkadasliklar edin.kiza plotonikler gibi baglanmissin fotolarini begenmeye kadar dikkat ediyorsun bence takilma bukadar sen arama artik o arasin gorusmek isteyen senle o gelsin ayagina hep senden gitmesin

Bazı insanlar maddiyata çok takılıyor malesef ki. Bunlar da onlardan galiba.
Takmayin , onlar arayana kadar da aramayın bence...

Sabrettim okudum
Seni anlıyorum insan kendini çok kötü hissediyor
Ama ben edindiğim tecrübelerle sunu diyebilirim
Seni mutsuz eden seyleri hayatından uzaklaştırmalısın

Jasse senin konunda ben yasasaydim en çok zoruma giden yurt dışına tatile yanlarina gittiğimde kendimi yalnız hissettirmeleri olurdu buna çok uzulurdum..Sanki öncesinde hic anim yokmuş yeni tanisiyoruz havasını kaldiramazdim.hadi gayrı ihtiyari yaptılar diyelim plan yapıp geri aramamak filanda incitici..Sosyal medya begenisine gelince aktif kullaniyor ozgeyi beğenmeye gelince beğeniyor ama benimkileri gorrmezden gelirse tabiiki takilirim

Aramızdaki statü farkı yüzünden selma sizden soğumuş gibi. Bence onu kafanızdan silin ve anılarınızda bırakın.

Neden bu kadar arkadas odakli yasadiginizi anlayamadim!!! Universite bitince herkes bir yerlere savruluyor eskisi kadar samimi olamiyor insan. Bende 10 yildir gorusurum arkadaslarimda ama belli sınırlar cercevesinde. Arkadasliginizi bitirmenize gerek yok. Kendinize ve kariyenize odaklanin gorusmek isteyen arar zaten.

Neler hissettiğini anlıyorum ama üniversite arkadaşlıkları genelde otogarda biter seni aramıyor ise sende arama beğenmiyor ise sende beğenme arkadaşlığınız senin aramaların ile bugünlere gelmiş takma kafana olur böyle şeyler

Sabırla okudum. Fazla etkisinde kalmışsin Selma nin. Facebook ta beğendi mi diye ona bile dikkat etmen enteresan. Ve arayıp durma o kadını isterse o arar. Aramazsa da bosver. Sen böyle onun peşinde ezik gibi olunca inan sana saygı duyulmaz. Ne kadar guclusun insanlar o kadar yanındadır.

Selma arkadasliginiza senin yukledigin anlam gibi bir deger verememis .. Kopmalisin bence devamindada ayni seyleri yasarsin duygularini geriye alip mantiginla baktiginda cokta uzulmeyeceksin

Anladoğım kadarıyla balık burcu falansınız
Bende öyleyim herşeye alınır ama kimseye belli etmem içimde yaşar üzülür dururum...sonra da sessizce uzaklaşırım...
Selma evlenmiş çevresi değişmiş siz onun için mazide kalan bir arkadaşsınız sadece...
Festivale bilet alırken limitim yetmedi demişsiniz sonra alırım demişsiniz tutup ne demek ya biz alalım sana dememişler...arkadaşlık böyle olmamalı bence sizin onlarla iletişimi kesmeniz lazımmış zaten
Çevrenizi değiştirin daha iyi dostlar lazım size ...en azından sizin gibi ince düşünen sağlam dostlar

Konu 2017 yılına ait
Selmayla Özge bile birbiriyle iletişimi kesmiş olabilir yani

Ailem disinda hic kimseye boyle yapismam..insan icin biricik olan ailedir..arkadas vs iki sohbet tamam..kimseyi hayatinizin merkezine bu kadar koymayin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…