Yiyici erkek arkadaş:Herkese ibret olsun

Bilmeden-düşünmeden yapılan her şey, içinde belli bir yanlışı da taşır.
18 yaşında biri cinsel olarak aktif olmasa da, cinsellik üzerine hemen hemen her şeyi biliyor olmalı kesinlikle, bence doğrusu bu. Ancak bilgiden sonra tercihler daha sağlıklı olur.
Sonra okuyoruz işte buralarda "Sürtünme yoluyla hamile kalınır mı?" konularını...

Bu konu için yanlış-doğru olayları kişisel, özel insanı bekleme istemi de kişisel. Ne diyebiliriz ki?

Arabayı sat borçları kapa bir an evvel. Madem ki araba senin üzerine. Telefon numara ı da değiştir. Dön ailenin yanına. Kurtlmuşsun işte mis gibi.

Arabanizi satip borclarinizi ödeyebilirsiniz. Verilmis sadakaniz varmis evlenmeden kurtulmussunuz. Umarim tamamen kurtulursunuz. Bu tur insanlardan her turlu zarar gelir. Sosyal medya kullanmayin uzun süre. Kullanirsaniz da kendi adinizla soyadinizla kullanmayin. Böyle pislikler bir süre rahatsiz ediyor. Kandiracagi birini buldugunda tamamrn kurtulursunuz diye düşünüyorum. Bir sekilde izinizi kaybettirin ve dikkatli olun. Cok gecmis olsun, insan bazen bir seyleri yasarken goremeyebiliyor.

Olmus bikere sana da ders olmustur en azindan benim gibi evlenme salakligina dusmemissin gerci benim ex es senin bu eleman kadar kotu degildi isi gucu vardi sadece kumar ve ailesini doyuramadigindan benim maasa goz dikiyordu okadar

Sindire sindire okudum. Ki aklımdan çıkmasın. Bide suçluyken sizi suçlaması. Neyse ki bitmiş. Hakkınızı arıyorsunuz.

Okuyana kadar kafayı yedim Rabbim kimseye yaşatmasın ve ibret olsun. Sen de artık unut at kafandan. İnsan hayatında oluyor bunlar ne yazıkki. Ayrıca Allah onun da karşılığını müstehakını versin tez zamanda!

Olmus bikere sana da ders olmustur en azindan benim gibi evlenme salakligina dusmemissin gerci benim ex es senin bu eleman kadar kotu degildi isi gucu vardi sadece kumar ve ailesini doyuramadigindan benim maasa goz dikiyordu okadar
O da çok kötüymüş ama sizin helal kazancınızı tepe tepe kullanmış . (Allah kurtarmış sizi de çok geçmiş olsun.

Sindire sindire okudum. Ki aklımdan çıkmasın. Bide suçluyken sizi suçlaması. Neyse ki bitmiş. Hakkınızı arıyorsunuz.
Zaten ilişki boyunca da bu kadar aptallık yapmamın bir nedeni de oydu. Hani bir şey olurdu derdi ki sen kötü düşünüyorsun, maddi bir konu olurdu derdi ki sen çok para düşkünüsün paranı paylaşmıyorsun. Alttan alta sen kötüsün , sen paracısın vs diye manevi baskı kurardı. Ben de içten içe kendimi suçlar ya ben ne kötüyüm derdim. Kriz geçirirdim.

Seni bundan sonra kimse yenemez.
Çok güçlü çıkmışsın.
hayatında hep başarılar...
Teşekkür ederim. İnşallah öyle olur. Zaten uzun süre bu travmayı atlatamam sanmıyorum. Paranoyak olmaya başladım. Bir arkadaşıma bile kendimi açıp derdimi anlatamıyorum. Napacağı belli değil sonuçta neme lazım. İnsan oğlu çiğ süt emmiş diye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…