yine bir hüsran

tatlım ben buraya onunla ilgili bir sürü konu açtım hiçbirinde ilişki demedim. zaten biz bile aramızda ilişki diyemedik ki.
ama gerçekten geçen 6 ayıma yanıyorum ya. bir insan hiç mi bu kadar gece gündüz yazıştığı birine ufacıkta olsa bağlanmaz.
bu kadar yüzsüzlük olmaz ya. mesaj yazıyorum görüldü bile yapmıyor pislik

e tamam bir sürü konu açtın bizde en başında sana olmaz o çocukla dedik şimdi kalkmış ben bu ilişki işini beceremiyorum diyorsun🤷‍♀️
çocuğun ilk konuşmadaki sorusu ofsayttı daha en başından eleyemiyorsunuz aylarım boşuna geçti.

evet kızlar yine biten bir ilişki. yine boşa geçen aylar. gerçekten ben ilişki işini beceremiyorum kabul edip acaba tamamen elimi eteğimi çeksem mi bilemedim.
bilenler bilir 6 aydır sosyal medyadan tanıştığım biriyle iletişim halindeydik. evet hala ama hala ilişkiye döndürememiştik. ama öyle ya da böyle yoğun bir iletişimle devam ediyordu. ta ki bu geceye kadar.
zaten ilişkinin en başında cinselliğin evlenmeden yaşanması gerektiğini ama bizim ayrı illerde olduğumuz için bunun bizim için sorun olacağını söylemişti ve bu onun için büyük engeldi. ama biz bir şekilde iletişimi bırakamadık. ne o bırakabildi ne ben.
arada tabi ki cinsel paylaşımlarımız oldu ama ben hiçbir zaman onun ileri boyuta geçmesine yani bunu sexting düzeyine çıkarmasına izin vermemeye çalıştım ve vermedim
ancak evelki gün yine muhabbet cinselliğe gelince ben de artık son nokta olarak "bundan sonra cinsellik adına tek kelime etmeyeceğim ben ciddi bir ilişki istiyorum. eğer buna varsan devam edelim. yoksa istediğine yazabilirsin" diye mesaj attım.
o da bana "sen bilirsin. ben de seni hiçbir konuda zorlamıyorum. " yazmış. bunun üzerine yine kendimi anlatan çok güzel dille bir mesaj çektim. ona değer verdiğimi, ama artık iletişimden ilişkiye geçmemiz gerektiğini, zamanın hızla aktığını vs. böyle düzgün dille birşeyler yazdım.
ama beyefendi dün geceden bu yana bana cevap bile vermemişken. bu gece bakıyorum ki wp da gecenin 12 sinde çevrimiçi, önce ses etmedim belki biriyle konuşuyordur diye ama tam 1 saatten fazla süre çevrimiçi kaldı ve ben de artık dayanamadım ona "sana diyecek artık hiçbir şey bulamıyorum" yazdım. ve bu yazdığıma bile nerdeyse yarım saat bakma zahmetinde bulunmadı. görüldü bile olmadı mesajım. sanırım görüntülü falan konuşuyordu mesajı görmedi. ve ben de engelledim onu. sosyal medyadan henüz engellemedim ona takatim kalmadı.
bu kadar iğrençliğin artık dönüşü olamaz kızlar. bundan sonrası gurursuzluk olur ki, bence zaten gereğinden fazla değer vermiştim ben.
bu da böyle biten bir ilişkiydi :KK61:
Daha önceki konularınıza da üşenmeyip baktım.Orada da bitti kesin değil mi flan diye sormuş ama bir türlü bitirememişsiniz.Bir ayrıl bir barış sizin için de zor olmuyor mu ? Neden kendinize bu eziyeti ediyorsunuz? 6 ayınız boşa gitmiş evet ama bu şekilde devam ederseniz bir 6 ayınız daha hatta seneleriniz boşa gidebilir.Yapmayın bunu kendinize..Size iyi gelen ruhunuza uygun biriyle pekala mutlu olabilirsiniz…Biraz kendinizi düşünün..

