Yoğurt+Pul Biber+Limon kürüne başlıyorum. Kim katılmak ister ?

Merhaba Herkese. Malumunuz yılbaşı geldi ve ben bu 3-4 günde baya bi yedim. En son baktığımda 63 kilo olmuştum. Bu yemelerin üzerine 64.8 i cumartesi sabahı gördüm. Ama hiç pişman değilim. 4 ayın sonunda bunu hakettiğimi düşünüyorum. 64.8 asla moralimi bozmadı.

Şimdi ise elimde tam 21 günlük bir diyet listesi var. Hedefim 21 günde -4 kilo vermek. Bu süreçte günümün nasıl geçtiğini, neleri yemediğimi vs buraya gün gün yazacağım ve 21 günü beraber bitireceğiz. Kısacası burası benim günlüğüm olucak.
3 er gün aralıklarla tartılacağım. İlk tartı günü yarın pazartesi. Sonraki perşembe sonraki pazar. Hedefime göre haftada en az -1.500 vermeliyim. Bismillahla başlıyorum.
---4 Ocak 2021 GÜN 1
---25 Ocak 2021 GÜN 21
SON TARTILMA 26 OCAK 2021
başarılar bol eksiler diliyorum :KK39:

04.01.2021 DİYETTE 1.GÜN
Merhaba Kızlar. Bugün tartıldım 65.6 yı gördüm. +2,600 gram almışım. Ama asla üzülmedim. Hakettim bu molayı ben. O yüzden bugün tam gaz devam ediyorum.

3.GÜN BİTTİ. Bugün işyerinde hem pizza hemde baklava vardı. İkisini de yemedim. Gurur duyuyorum kendimle 😂😂

Bugün 4.günüm ve tartıldım
Pazartesi 65.6
Perşembe 64.0
Sonuca inanamadım. Vücudumda yılbaşında çok yediğim için ödem vardı büyük ihtimalle o gitmiştir ama yinede çok sevindim. Devamm🏋🏽‍♀️🏋🏽‍♀️

4.GÜN BİTTİ. Tek kaçamağım 20 gram kadar helva yemek oldu. Onun kalorisini de hemen bi 20 dakika koşarak yaktım. Huzurla uyuyabilirim

Ben asla diyet yapabilen biri değilim. Yemeği ve hamur işini o kadar çok seviyorum ki! ancak kalori sayar ile her şeyden yiyerek bazen kontrol altına giriyorum. Aç yatamadığım için bir kase yoğurt pul biber, çörek otu ve naneyi 1 grisin ile karıştırıp yiyorum. Ben de aksine tuvalete çıkarıyor. zaten inanılmaz kabızlık sorunum var şaka gibi. Merak ettiğim günde kaç kalori alıyorsunuz.?

Ben asla diyet yapabilen biri değilim. Yemeği ve hamur işini o kadar çok seviyorum ki! ancak kalori sayar ile her şeyden yiyerek bazen kontrol altına giriyorum. Aç yatamadığım için bir kase yoğurt pul biber, çörek otu ve naneyi 1 grisin ile karıştırıp yiyorum. Ben de aksine tuvalete çıkarıyor. zaten inanılmaz kabızlık sorunum var şaka gibi. Merak ettiğim günde kaç kalori alıyorsunuz.?
Eveet kalori saymak çok işe yarıyor gerçekten. Bende kalori sayıyorum ve günde 1.200 kaloriyi geçmiyorum. Yanında en az 400-700 kalori arası spor yapıyorum her gün.

Eveet kalori saymak çok işe yarıyor gerçekten. Bende kalori sayıyorum ve günde 1.200 kaloriyi geçmiyorum. Yanında en az 400-700 kalori arası spor yapıyorum her gün.
1200 ile ben günü tamamlayamam mümkün değil :KK70: ama her gün yürüyüşüm var. Metabolizmam güçlü şükür yediğimi genel anlamda çabuk yakıyorum ama bir 3 kg versem süper olur :-)

1200 ile ben günü tamamlayamam mümkün değil :KK70: ama her gün yürüyüşüm var. Metabolizmam güçlü şükür yediğimi genel anlamda çabuk yakıyorum ama bir 3 kg versem süper olur :-)
Yediklerimize dikkat edelim sporumuzu yapalım inanın olmayacak şeyler değil. Verirsiniz 3 kg inşallah :KK24:

8.GÜN BİTTİ. Bugün spor yapmadım. 10.000 adım ve gün içindeki yürüyüşlerim var sadece. Hafta sonu vücudumu çok yorgun bugün dinlendirmek istedim yarın devam spora. Ve 1.200 kaloriyi de aşmadım çok mutluyum. Bir gün daha kaçamaksız gitti

X