evet kızlar yine biten bir ilişki. yine boşa geçen aylar. gerçekten ben ilişki işini beceremiyorum kabul edip acaba tamamen elimi eteğimi çeksem mi bilemedim.
bilenler bilir 6 aydır sosyal medyadan tanıştığım biriyle iletişim halindeydik. evet hala ama hala ilişkiye döndürememiştik. ama öyle ya da böyle yoğun bir iletişimle devam ediyordu. ta ki bu geceye kadar.
zaten ilişkinin en başında cinselliğin evlenmeden yaşanması gerektiğini ama bizim ayrı illerde olduğumuz için bunun bizim için sorun olacağını söylemişti ve bu onun için büyük engeldi. ama biz bir şekilde iletişimi bırakamadık. ne o bırakabildi ne ben.
arada tabi ki cinsel paylaşımlarımız oldu ama ben hiçbir zaman onun ileri boyuta geçmesine yani bunu sexting düzeyine çıkarmasına izin vermemeye çalıştım ve vermedim
ancak evelki gün yine muhabbet cinselliğe gelince ben de artık son nokta olarak "bundan sonra cinsellik adına tek kelime etmeyeceğim ben ciddi bir ilişki istiyorum. eğer buna varsan devam edelim. yoksa istediğine yazabilirsin" diye mesaj attım.
o da bana "sen bilirsin. ben de seni hiçbir konuda zorlamıyorum. " yazmış. bunun üzerine yine kendimi anlatan çok güzel dille bir mesaj çektim. ona değer verdiğimi, ama artık iletişimden ilişkiye geçmemiz gerektiğini, zamanın hızla aktığını vs. böyle düzgün dille birşeyler yazdım.
ama beyefendi dün geceden bu yana bana cevap bile vermemişken. bu gece bakıyorum ki wp da gecenin 12 sinde çevrimiçi, önce ses etmedim belki biriyle konuşuyordur diye ama tam 1 saatten fazla süre çevrimiçi kaldı ve ben de artık dayanamadım ona "sana diyecek artık hiçbir şey bulamıyorum" yazdım. ve bu yazdığıma bile nerdeyse yarım saat bakma zahmetinde bulunmadı. görüldü bile olmadı mesajım. sanırım görüntülü falan konuşuyordu mesajı görmedi. ve ben de engelledim onu. sosyal medyadan henüz engellemedim ona takatim kalmadı.
bu kadar iğrençliğin artık dönüşü olamaz kızlar. bundan sonrası gurursuzluk olur ki, bence zaten gereğinden fazla değer vermiştim ben.
Ortada ciddi bi iliskilik göremedim adam zaten sexting amaciyla sizinle ilgilenmis onun disinda zaten kontaginiz yok bosver social media‘da bas engeli defolsun gitsin. Sende baska insanlarla tanisip nasil olacaksa dogru kisi buldugunuzla umarim mutlu olsun

Daha önceki konularınıza da üşenmeyip baktım.Orada da bitti kesin değil mi flan diye sormuş ama bir türlü bitirememişsiniz.Bir ayrıl bir barış sizin için de zor olmuyor mu ? Neden kendinize bu eziyeti ediyorsunuz? 6 ayınız boşa gitmiş evet ama bu şekilde devam ederseniz bir 6 ayınız daha hatta seneleriniz boşa gidebilir.Yapmayın bunu kendinize..Size iyi gelen ruhunuza uygun biriyle pekala mutlu olabilirsiniz…Biraz kendinizi düşünün..
çok haklısınız. inanın ben de zaten bu adamın bu yönünü görüyorum ama maalesef insan duygularına engel olamıyor.
mesela ben onu her kavgamızda engelliyorum ama geri açıyorum. ama ona diyorum sen engelle ben duygularımla hareket ediyorum sen zaten odunsun engelle bitsin bu eziyet . ikimiz de kurtulalım diyorum. çünkü kendisi de bana yazma diyor sinirlenince. e tamam engel koy ben de dayanamayıp yazıyorum napim diyorum. yok kaç defa söyledim, yalvardım engellemiyor. güya bir ilişki istemiyor ama engellemiyor da. yani evet diceksiniz ki ne gerek var insan kendine engel olur. ama devreye duygular girince her zaman öyle olmuyor.

iğrençlik demişsiniz ama sonu değilki başından sonuna iğrenç bir iletişim :)
ilişki bile yok...
yani bilmiyorum ama hatalar karşılıklı..
söz konusu cinsellik olduğunda sadece erkeklere yüklenmek bana yanlış geliyor...
karşılıklı hatalar sinsilesi.. siz baştan kabul ettiğiniz şeyi sonda sizin istediğiniz yöne doğru gitmediği için eleştirmişsiniz
bence herşey baştan açık açık konuşulup iletişim başlamalı
ben baştan da dedim aslında ona ben evlenmeden cinselliği doğru bulmuyorum. ve her telefonda cinsel muhabbet açtığında kaçtım.
ha diyeceksin neden böyle yaptın? inan o açmasa belki ben açardım. sonuçta adamcağız mehmet abiyle sohbet eder gibi tabi ki sohbet etmeyecek. ama ben duyguların önüne cinsellik geçtimi bundan rahatsız oluyorum. yani bana itici geliyor ve bu adamda da bunu hissedip en baştan kendi tavrımı koydum.
o da kendisi dedi. ben cinsel ve duygusal paylaşım birlikte olmayan bir ilişki istemem dedi. ama ben cinselliğe fazla önem verince o hep bu konuda çektim kendimi ve doğal olarak o da isteği gözardı edilince başkalarına yöneldi. ve sonuç böyle saçma sapan birşey çıktı ortaya.

çok haklısınız. inanın ben de zaten bu adamın bu yönünü görüyorum ama maalesef insan duygularına engel olamıyor.
mesela ben onu her kavgamızda engelliyorum ama geri açıyorum. ama ona diyorum sen engelle ben duygularımla hareket ediyorum sen zaten odunsun engelle bitsin bu eziyet . ikimiz de kurtulalım diyorum. çünkü kendisi de bana yazma diyor sinirlenince. e tamam engel koy ben de dayanamayıp yazıyorum napim diyorum. yok kaç defa söyledim, yalvardım engellemiyor. güya bir ilişki istemiyor ama engellemiyor da. yani evet diceksiniz ki ne gerek var insan kendine engel olur. ama devreye duygular girince her zaman öyle olmuyor.
Bilerek sizi engellemiyor çünkü sizin ona yazmanız hoşuna gidiyor.Egosunu tatmin ediyor bu şekilde de kendinisinin vazgeçilmez ve onsuz olmanın dayanılmaz olduğunu hissettiriyorsunuz siz ona bu durum da tabi ki sizi engellemeyecektir.Sizin bir şekilde hayatınıza başka meşguliyetleri katmanız lazım kafanızı dağıtmanız lazım engelleyin ve gezin tozun kafanızı dağıtın yeni insanlarla tanışın.Başka türlü yine barışıp birkaç gün sonra yine üzülüp ayrılacaksınız ve bu böyle devam edecek…Bu ilişkinin sonu yok..

Bilerek sizi engellemiyor çünkü sizin ona yazmanız hoşuna gidiyor.Egosunu tatmin ediyor bu şekilde de kendinisinin vazgeçilmez ve onsuz olmanın dayanılmaz olduğunu hissettiriyorsunuz siz ona bu durum da tabi ki sizi engellemeyecektir.Sizin bir şekilde hayatınıza başka meşguliyetleri katmanız lazım kafanızı dağıtmanız lazım engelleyin ve gezin tozun kafanızı dağıtın yeni insanlarla tanışın.Başka türlü yine barışıp birkaç gün sonra yine üzülüp ayrılacaksınız ve bu böyle devam edecek…Bu ilişkinin sonu yok..
kesinlikle öyle sırf ego tatmini. hatta kendisine de dedim "yeter beni sadece o kıçın biraz daha kalksın diye engellemiyorsun" dedim. alakası yok diyor. e yazma diyorsun diyorum evet yazma ama ben engellemem sen engelle diyor. yani bunu o da ben de biliyoruz da benim bu kalın kafam hala yolundan dönmüyor.
çok tşk ederim. :KK200:

Siz gururunuzu kaybedeli çok oldu, keşke dışarıdan nasıl göründüğünüzü bir bilseniz. Sosyal medyadan engellememe sebebiniz takatinizin kalmamış olması değil, hala bir umudunuzun olması. Bu kafayla devam edin, asla akıllanmazsınız.
ben de zaten gurur abidesiyim demiyorum. öyle olsa gelip buraya herşeyi a dan z ye anlatmam. ne yaşadıysam objectif anlatıyorum. amacım gurur kasmak değil yaşadıklarıma bir dışarıdan gözle bakılması.
zaten mükemmel bir ilişki yaşasam gelip buraya yazma gereği duymam

ben de zaten gurur abidesiyim demiyorum. öyle olsa gelip buraya herşeyi a dan z ye anlatmam. ne yaşadıysam objectif anlatıyorum. amacım gurur kasmak değil yaşadıklarıma bir dışarıdan gözle bakılması.
zaten mükemmel bir ilişki yaşasam gelip buraya yazma gereği duymam

Sizin bir ilişkiniz yok ki! Arada unutup , bunu bir ilişki sanıyorsunuz ; sanmayın.

Unut gitsin konularımız benziyormuş … bazen bazıları değerli hissettiriyor .. ama koca bi yalan

Sizin bir ilişkiniz yok ki! Arada unutup , bunu bir ilişki sanıyorsunuz ; sanmayın.
ay taktın sen de buna yaa :))) ben hiç yoğum hatta. oldu mu :KK70:
hiçbirşeye takılmadın mı bir ona mı takılıyorsun?
madem öyle bu adam sence neden benimle bir ilişki istemediği halde beni engellemiyor?

Unut gitsin konularımız benziyormuş … bazen bazıları değerli hissettiriyor .. ama koca bi yalan
ay kız senin adını o kadar duydum ki inan hiçbir konuna da denk gelip okumadım.
ben zaten normalde kendi konularım dışında siteye çok giremiyorum. bugün yıkık dökük bir haldeyim de biraz içimi dökmeye çalışıyorum.
ama sen de sanırım ilişki mağdurusun?
ben de maalesef bir türlü değer verecek yüce gönüllü bir insan bulamadım :)
son ilişkimde de sorun adamın duygudan çok cinsel muhabbet yapması ve benin de bu konuda asla taviz vermemem.
sonuç dün gece gözümün içine baka baka (tabir yerindeyse) başka kadınla yazıştı saatlerce.
bilmiyorum, bazı kadınlar var mesela ben sevgilimin wp da çevrimiçi olduğunu asla kontrol etmem vs. edince işte böyle şeylere takılıyor insan. belki ben de bakmasaydım, bu kadar kurcalamasaydım daha az sorun yaşarmıydım acaba

madem öyle bu adam sence neden benimle bir ilişki istemediği halde beni engellemiyor?

Nedenlerini terapistler para karşılığı anlatıyor. Sizin de takip ettiğiniz Adil , soru başına para alıyor.

Adamın sizi neden engellemediğini anlatırım anlatmasına da , Adil ve benzerlerinin para kazandığı işi , ücretsiz sunmak mantıksız geldi.

Açın eski konularınızı , gelen yorumları yeniden okuyun ; aradığınız cevaplar ücretsiz olarak defalarca verildi.

Nedenlerini terapistler para karşılığı anlatıyor. Sizin de takip ettiğiniz Adil , soru başına para alıyor.

Adamın sizi neden engellemediğini anlatırım anlatmasına da , Adil ve benzerlerinin para kazandığı işi , ücretsiz sunmak mantıksız geldi.

Açın eski konularınızı , gelen yorumları yeniden okuyun ; aradığınız cevaplar ücretsiz olarak defalarca verildi.
ben yorum yap deyince kıymetli oldu :)
benim konularıma siz benden çok yorum yazıyordunuz :KK70:
yok neden engel koymadığını ben zaten biliyorum. kıçını biraz daha kaldırmak amacı. ama buna izin veren de benim en nihayetinde. başka ne sebebi olabilir ki. birini engellemek 1 sn sürer. ve de yazmasını istemediğin kişiyi de engellersin. engellemiyorsan yazmasını istiyorsundur. 2*2=4 den hiçbir farkı yoktur bu konunun.
yani şöyle bir şey var ki, bir şeyleri hayatta pratik olarak bilmek bir b.ka yaramıyor malesef.
önemli olan o şey başına geldiğinde duygularınla o bildiklerini devreye sokmak. marifet burada. benim sınıfta kaldığım konu bu diye düşünüyorum.

Nedenini bir arkadaş çok güzel bir şekilde açıklamış. Aşağıya bırakıyorum.

Birinizin yokluktan öbürünüzün de abazalıktan beyni buharlaşmış. Elli tane konu açtınız herkes aynı şeyi söylüyor bu kadar insanın bir bildiği vardır değil mi? Dışarı çıkıp bir sosyalleşin. Hiç yüze yüze görmediğiniz 6 aydır sadece internetten konuştuğunuz biriyle ilişki yaşamış olmazsınız. Adam da bir umut belki nude falan alırım kısa günün karı olur diye yazıp duruyor işte. Bir yandan da başkalarına yazıyor. Elinizde başka alternatifiniz olmadığı için kafayı taktınız iyice.
Hem neden engellesin ki? Kendisi hiçbir çaba göstermemesine, hatta rezalet davranmasına rağmen sürekli yazan biri var. Kendi şehrindeki kızlarla görüşür sizinle de egosunu tatmin eder. Ohoo kaç tane konuştuğu, görüştüğü vardır onun.

Neyse zaten yakında 500. kez barışıp whatsappdaki haremine tekrar katılırsınız

Nedenini bir arkadaş çok güzel bir şekilde açıklamış. Aşağıya bırakıyorum.

Hem neden engellesin ki? Kendisi hiçbir çaba göstermemesine, hatta rezalet davranmasına rağmen sürekli yazan biri var. Kendi şehrindeki kızlarla görüşür sizinle de egosunu tatmin eder. Ohoo kaç tane konuştuğu, görüştüğü vardır onun.

Neyse zaten yakında 500. kez barışıp whatsappdaki haremine tekrar katılırsınız
iyi de ben onun istediği gibi yazışmıyorum. yani onun en büyük zaafı cinsellik ve ben buna izin vermiyorum.
muhtemelen yazdığı kızlar o şekilde sohbet edenler.
bi de birinin sürekli size yazması da hoş bişey değil bence

iyi de ben onun istediği gibi yazışmıyorum. yani onun en büyük zaafı cinsellik ve ben buna izin vermiyorum.
muhtemelen yazdığı kızlar o şekilde sohbet edenler.
bi de birinin sürekli size yazması da hoş bişey değil bence
Yazdığı kızlar o şekilde sohbet edenler dediğinize göre siz de başka kızlara yazdığını biliyorsunuz.Peki diyelim ki tekrar barıştınız görüştünüz bu şekilde size sadık olmayan biriyle nasıl ciddi ilişki yürütüp evleneceksiniz?
Adam sadık değil,bir ayrılıp bir barışma yaşadığınıza göre çok da iyi anlaşmıyorsunuz aklınızda çok fazla soru işareti var bu şekilde nasıl mutlu olacaksınız ?

Yine kendinize hakim olamayıp engeli kaldıracağınızdan karşı taraf o kadar emin ki o yüzden sizin için çabalamıyor bile..Siz onun için çok ceptesiniz ne yazık ki 🤷‍♀️

Yazdığı kızlar o şekilde sohbet edenler dediğinize göre siz de başka kızlara yazdığını biliyorsunuz.Peki diyelim ki tekrar barıştınız görüştünüz bu şekilde size sadık olmayan biriyle nasıl ciddi ilişki yürütüp evleneceksiniz?
Adam sadık değil,bir ayrılıp bir barışma yaşadığınıza göre çok da iyi anlaşmıyorsunuz aklınızda çok fazla soru işareti var bu şekilde nasıl mutlu olacaksınız ?

Yine kendinize hakim olamayıp engeli kaldıracağınızdan karşı taraf o kadar emin ki o yüzden sizin için çabalamıyor bile..Siz onun için çok ceptesiniz ne yazık ki 🤷‍♀️
ben onun hem de tam olarak tüm ceplerinde geziyorum :KK70: bunun o da aşırı farkında.
ancak durum şöyle ki, evelsi gün biz ayrılmadan önce uzun bir süre mesajla tartıştık.
o tartıştığımız gün bana aynen dedi ki "ben senin tarafından hiçbir zaman beğenildiğimi, arzulandığımı hissetmiyorum. bana kadın gibi davranacağım diye ödün kopuyor, bir ilişkide ben bunları yaşamayacaksam hiç ilişkiye başlamam, başkalarına yazmamı sürekli gündeme getiriyorsun, eğer bundan rahatsızsan o zaman sen de benimle ilgilen, bak o zaman başkalarıyla ilgileniyormuyum" tarzı bir sürü şey yazdı.
şimdi ben bunların hepsine rağmen ki bana daha uzun uzun detaylı anlattı ki ben buraya sadece bir cümle halinde yazdım. o uzun uzun cümleler kurarak anlattı. neyse ben bunlara rağmen tek söylediğim "hayır ben ciddi bir ilişki istiyorum. cinsellik muhabbeti aramızda geçmeyecek. istiyorsan başkalarına yazabilirsin" bunun üzerine de gitti zaten yazdı ertesi gece.
şimdi bu durumda diyorum, acaba ciddi bir ilişkiye girseydik aramızda cinsellik yaşamama konuşmama muhabbetleri olmayacaktı ve o da belki böyle sadakatsizlik yapmayacaktı diye düşünüyorum. ama bu kendimi kandırmak da olabilir.

X